Çalar Saat

tekrar çaldığınızı duyduğuma çok sevindim tekrar geliyorum dinlemeye.
hatta gelip senden isteyeceğim şarkıyı :)bar gruplarının insanları çoşturup zıplatmak için çaldığı şarkılar vardır bunlar da bellidir ama ben sevdiğim bi kaç şarkıyı canlı dinlemeye gidiyorum bara.o şarkıları da her grup çalmıyor.bi ara gerçekten her geldiğimde istemiştim ve hayal kırıklığı olmuştu hiç çalmamanız.biliyorum şarkının zor olduğunu ben de amatör olarak uğraşıyorum bu işlerle.altı üstü sweet child o mine derken şarkının kolaylığını zorluğunu kastetmemiştim zaten, bar ortamına uygunluğu açısından değerlendirmiştim.hem sizi diğer gruplardan ayıran birşeyler olmalı diyip yağlamayı da yapayım, gazı da vereyim:)

uzun zamandan beri dinlememiştik çalar saati... geçen çarşamba ooze da son bikaç şarkınıza yetiştik... özlemişiz gerçekten... bide cuma geceleri hala beridemisiniz?? Başarılar.............

minee demiş ki:
uzun zamandan beri dinlememiştik çalar saati... geçen çarşamba ooze da son bikaç şarkınıza yetiştik... özlemişiz gerçekten... bide cuma geceleri hala beridemisiniz?? Başarılar.............

bu cuma berideyiz inş.bi aksilik olmazsa :D yılbaşında istanbul shaftclup'tayız haftaya p.tesi yılbaşının ertesi günü ozee'dayız herkesi bekleriz :)

mütevazi bi grup gördüğüm ve dinlediğim kadarıyla,oldukçadaa başarılı keyifle dinlyiorum ben herkesede tavsiye ederim,gidin ve dinleyin derim..başarılarr..

merhaba arkadaşlar.. biz istanbuldan gelen (eski hayranlarınız :) ) arkadaşlarımla beraber yeni seneye sizin de sahnede olacağınız bir mekanda girebilmeyi isterdik.. ancak istanbula gidiyormuşsunuz.. üzüldük.. hepinize şanslı bir yıl geçirmenizi diliyorum..
görkem, hani darklı marklı bişeydi ya işte o darken_blacken ve işte benim :D .. ve osmancım sesini özledik ancak bilerek ve isteyerek programa geç kalmadık.. sana sevgimiz sonsuz biliyorsun ;) ..

dün gece ooze da programınızın bir bölümüne yetiştik yineee.... ee haliyle doyamadık... özlemişizde Çalar Saat dinlemeyiii.... buna oy birliğiyle karar verdik arkadaşlarla ;) en kısa zamanda programın tamamını dinleyebilmek ümidiylee... siz tamamen İstanbula kaçmadan :roll: hoşçakalınnn.....

minee demiş ki:
dün gece ooze da programınızın bir bölümüne yetiştik yineee.... ee haliyle doyamadık... özlemişizde Çalar Saat dinlemeyiii.... buna oy birliğiyle karar verdik arkadaşlarla ;) en kısa zamanda programın tamamını dinleyebilmek ümidiylee... siz tamamen İstanbula kaçmadan :roll: hoşçakalınnn.....
tamamen istanbula kaçmakmı...? :(

darken_blacken demiş ki:
merhaba arkadaşlar.. biz istanbuldan gelen (eski hayranlarınız :) ) arkadaşlarımla beraber yeni seneye sizin de sahnede olacağınız bir mekanda girebilmeyi isterdik.. ancak istanbula gidiyormuşsunuz.. üzüldük.. hepinize şanslı bir yıl geçirmenizi diliyorum..
görkem, hani darklı marklı bişeydi ya işte o darken_blacken ve işte benim :D .. ve osmancım sesini özledik ancak bilerek ve isteyerek programa geç kalmadık.. sana sevgimiz sonsuz biliyorsun ;) ..

bu seferlik affediyorum :D bi daha olmasın :D

minee demiş ki:

istanbula tamamen kaçmak 8O neden olmasın :roll: olabilir :D hayatta herşey mümkündür :D

-osman- demiş ki:
minee demiş ki:

istanbula tamamen kaçmak 8O neden olmasın :roll: olabilir :D hayatta herşey mümkündür :D

bana ölee olcakmış gibi geliooo... ufaktan ufaktan başladınız zaten izmiri terketmeye :? temnnimizz öle olmaması tabiii :twisted: ama siz başarılı olcaksanız siz istanbuldayken biz burdanda alkışlarız destekleriz sizi ;) izmirli hayranlarınız olarak :LOL:

çalar saat elemanlarının birer centilmen olduğunu ve bu yüzden bayanları kırmayacaklarını bildiğimiz için :D kız arkadaşım istedi sweet child o mine 'ı . ve bu taktik işe yaradı :) bi de bonus bon jovi çaldınız. uzatmaya gerek yok çok iyiydiniz.teşekkür ederiz :D

Geri