Çalar Saat

dün gece ozzedaydım ve igrenc bir kalabalık vardı.iğrenc kelimesi aslında o insanların nasıl insanlar oldugunu anlatmaya pekte yeterli değil.içip içip sapıtanını mı ararsın,gördüğü her kızı hafif zannedip askıntı olanını mı ararsın bol bol hepsinden vardıda olmayan tek sey insanlıgını yitirmemiş insanlardı.bunları buraya yazmamın nedeni malesef dün gece ozze un havasızlıgından mıdır,psikolojik midir yoksa tansiyonum mu düştü sebebini bilmiyorum ama kısa bi fenalık gecirip bayıldım ve bu kötü olay sayesinde bircok seyi görmüş oldum.yanımda bir kız arkadasım vardı sahnenin sag tarafındaydık ve asırıasırı kalabalıktan hiçbirsekilde asagı inmek mümkün degildi.zaten o sırada buna gücümde yoktu.arkadasımda güvenliği cagırıp cok yakınında durdugumuz ve de cok kalabalık oldugu için beni kulise almalarını istemiş.güvenlikte bunu kabul etmemiş.(buarada benim rahatsızlandıgım sırada kulis bostu yani grup sahnedeydi herhangi bir rahatsızlık vermemde olası degildi)velhasıl o halime ragmen kulise kabul edilmemişim.ayrıca ozze da gördüğüm birşey daha beni cok üzdü.hiçbir zaman alkol kullanmayan biriyim ama insanlar orada bir saglık probleminden dolayı degilde alkol yüzünden fenalastıgımı düşünüp hiç sormadan yargıladılar ve bu benim cok gücüme gitti.zaten kendime geldiğinde ozze un kapısında yerde oturuyordum.ne rezalet degil mi?...

ama bu kadar kötülük ve iğrenc insanların içinde tektük de olsa iyi olanları cıktı burada ismini vermek istediğim tek kişi felix yada ozze da (tam bilmiyorum)yetkili olan recep bey benimle cok ilgilendi elinden gelen herseyi yaptı.Allah ondan razı olsun.buarada ben su kabul edilmediğim kulisi cok merak edip görmek istedim ve calısan arkadaslardan birinden beni kulise götürmesi için ricada bulundum.oraya gittiğimde okadar kırgın ve sinirliydim ki oradaki kişilerin kim olduguna bile bakmadan düşüncelerimi acıkca hatta biraz fevrice söylemiş olabilirim kimse üzerine alınmasın ve lütfen kusura bakmasın.

(buarada madem bayıldın neden hala ozze da kaldın diye düşünenler varsa ben normalde bornovada oturmuyorum.arada haftasonları geliyorum geldiğimdede arkadasımda kalıyorum.dün o yanımızda degildi.onunla belli bir saatte buluşmak üzere konusmustuk.ben fenalastıgımda yanımdaki kız arkadasım onu aramıs fakat ulaşamamıs.gecenin 3ünde evime dönüp ailemi telaşlandırmak da istemedim.bunun acıklamasını da merak edenler için yaptım)

ben mekanların insanların kişilikleriyle alakalı olmadıgını düşünürdüm ama malesef öyle degilmiş.beni encok üzende bu cirkinlikleri yasamayı hiç istemezdim.alkolik muamelesi gördüm bnm için bu cok kötü birşey.aslında burada encok sucladıgım kişiler oradaki güvenlik diye bulunan insanlar.nasıl bi güvenlikse...bir de ben orada fenalastıgımda arkadasım dj den yardım istemiş ilk güvenliği cagırması için.ben yalnızım işte napabiliriz lütfen birsey yapın diye ricada bulunurken o esnada dj kabininde bulunan ve insanım diye gecinen bir kız arkadasıma alaycı ve hiçte hoş olmayan bir ses tonuyla 'e onuda artık kendin yapcaksın' deyip gülmüş.ne haddineyse.umarım birgün onunda basına gelmez ki nasıl birşey oldugunu anlamaz.

sonuc olarak bu veya bu tarz ortamlarda(belki de heryerde)malesekf ki insanlık namına birşey kalmamış...

yardımcı olanlara buradan tesekkür ediyorum...

Geçmiş olsun çok öncelikle...
Kulise zaten giren çıkan belli değil ki izin almanıza bile gerek yok yani girseniz de olurdu. Çalışanlarda aslında duyarlı davranırlar bu konuda ben çok şahit oldum nasıl yardımcı olduklarına ama bir yanlış anlaşımla olmuştur belki bu sefer....Ayrıca Dj arkadaşta mevzuyu anlamadığı için gülmüştür tahminim yoksa o da gerçekten öyle fenalaşan birisiyle alay etçek birisi değildir. Neyse tekrar geçmiş olsun...

önce geçmiş olsun diiim ben sana ,sanırım ben dün kulisteyken geldin gerçekten çok kalabalık ve havasızdı ortam bende o yüzden pek çıkamadım kulisten dışarı, çok kalablık olunca maalesef ortam havasız oluyo işte yapacak bişey yok tekrar geçmiş olsun üzüldüm senin adına.

Geri