Çalar Saat

bu durum,pek çok arkadasın kulis denilen yeri son derece fevri şekilde kullanmaları sonucunda olmuş bişey.oraya gerçekten kimin ihtiyacı oldugunu kestirmek mümkün degil.şu an itibariyle geçmiş olsun demek dısında da ne yazıkki elden baska bişey gelmiyor.

arkadaslar tesekkür ederim cok saolun da bi yanlış anlasılma oldu sanırım ben dj arkadastan degil dj kabininde bulunan haddini bilmez bir kızdan bahsettim.bunu onun seviyesizliğine veriyorum zaten.takılsın o yolundan da sasmasın umarım Allah onu öle birşeyle karsılastırmaz.zaten kulise gitmek isteyende ben değildim en yakın ve en ferah yer orası diye düşünmüş arkadasım cünkü cok kalabalıktı ve ben zaten yürücek halde degildim.baygın bir insan nasıl yürürki :=)arkadasımın eli ayagına dolaşmış ne yapacagını bilememiş dogal olarak.böyle birşey düşünmüş ki ben onun yerinde olsam aynı sekilde düşünürdüm aynısını yapardım.kuulise götürmek gelirdi aklıma ilk.neyse...tekrar tesekkür ederim ilginize.kib

allah allah yaradanım..neler oluyor ooze gibi igrenç, tiksinç mekanlarda..yazık!
disayır ent gardaşıma geçmiş olsun diliyorum..
herkese sevmek sevilmek düşsün..
bekle beni ooze :?

Selam hepinize! Bulutsuzluk Özlemi'nden "Uçtu Uçtu" yu çalın, düşünürseniz çok sevinirim. Yakışmaz mı size, güzel bir parça aslında bana göre.. :elsalla

metallica şarkısı ve duman ın beraber bağıralım şarkısını dillendirmeniz budaklandırmanız iyi olmuş fakat bütün repertuar değişse çok daha güzel olucak bence. siz bıkmadınız mı? izmir gibi koca şehrimin en büyük rock barına yakışıyo mu yıllardır aynı müziği yapmak? yanlış anlaşılmasın. kötü niyetten eser yok yazdıklarımda.illa ki kafamızın iyi olması mı gerekiyo eglenebilmek için? ayık kafayla da eglenebilmek istiyorum ben..albüm yaptınız, albümdeki diger iki şarkı neden çalınmıyo mesela?
işiniz müzik ama repertuar değiştirmek bu kadar mı zor? en çok da anlayamadığım nokta bu..ooze u seviyorum ama bu nedenlerden dolayı eğlenebilmek 3 biramı alıyo:) haydin selametle gardaşlar..

daha önceki sayfalarda kendimce açıklamalar yapmıştım ama yine tekrarlıyayım repertuar yenilemek repertuara yeni şarkılar eklemek zor bir durum çünkü hem bara gelen insanların beğeneceği hem bizim çalarken keyif alacağımız hem bizim gibi bu işi yapan diğer grupların çalmadığı hemde tarzımıza yakışacak şarkı bulmak kolay değil grup olarak bir araya geldiğimiz çoğu zaman fikir birliği yaparak ve gerçekten kafa yorarak saatlerce yeni şarkı ne yapabiliriz diye tartışıyoruz bazen çok sert tartışıyoruz hatta kavga ediyoruz ki bu gayet normal dışardan kolay gözüken bir iş olabilir ama gerçekten öyle değil buraya çalmamızı istediğiniz şarkıları yazarken ve grubu eleştirirken yukarıda yazdığım şeyleri biraz daha düşünerek yazarsanız çok sevinirim saygılar.

-osman- demiş ki:
daha önceki sayfalarda kendimce açıklamalar yapmıştım ama yine tekrarlıyayım repertuar yenilemek repertuara yeni şarkılar eklemek zor bir durum çünkü hem bara gelen insanların beğeneceği hem bizim çalarken keyif alacağımız hem bizim gibi bu işi yapan diğer grupların çalmadığı hemde tarzımıza yakışacak şarkı bulmak kolay değil grup olarak bir araya geldiğimiz çoğu zaman fikir birliği yaparak ve gerçekten kafa yorarak saatlerce yeni şarkı ne yapabiliriz diye tartışıyoruz bazen çok sert tartışıyoruz hatta kavga ediyoruz ki bu gayet normal dışardan kolay gözüken bir iş olabilir ama gerçekten öyle değil buraya çalmamızı istediğiniz şarkıları yazarken ve grubu eleştirirken yukarıda yazdığım şeyleri biraz daha düşünerek yazarsanız çok sevinirim saygılar.
howie day-collide :=)
tarzınız mı bilmiyorum ama ben kendi kafamda sana bu sarkıyı söylettim :D ve sesine de yakısacagını düşündüm.biraz soft bir parca ama cok güzel en azından bir kere dinlemenizi isterim ;)

bu ara istanbulda program yapmıyoruz tekrar başlarsak eğer sitemizden yada bu forumdan sizleri bilgilendiririz ayrıca zalime çektiğimiz klip bitti dün akşam beri barda yayınladık bu akşamda bi aksilik olmazsa ozee barda yayınlıyacağız herkesi bekleriz daha sonra televizyonda dönmek üzere klip kanallara yollanacaktır bi aksilik olmamasını umut ediyorum herkese sevgiler saygılar.

klibi merakla bekliyorum..

albümünüz kaç adet basıldı kuzum? koca balıkesirde bi çalar saat albümü bulamadım..not aldı çocuk, getirsinler de balıkesir gençliği de bilsin öfken niyeyi..selametle..baş baş..

nilloraska demiş ki:
yuo tube da bi çalar saat - zalim klibi gördümm... :roll: hatta az önce buldumm?* acaba klip o mu??

ehueheuh...biraz daha araştırma yapınca bunun bi dinleyici tarafından yapılmışş ev klibi olduunu gördümm...:LOL: :LOL: ve hatta myspace sayfanızda da yer almakta.... :LOL:
aslında klibi görünce bi şaşırmıştımm zatenn.. 8O bu ne dedim... :? yani balıklama atlama bu oluo sanrımm eheheh... :D ;)

şimdi gelelim orjinal klibeee...sadece beri ve ooze damı yayınlıcaksınız.. :? televizyonda ne zaman görcess...
yada o zamana kadar sitenizde yada myspace te bi ayarlama yapıcakmısınız... :roll: yani yapınn...görelimm klibii... ;)
henüz izleyememiş olduğum ilk klibiniz hayırlı olsun.... ;)

nilloraska demiş ki:
yuo tube da bi çalar saat - zalim klibi gördümm... :roll: hatta az önce buldumm?* acaba klip o mu??

Selam Nilloraska, klibimiz ile ilgili olarak sorduğun sorulara karşılık olarak seni ve diğer arkadaşları bilgilendirmek istedim.Klibimizin çekimlerinin bittiğini sitemizden duyurmuştuk.Klibimizi Cuma günü ilk olarak Beri Blues barda sergiledik,Cumarteside Ooze barda gösterdik.Klibimizin gösterimi için televizyon kanalları ile görüşülmüştür. Hafta içerisinde klibi kanallara istedikleri formata dönüştürülüp yollanacaktır.Yayınlanma tarihi konusunda şu an için bir bilgimiz yoktur. :arrow:
Bir konuyu daha bildirmek istiyorum ; " intenette aratırdım ve birtane klip buldum sizemi ait bilemiyorum " demişsin, Çalar Saat ile ilgili bir sorunuz olursa sitemiz içerisinde bu sorununuzu giderebileceğinizi sanıyorum.Sitemiz sürekli güncellenmektedir.Resimler , duvar kağıtları indirebileceğiniz, videolar sevredebileceğiniz, gazetelerde yayınlanan yada bizimle internette röportaj yapan sitelerin adresleri gibi birçok konuyu bulabileceğiniz hale getirmeye çalışıyoruz.İyi eğlenceler

Albümümüz şu anda çıktı ama sadece İzmir'de bir kısım kişiye dağıtıldı ....Ulusal dağıtım klibin kanallarda dönmesi ile birlikte başlayacak....O yüzden şu anda bir yerde bulmanız zor....

Geri