Çalar Saat

lafım mavi bulut a ....

eğer yapıcı bir eleştirin varsa doğru düzgün bir üslupta, kibarca yaz.....eğer başka bir karın ağrın varsa mesajlarını özelime gönderebilrisin......

kızdırdılar valla...adamın söyleyiş tarzına baksana gitar bi insana bu kadar mı yakışmazmış da hiç bir yerde çalmamalıymışızda ...... Sen olsan sinirlenmezmisin ...Aneminin gitaristi sana diyom ..aloo ..benle konuşurken yüzüme bak ....... millet görüyo seni tabi barda hayvan gibi vücut .... sırtta çalmalar hayvan gibi karizma falan sonra bize gitarı yakıştıramıyolar haklılar aslında :) hepsi senin suçun Yankı gel buraya kaçma........bak bi de sırıtıyo ulan bi yakalrsam seni....

Senin yaptığına eleştiri denemez arkadaşım .....
Sadece 2- 3 insana nedenini merak ettirecek şekilde bok atmak senin yaptığın ... Tarzın konuşman hiç hoş değil...

Çalar saati şu nedenlerden dolayı sevmiyorum veya gitaristini beğenmiyorum dersen buraya da yazabilirsin yok ama ben illa bu tarz konuşacam diyosan özelime yaz ki bende konuşayım o zaman bu tarz da .....

Ayrıca bana dediğinden çok çalarsaat e bok atman kızdırdı beni çünkü bu güne kadar bizi beğenmeyen ilk kişisin belkide sende bir problem vardır ....Grubumda çalan arkadaşlar İzmir in sayılı müzisyenlerindendir bunu da herkes bilir...ve bu kadar saygısızca davranmaya hakkın yok...

Ayrıca şunu da belirteyim ki hiç bir zaman gitar bana yakıştımı yakışmadımı gibi bir kaygı taşımadım...her zaman soundum nasıl ve nasıl çalıyorum diye düşündüm ve öncelikli görevimin de bu olduğunu düşünüyorum...eğer çalışımın bir kötülüğünü veya müzikal bir noksanını görüyosan veya yeterli müzikal birikimin varsa eleştirilerini söyle de biz de bilelim bu gruptan bu denli nefret etmenin sebebi neymiş....???

çalar saat " günden güne azalan ve yokolma tehlikesiyle karşı karşıya kalmış gezegenleri koruyalım ve uzayda yep yeni bir koloni kuralım bu koloni günden güne gelişsin, semirsin ve sonzsuzluğa taşısın sevgimizi " adlı kapanya ya destek vermek için her cumartesi ooze da tekrar çalmaya başlamıştır....gecenin geliri törenle uzaya gönderilecektir....gecenin geliri sürtünmeden yanarsa da hoş bir havai fişek gösterisi olacaktır....

Arkadaşlar burdan Çalar saat grubuna bir teklifte bulunmak istiyorum bunun yanında eğer sizinde grubunuz varsa veya grubu olan arkdaşlarınız varsa onlarada olsun bu çağrımız.

Biz www.sologitar.com sitesi olarak müzik adına kardeşlik adına İzmir'de bir konser vermek istiyoruz. Bizimle birlikte hiçbir para talep etmeksizin çalmak eğlenmek ister misiniz?

Msn : sologitar@sologitar.com cevaplarınız bekliyoruz...

Geri