Çalar Saat

Noldu diğer gruplardan sıkıldın bize sarmaya mı karar verdin?:) Ben de piyango bize ne zaman cıkacak diyodum kısmet bugüneymiş....:)

Tanımadığın insanlara rezil bir repertuarınız vardı denmemeli bence, eleştiriyi aşıyor biraz mesela repertuarınızı sevmiyorum yada kötü bir repertuarınız var gibi denilebilir neyse sen sinirlisin ama olur öle, biraz daha fazla abartmassan sevinirim.....yoksa eleştirilere açığız yanlış anlaşılmasın....Şimdi ben de sana kalksam senin rezil bir müzik zevkin ondan öle gelmiştir sana desem güzel olur mu? olmaz....Neyse düzgün eleştiri gelirse yanıtlarız bu da biline herkese lafım ....haydin kolay gelsin sağlıcakla kalın ....

alo çok sevindim...kendi bestelerinize yani..
albümü de yakında görürüz işşşallah!
sevgiler saygılar...

not: eleştiri olumsuz olsa da yapıcı bir şekilde dile getirilmelidir, saygılar!

siz kendinizi dinlerken zevk alıyormusunuz?yani ooze da o çaldığınız şarkılardan?
eğer bizler iyi bir müzisyeniz diyorsanız bu soruya cevabınız evet olmamalı bence...
kendi bestelernizi bilemem..sonuçta onları dinlemedim.ama cover repertuarınız gibiyse pekde bişey kaybetmiorum o zaman demekki...

ikea boy a cevap verelim

-Yaptığımız şarkıları dinlerken zevk alıyoruz gerçekten

-İyi müzisyeniz bilmem ne demedik zaten hiç bir zaman belki de değilizdir bilemem....

-Şarkılarımız format olarak aşşağı yukarı aynı yani sana hitab etçeğini sanmıyorum bende pek

-Oraya rock yazısını biz yazmadık ...yazanı bulmanı tavsiye ederim...Moderatörlerden birisi sanırım...

-Güzellerimli cümleler kuracak kadar samimi değiliz....O yüzden ne sen bize öyle hitab et bi daha ne de biz....

Ayrıca arkadaşlar çeşitli festivallare çıkacak Çalar Saat yakında, ben duyurucam .......haydin kolay gelsin.....

VillehermanniValo demiş ki:
bende sevindim görkem abi :) şimdi biraz zor tanırsın ama ben yekta :p neyse abi cidden çok sevindim hele sen back vocal yapıosan daha da çok sevinirim. hatta hep sen vokal yap :LOL: :LOL:

İnanmayacaksın belki ama Görki back vokalleri bir zamanlar halı saha maçına giderken arabada çalışırdı."Ne yapıyon olm?" diye sorduğumda sesleri ezberliyorum derdi.Zaman geldi - geçti ve futbolun müzik üzerindeki etkisini hızla görmeye başladık.Gerçekten backleri iyidir kardeşimin ;)

İnanmayacaksın belki ama Görki back vokalleri bir zamanlar halı saha maçına giderken arabada çalışırdı."Ne yapıyon olm?" diye sorduğumda sesleri ezberliyorum derdi.Zaman geldi - geçti ve futbolun müzik üzerindeki etkisini hızla görmeye başladık.Gerçekten backleri iyidir kardeşimin

abi yaa ben de mi öyle yapsam. ama düz vokalleri.. :? futbol sevmem ama :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: tamam salakçaydı ..

neyse Çalar Saat inşaaaaaallah siz de İzmirimizi yücelten gruplardan olur. bestelerinizle patlarsınız. ;)

ikea_boy_reloaded demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
ikea boy kişisel meraktan soruyorum ne dinledin bugüne kadar örnek versene ?

ooze programınızı izledim.bir kaç kez.(ve ayık kafayla :) )hiç bir şeyi desteksiz yada bilmeden yazmam ben...

Ben desteksiz yazıosun bilmeden yazıosun demedim ki.....
Neler dinledin diorum hani demişin ya bugüne kadar dinlediğim şeyler rock değil o zaman diye....Neler dinledin diorum grup bazında? Merak sadece çok da önemli değil cevap vermesende olur ....

calarsaatgitar demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:

ooze programınızı izledim.bir kaç kez.(ve ayık kafayla :) )hiç bir şeyi desteksiz yada bilmeden yazmam ben...

Neler dinledin diorum hani demişin ya bugüne kadar dinlediğim şeyler rock değil o zaman diye....Neler dinledin diorum grup bazında? Merak sadece çok da önemli değil cevap vermesende olur ....

korn,placebo,guano apes,tool,green day,primus,pearl jam ilk aklima gelenler...

calarsaatgitar demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:

hayır ya...gerçekten onları hakkını vererek dinliyo musun bari? ne bileyim..bi yerlerde pearl jam'in yeni albümü hakkında da yazdığın şeyler vardır eminim..tool'un albümüne de bi çamur atabildin mi?..greenday sence de artık çok POPüler diil mi?:D
neyse artık...sardığın gruplara allah kolaylık versin..acaba senin de bi grubun var mı? bi gün seni de dinlesek..belki sen hakkını vererek yapıyosundur bu işi..

çalar saat izmir de dinlemekten en zevk aldığım gruplardan biri..çarşamba günü ooze'da kendi bestelerinizi dinledim..gerçekten hoşuma gitti...başarılar...

phantom_e demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:

hayır ya...gerçekten onları hakkını vererek dinliyo musun bari? ne bileyim..bi yerlerde pearl jam'in yeni albümü hakkında da yazdığın şeyler vardır eminim..tool'un albümüne de bi çamur atabildin mi?..greenday sence de artık çok POPüler diil mi?:D
neyse artık...sardığın gruplara allah kolaylık versin..acaba senin de bi grubun var mı? bi gün seni de dinlesek..belki sen hakkını vererek yapıyosundur bu işi..

çalar saat izmir de dinlemekten en zevk aldığım gruplardan biri..çarşamba günü ooze'da kendi bestelerinizi dinledim..gerçekten hoşuma gitti...başarılar...

Ortalık karışacak gibi :) Neyse phantom_e' ye övgüleri için teşekkür ederiz....

Geri