Çalar Saat

Espri mi :?:
Bu konuda kimsenin senin eline su dökemeyeceğini şu forumu okuyan herkes gayet iyi biliyordur Görkemcim :LOL:

Hangi gizli sırları ortaya dökeceğini de çok merak ettim..Ya da yine yaptığın bi espriyi kaçırmış olabilirim... affına sığınıyorum :p

Efenim son günlerde gelen fazlaca övgüler için teşekkür ederiz fekat biraz abartılıyormuş hissine kapılıyor insan zira kasıtlımı abartılıyor bilemiyorum neyse...Lütfen abartmayınız dozajını ayarlayınız övgülerinizin yoksa zayıf karakterli bir grup olan Çalar Saat grubu havalara girerek kendini hemen Bon Jovi zanneder ve kasım kasım kasılmaya başlar sahnede ....

Ayrıca burdan ben bir şey söylemek istiyorum ....Ozze da sıcak esnasında anfimin üzerine koydugum su ve peçetelerimden isteyen insanlara hayır demem ayılıgımdan kaynaklanmıyor... Ben geberiyorum orda tipin biri gelip abi be suyundan bi yudum alabilirmiyim diyor....Herkese versem bana kalmaz sonuçta o insan gidip bardan alabilir yada tuvalete gidip yüzünü yıkayabilir ama ben alamam da yıkayamamda ...Bunu düşünemeyen insanlara ayar oluyorum .... Hele bazılarıda yüzsüz olup nolcek versenki diye kızıyor .... ohh rahatladım neyse haydin bye..

calarsaatgitar demiş ki:
Efenim son günlerde gelen fazlaca övgüler için teşekkür ederiz fekat biraz abartılıyormuş hissine kapılıyor insan zira kasıtlımı abartılıyor bilemiyorum neyse...Lütfen abartmayınız dozajını ayarlayınız övgülerinizin yoksa zayıf karakterli bir grup olan Çalar Saat grubu havalara girerek kendini hemen Bon Jovi zanneder ve kasım kasım kasılmaya başlar sahnede ....

Ayrıca burdan ben bir şey söylemek istiyorum ....Ozze da sıcak esnasında anfimin üzerine koydugum su ve peçetelerimden isteyen insanlara hayır demem ayılıgımdan kaynaklanmıyor... Ben geberiyorum orda tipin biri gelip abi be suyundan bi yudum alabilirmiyim diyor....Herkese versem bana kalmaz sonuçta o insan gidip bardan alabilir yada tuvalete gidip yüzünü yıkayabilir ama ben alamam da yıkayamamda ...Bunu düşünemeyen insanlara ayar oluyorum .... Hele bazılarıda yüzsüz olup nolcek versenki diye kızıyor .... ohh rahatladım neyse haydin bye..

sen çok övgü alınca kendini lord zannediosun :D portakal suyu içmedende uçakta uçamazsın sen heralde :D

evet ozze da ben de gordum walla. pecetelerı ısteyenler yıne kıbar. ıstemeden cok alan oldu. cok ayıp cok. ınsan gıder alır sıze getırır. ogrenırler, ıckının etkısı. ehehe

Haydi bakalm başlıyoruz.....Koltuklarınızı dik konuma getirin....Kemerlerinizi bağlayın ve tehlike anında sağ üstteki log out butonuna tıklayabiliriz....Yardımlaşma serbest....Belden aşağı vurmak da serbest her şey serbest....İlk yardım yoktur....Ağız bozmak extra puan kazandırır.... Kanaat notu hakem olan okuyuculara bağlıdır....Moderatörler görmediği sürece sürekli atış hakkı mevcut kolay gelsin..... Arada Çalar Saat' in güme gitmesi sorun değil....Sonuçta Çalar Saat bahane muhabbet şahane....

Dedikodu, zalim ve yerine sevemem gibi 2 tane cover ve bir kaç yabancı parça yapıyoruz bundan sonra artık athena duman ve mor ve ötesi şarkıları nadiren görülecek....

Son olarak Antalya Dokuz Eylül kış olimpiyatlarında çalacaz biz.....

Geri