Çalar Saat

Üzerinde çalarsaat yazan elyapımı amfisi rüyalara giren grup..Başarılar dilerim,umarım albümünüz istediğiniz amaca ulaşır..(henüz dinleyemedim ama yakındır...)

bir aksam dungeon ve ooze sokagında dolanırken afişini gördüm çalar saatin.ama ooze da da görmüştüm ekrandan ve inanamamıştım.fırtına öncesi sessizlik gibi oldu ve sasırdım çok ve çok da sevindim.en yakın zamanda albümü alabilmem dilegiyle.basarılar sürsün gitsin sonsuza uzansın,haksızlık karısmasın,çalar saat beni uyandırsın,uyanan ruhum da tarihe karıssın.seviyorum sizleri.hoş kalın.zinde kalın.:)))))

Bu gün afişi gördüm çok sevindim umarım dilediğinizden dahada güzel yerlere gelirsiniz KORSANA HAYIR diyerek en kısa zamanda albümü edinicem.Yolunuz daha da açık olsun.

olmayanzapin demiş ki:
bir aksam dungeon ve ooze sokagında dolanırken afişini gördüm çalar saatin.ama ooze da da görmüştüm ekrandan ve inanamamıştım.fırtına öncesi sessizlik gibi oldu ve sasırdım çok ve çok da sevindim.en yakın zamanda albümü alabilmem dilegiyle.basarılar sürsün gitsin sonsuza uzansın,haksızlık karısmasın,çalar saat beni uyandırsın,uyanan ruhum da tarihe karıssın.seviyorum sizleri.hoş kalın.zinde kalın.:)))))

iyi dileklerin ve albümden duyduğun sevinç bizi diğer dinleyicilerimizde de olduğugibi, çıktığımız bu yolda yanlız olmadığımızı bir kez daha hatırlattı.teşekkürler olmayan zapin

release_ demiş ki:
Bu gün afişi gördüm çok sevindim umarım dilediğinizden dahada güzel yerlere gelirsiniz KORSANA HAYIR diyerek en kısa zamanda albümü edinicem.Yolunuz daha da açık olsun.

teşekkürler relase uzun uğraşlar vererek sizlerle paylaştığımız emeğimizi sizlerinde buna saygı duyup korsana hayır demeniz bizim için sevindirici bir haber. çünkü bu emek çalar saatin uykusuz kaldığı günlerin bir eseri yorgunlukları,bazen sinirlenip tartışması,umutsuzluğa kapılıp biraz daha sabır demesi, ve sayamayacağım bir çok fedakarlıklar sonucu yarattığı bir emeğidir . ve sizlerinde bu anlayışla korsana hayır demeniz bizim yanlız olmadığımızın bir göstergesi.

dileklerim
1-insallah suan yagan yagmur taneleri gibi basarıları sayılamayacak kadar çok olur
2-bir çok ilk e imza atarlar
3-albüm imzalı istiyorum sürekli takip eden bir dinleyici olarak çalar saati:))))
4-çalar saati çok seviyorum
5-hey you süper olmuş
6-insallah repertuar uzun süre aynı kalmaz
7-hey you adlı sarkıya daha da es degerli şarkılar eklenir
8-albümü inceledim ooze çıkısı ama alamadım:(((((

NAZLIIIIII demiş ki:
kaset cıkmıs. wala supriz oldu. basarılarınızın devamını dıler herseyın dusundugununuzden de guzel olmasını temennı ederım. tebrıkler

teşekkürler "NAZLIIIIII" kimseye söylemeyip gizlemeye çalıştık albümmün çıkışını birazda çalar saat in dinleyicilerine süpriz yapmaktı kendine iyi bak

slm herkese.su an calarsaat cd sini dinliyorum.kapak,içerik ve yazılarını okuyorum.dun de yerel bir televizyon kanalında tesadüfen programınıza tanık oldum.ne gördügümü söyleyeyimmi?... süper alçakgönüllü bir grup var karsımızda.programda basçı mustafanın söyledigi şey ne kadar düşündürücüydü "bir albüm hazırlamak toplamda 10 yıl demek".... evet dediginiz şey dogru çalmayı öğrenmek grup olmak,ortak bir hedefe kilitlenmek zor şeylerdir eminim.size cok derin bir saygı duydum sessiz sedasız büyük ve şaşırtıcı bir iş yaptınız.tebrikler ve teşekkürler....

foruma pek girmiyorum ama endorama'nın mesajı beni cok etkiledi yazmak istedim.hep söylerler tarih boyunca dogruluk ve mütevazilik kazanmıstır.umarım biz de basarırız.şimdi geriye dönüp baktıgımda bu işin sıkıntılarının bir mesajla nasılda unutulabildigini görüyorum. ilgi ve desteginiz için teşekkürler.

Albümünüzün çıkmasına şaşıran bi kitle vardır elbet ama ben şaşırmayanlardanım..gerisi geldiğinde de şaşırmayacağım gibi...elinize bileğinize ağzınıza emeğinize sağlık!Görkemcim kusura bakma ama,bundan sonraki albümlerinizi de alıcam ;)
Bu arada web sitenizi de çok hoş buldum..aferin !! olcak bu işş :p

Soundmax demiş ki:
Hayırlı olsun arkadaşlar, daha fazla izmir grubunu albümlenmiş olarak görmek dileğiyle. Kolay gelsin

teşekkürler Soundmaxbu dileğini bizlerde seninle paylaşıyoruz.bu işlerin izmirde yapılabileceğini sadece cesaret ,doğru adımlar,doğru kişileri bulduktan sonra gerisi dinleyenlerin taktirine kalıyor.umarız istediğiniz gibi bir albüm olmuştur

Geri