Karapaks

Rock Republic e de gelme şansımız olmayacak maalesef Kaan Abi. Sana ve diğer grup üyelerine kolay gelsin ;) Gidecek arkadaşların çok eğleneceğine eminim...

mavi sakal çok çok değerli bir gruptu,şu anda mavi sakal'ın konser vermemesi,albüm çıkarmaması ne üzücü,çok duygulandım şu an ağlamaklı oldum...
ama karapaks da sonuçta sağlam kadrodan kurulmuş olan bir grup.mavi sakal gibi çok başarılar elde etmiş bir grup olacağına yürekten inanıyorum bunun belirtilerini de zaten görmekteyiz....
karapaks'a sonnssuuzz başarılar.

mavi sakal gibi sağlam bi grubun üyelerine de bu yakışırdı gönlümde süper olmuş tebrikler..bu piyasanın sizlere çok ihtiyacı vardı ii oldu teşekkürler

Yaaa beyler bayanlar çok heycan verici. Ankarada he çikan türkçe rock grubu bi kere mavi sakal atiyo. Yeter artik çiksin albüm de alalim dinleyelim. Çalalim. Kaan Altan yine yorsun bizi. Biz de kendimizi gelistirelim. Hala Kan Kokusu soumamisti. Ama olsun tüm Kadiköy tayfasina kaliteli müzik için tesekküler. Kesmeseker ve Karapaks'i Ankaraya da bekliyoruz.

Şimdi www.karapaks.com dan MaviSakal ın Gönlümde parçasını dinledim.Yeni albümede koymuşlar.Ya hoş güzelde benim tavsiyem -sadece Gönlümde parçasına bakarak- Mavi Sakal a dair pek beklentiniz olmasın.Karapaks çok ayrı bir grup olmuş.Umarım diğer parçalarda biraz andırılar Mavi Sakal ı.(Vokal pek benzemiyecek gibi duruyor ama)Açıkçası ben Mavi Sakal ın devamı gibi istiyordum ama olmadı işte.Gerçi bütüm parçaları dinleyemedim ama insan beklenti içinde oluyor.Fekat hiçbirşey farketmez her zaman olduğu gibi ben bu güzel abilerin yaptığı her albümü,cd yi,kitabı,tişörtü alıcam ve ömrüm yettiğince dinlemeye gayret edicem.Yeter ki bi daha bu kadar uzun süre aybolmayın.Kaliteli müzik için teşekkürler umarım uzun seneler dinleyicinizle artarak,azarak,kudurarak daha iyi yerlere gelirsiniz.

Sevgiler & Saygılar Faruk.

eylülde gel,
eski eylül ler mi hüzünlüydü, yoksa eylül ayının üstüne hak etmediği böyle bir görev mi verilmiş bilmiyorum.

eylül de çıkmasın bence...yakında haber veririm umarım.

yaz da geçmiyor

gelsin bakalım hazan. gelsin ki bize yeni albümü getirsin. düşen her bir yaprakla yeni bir şarkı dinleyelim yazın gevşekliğinden uzak . mevsimsiz
kaçar karapaks şarkıları güneşli ve parlak yaz için.

Eylül güzeldir... Ama bence Kasım yağmurları ve hüznü bir başka güzel... Kasım da Eylül'de benim ayım hangisi olursa olsun bekliyoruz ama sabrımız kalmadı :)

Geri