Yolgezer(rock)-Bursa

:) ah yaa o günü iple çekiyorum.biz de çok özledik sizleri.yemin ederim mumla arıyorum o günleri.ne kadar keyifliymiş...az kaldı az...geliyoruz...yolgezer yolda ;)

valla arkadaşlar bende sizi çok özledim :D konser inşallah olurda yüzlerinizi hatırlarız :( amma ayrı düşüoz bu aralar ya. Nesse kerro benim telefonun kulaklığını buldunmu janem bulursan getirmeyi unutma. Ali abi bişiler gönderdi ezgide var ya ondan temin edin yada bende yollarım 24 saat online durumdayım haber verin yeter :D öptüm hepinizi

Yolgezer ne zaman gelicek Ankara'ya. Valla geçen sene Kerem dışında hiçbiriniz yoktunuz. Sizi canlı canlı bi izlemek nasip olmadı. Bir konser yapmak lazım en kısa zamanda bekleriz.

bu arada sevgili yolgezer ,benim de msn hep açık.bi ara girin de yollayayım şu albüm kapak tasarımlarını...amaaan yoksa az mı kaldı ne albümün çıkmasına.konser verelim!

Bursa'ya dönme vaktidir :dans

Sayın Yolgezer:Ben dönüyorum haberiniz ola :arrow: Kerem ve Can paşalar araşalım

Ayağınızın tozuyla da bir konser güzel olur hani :seytan

geliyoruz geliyoruzz.konser ayarlayın ya.burdan yetkililere sesleniyorum...yolgezeri sevenlerinden ayırmayın.bir hasret giderelim yaaaaaw

Herkese slm. Uzun zaman oldu yazmayalı şifresel problemler yüzünden :!: . Geçmişteki yazılardaki eleştiri,destek vesaire için teşekkürler. Bursa'ya döndüm sonunda. Bu hafta sonunda kadro tamamlanıyo. Hoşçakalın şimdilik. Görüşmek üzere...

artık dönseniz diyorum :( bu yalnız kız çocuğu beklio sizi,kübaaaaaa esgiiiiii gelinnnnn gelinnndeeee alem yapalım :p

yolgezer klip çekimlerine başladı arkadaşlar...süper bişi olucak gibi,hadi işallah.dua edin bize..yolgezer çarşamba itibariyle bursa'da...

yaf çok şukur döndük bursaya yolgezer şimdilik bursada 4 kişi inşallah çarşamba kalanlarda burda. bu arada ilginç bi klip olucak çekimler çok eğlenceliydi :D

ya sizdende normal bi klip beklemezdik zaten neyse görzez bakalım hangi şarkıya olduna dair bi bilgim yok ama sölemiosunuzdur sanırım neyse bu arada ezgicim barışarock kriterim için verdiğin önemli bilgiye(hani msj atmıştım ya)terar tkrar teşekkür ederi sen olmasan yalnış yazıcaktım hadi kolay gele ve görüşmek üzere

Geri