Yolgezer(rock)-Bursa

Ertesi gün sabahtan sınava girecek olmama rağmen eğlenceli bir geceydi ama kısaydı be :) Keşke darbukada olsaydı Zebb'le de tanışmak istiyordum çok.

Ezgi süpersin 8)

canımmm saol geldiğin için..varlığın daha da bi keyiflendirdi geceyi..bi dahakine daha uzun ve darbukalı bi konser olur da gelirsin yine işallah.sevgileeer.

RunRabbitRun demiş ki:
Ertesi gün sabahtan sınava girecek olmama rağmen eğlenceli bir geceydi ama kısaydı be :) Keşke darbukada olsaydı Zebb'le de tanışmak istiyordum çok.

Ezgi süpersin 8)

ben de isterdim ama naparsın ekmek parası :p ... ama konserin süper

geçtiği haberini alınca ferahladım biraz... geldiiin için de çok saol emine..

bi daha ki sefere artık..

ahali bu arada sabah 10 gibi istanbul kanatlarımın altında olucak ;)

Ps:ya ben tumba aldımda nası taşıcam onların sabah sabah :p

zardandark.jpg

yaaaw aşkolsun be topraam.annatım ama dimi derdimi saa.telafi ederiz genç,düzceliyiz,bizde yamuk olmaaaaz ;) şşş..sevgiler herkese

çook teşekkürler arkadaşlar ilginiz ve desteğiniz için.birazcık gribim..geçsin,soraaa albümün son rötuşları,klip ve albüm çıkacaaak..dua edin emi..sevgileeer

slmss demonuzu 1 yıl önce bi arkadaşıma göndermiştinz 2 şarkılık bi cd. goblin refika parçası mükemmeldi. demonuzu bende çok istiorum yani eğer mümkünse banada yollarsanız çok sevinirm albümünüzüde sabırsızlıkla bekliorum başarlıalırnızn en üst seviyede olması dileğiyle yolunuz açık olsun ....

çok iyiler gerçekten de :D refika'yı ilk kez maximum rock'da dinlemiştim..mükemmeldi..albümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :D

Geri