Yolgezer(rock)-Bursa

_alp_ demiş ki:
zardandark.jpg

3 gün kaldı..kooooş

:D ulen sen var yaaa...! ikinci albüme olm eksik.sen gel evde çalcam ben sana söz..:)

amanın yaaa sonunda konser vaar.gelin de şöööle bi güzel eğlenelim..benim kayıtlar bitti...alp'im de bugün dönüyo sonunda..süper olucak süper...

dün gece çok keyifliydi..çok saolun yalnız bırakmadığınız için ... tanıdık yüzleri görmek güzeldi...hep beraber olmayı özlemişim valla :)

22 Mart konser oncesi ve sonrasi cok keyifli anlar yasadik Yolgezer'le. Kiskandirmak istemem ama minibuste Ezgi'den yeni bir sarki da dinledik, yeni gitariyla... Kerem, Godin'e gozum gibi baktim ve Besiktas sahilde Can'a teslim ettim. Tanistigimiza seviniyorum, Istanbul'a yolunuz duserse goruselim. Keep on rockin' in the free world :)

zimmerman demiş ki:
22 Mart konser oncesi ve sonrasi cok keyifli anlar yasadik Yolgezer'le. Kiskandirmak istemem ama minibuste Ezgi'den yeni bir sarki da dinledik, yeni gitariyla... Kerem, Godin'e gozum gibi baktim ve Besiktas sahilde Can'a teslim ettim. Tanistigimiza seviniyorum, Istanbul'a yolunuz duserse goruselim. Keep on rockin' in the free world :)

amanın çok keyifli bigündü..herşey için çok teşekkürler :) biraz esir aldım sizi ama beğendiysenis ne mutlu bana...kolay gelsin.en kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle...selam tüm zardan adamlara ;)

dün gece saat 00.30 sularında aldığımız bir habere göre

yolgezer 2 nisan akşamı eskişehir Gar Bar'da sahne alacak..eskişehirde olup,gelmek isteyen herkesi bekliyoruz.geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

2 NİSAN PAZAR AKŞAMI,ESKİŞEHİR GAR BADSAYIZ...BEKLİYORUZZ..

Geri