Boss Gt-8

-Fişini prize taktın mı?
-Arkasındaki açma kapama düğmesini denedin mi?
-Gitar "jack" ını GT 8in input bölümüne girdin mi?
-L (mono) çıkışından amfinin input bölümüne bir bağlantı yaptın mı?

öncelikle herkese merhaba!

Foruma sadece Gt-8 bilgi paylaşımı için kayıt oldum.yaklaşık 1 seneden beri sahibim,zaman kısıtlığından dolayı hernekadar tam çözememiş olsamda gerçekten harika bir cihaz.

Elinde eğitim DVDlerine sahip olan arkadaslar varmı acaba?

ya gt8 e patch atma olayını bir turlu beceremedim midi to usb kablomda sadece usb led i yanıp sönüyor mid in ve mid out da hiç kıpırdama yok bir de sanırım gt8 imi resetlemem lazım bu işlemi nasıl gerçekleştiriyorduk?

gt 8

arkadaşlar gecen gece gt8 pedalımı mixsere taktım ama ses alamadım aynı ekipmalarla başka bi gt8 bağladım ses aldım output level düğmesi arada takılıyordu sizce neden sinyal alamıyorum...kulaklık girişinide denedim yine ses alamdım!!! resetlersem olurmu? yada butip durumlarda teknik servisemi göndermeliyim t.ş.k

murat_72 demiş ki:
arkadaşlar gecen gece gt8 pedalımı mixsere taktım ama ses alamadım aynı ekipmalarla başka bi gt8 bağladım ses aldım output level düğmesi arada takılıyordu sizce neden sinyal alamıyorum...kulaklık girişinide denedim yine ses alamdım!!! resetlersem olurmu? yada butip durumlarda teknik servisemi göndermeliyim t.ş.k
garantisi devam ediyorsa teknik servise göndermen en mantıklısı.

Gt-8 i mümkünse kendi kutusunda, faturasıyla birlikte içine net sorunu bir kağıda yazarak ve kargo parasını ödeyerek Zuhal Müziğe ulaştırman gerekiyor. Seri numarasını falan iyice kayıtla ve aletini işaretle. Ben öyle yerlere güvenmiyorum çünkü.

Nocure demiş ki:
Gt-8 i mümkünse kendi kutusunda, faturasıyla birlikte içine net sorunu bir kağıda yazarak ve kargo parasını ödeyerek Zuhal Müziğe ulaştırman gerekiyor. Seri numarasını falan iyice kayıtla ve aletini işaretle. Ben öyle yerlere güvenmiyorum çünkü.
evet ben sorun elektronik mezunu bi arkadaşım sağolsun şimdilik çüzdü ama! gt8 arkasında levet pot var sorunu cıkaran düğme bu! bu düğmenin aynısını nereden bulabilirim ( 5 ayaklı sınırlı pod)

Geçenlerde bir net araştırmasında Johnny Marr'ın turnede kullandığını öğrendiğim (Modest Mouse'da) ve iyiden iyiye merak ettiğim bir pedal. Takipteyim.

ARKADAŞLAR ELİMDE ÇOK TEMİZ GT8 VAR 7-8 AY SADECE EVDE KULLANDIM..MİDİ KABLOSU-SOFT CASE İ KULLANIM KİTAPÇIÐI HERŞEYİ DURUYOR...AKUSTİK VE ELEKTRO KLASİK GİTARDA KULLANMAK İÇİN BOSS AD8 ALICAM O YÜZDEN SATIYORUM..İLGİLENENLER OLRSA BANA ULAŞSIN...AD8 İ OLAN VARSA TAKASTA EDERİM...

vollkan_52@hotmail.com

vollkan[alt tire]52 olucak...

ExoRClsT demiş ki:
ARKADAŞLAR ELİMDE ÇOK TEMİZ GT8 VAR 7-8 AY SADECE EVDE KULLANDIM..MİDİ KABLOSU-SOFT CASE İ KULLANIM KİTAPÇIÐI HERŞEYİ DURUYOR...AKUSTİK VE ELEKTRO KLASİK GİTARDA KULLANMAK İÇİN BOSS AD8 ALICAM O YÜZDEN SATIYORUM..İLGİLENENLER OLRSA BANA ULAŞSIN...AD8 İ OLAN VARSA TAKASTA EDERİM...

vollkan_52@hotmail.com

vollkan[alt tire]52 olucak...

abicim bu ne ya gt8 adı geçen her başlığa yazıyor musun bunu git alım satım a aç başlığını buralarda nie yazıp duruosun ki insanların alacağı varsa oralara bakıyo sen merak etme sıkma tatlı canını bizim yerimize düşünme.

dostm 2 başlığa yazdm bunu alım satım kısmını görmemişim...çok mu rahatsız etti acaba seni?kimsenin yerine düşündüğümde yok keyfine bak sen...
ayrıca bu ne kapris komplex anlamadım :S

thrashead demiş ki:
merhaba, bu .syx uzantılı dosayaları boss gt8'e yüklemekte sorun mu yaşıyorsunuz veya midi kablosu pahalı mı geliyor? Girin aşağıdaki linke ve syx dosyasını okutun. sonra word dosyası olarak kaydedin. boss gt-8'i açın ve word dosyasındaki değerleri kendi ellerinizle girip kaydedin. hem midi kablosuna da o kadar para harcamamış olursunuz. bende dün aldım gt8i önce biraz karışık geldi ama burada yazılanlar gerçekten çok yardımcı oldu bugün biraz çözdüm kaydetme, isim girme, efekt, amfi vs ayarlama gibi. artık midi kablosuna da gerek kalmadı, biraz pratikle daha hızlı şekilde syxleri kendim yazarım heralde.

link : http://www.bossgtcentral.com/syx_reader/

gt8 editörü ücretsiz indirip syx uzantıları dosyaları onda açıp görsel olarak görerekten ayarlamak daha kolay değilmi.

Geri