DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

noldu yaw yolcu ssk olayı :?: açıldı mı ssk yolcu :?: açıldıysa çıkıo musunuz :?: nedir bi bilgi werin yaw :) sizi cumartesileri de izleyebilicek miyiz artık :?:
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

SSK olayı çok yakında belli olacak arkadaşlar. 2-3 güne buradan tekrar duyururuz.Onun yanı sıra 4 yeni cover parçamız var repertuara eklenecek olan, beste çalışmaları tam gaz gitmekte, yavaş yavaş besteler oluşmakta.
Ayrıca bugün 21:30 sularında Garage Rock Bar'dayız.Bekleriz herkesi :elsallaa

karmancho demiş ki:
radiohead-FADE OUT diyorum başka da bişey demiyorum :D grup olarak koparmıştınız bizi walla

başarılar.kolay gelsin........
teşekkür ederiz efendim..daha öldürücü parçalarla ilerde de görüşmek üzere.. ;) hele bir Synthesizer'ımız da gelsin,klavye sorunumuzu da halledicez inşallah.. :twisted:

amsoblue demiş ki:
gelicez inşallah bu akşam. hade grşrz...

gelin canlarım.. :) sizin başımızın üstünde yeriniz var biliyorsunuz ;)

akşam görüşmek üzere arkadaşlar..
21:30 DosAge @ GarAge
:evil: :beer :elsallaa

Arkadaşlar Yolcu Rock Bar yeniden hayata dönmüştür...
Adres: SSK işhanı en üst kat (Eski Baraka)
DosAge artık her Cumartesi 21:30 sularında Yolcu Rock Bar'da.Cumartesileri görüşmek üzere :beer :elsallaa

ohh be sonunda gurbetten kurtuluyoruz :D
hem yolcu´yu özlemiştik hem de DosAge´ı "yerinde" dinlemeyi ;)
:metalhead :twisted: :beer cumartesi geceleri tekrar bizim, akşama görüşürüz :beer :twisted: :metalhead

Çok kısa bi süre dinledim 2 şarkı kadar... Akif bey ile görüşmeye gelmiştim. Ama dikkatimi çeken vokalinizin sesi oldu, çok hoştu...

Umarım haftaya gelip dinleris, başarılar.....

LiMoN demiş ki:
Çok kısa bi süre dinledim 2 şarkı kadar... Akif bey ile görüşmeye gelmiştim. Ama dikkatimi çeken vokalinizin sesi oldu, çok hoştu...

Umarım haftaya gelip dinleris, başarılar.....

Keşke biraz daha kalabilseydin seninle tanışma fırsatımız olurdu..Yine de güzel eleştirilerin için çok saol...Umarım artık bi daha ki sefere hoşbeş oluruz :D Her zaman bekleris efenim... ;)

04:00 cü kardeşlerim artık cumartesileri çıkıyoz valla ben anlamam artık yok okulmuş, sınavmış, labmış...Cumartesiyi 04:00 gözle bekliyoruz efendim :metal

Görüşmek üzere :elsallaa

siz cumartesi çıkarsınız da biz orda olmaz mıyız var mı tarihte öyle şey allahaşkına.... aşırı dozda dozage almam lazım zaten uzun zamandır izleyemiyorum sizi... crtsi 4.00 çüler orda olacak... başarılarınızın devamını diliyorum.. bu arada sizin kendi besteniz var mı? var da dinlemediysem çok üzülürm bu hafta muhakkak çalın...
not: ı think ı'm paronoid ( garbage:) en yakın zamanda repertuarınızda görmek istiyorum valla yetkililere duyrulur... hepiniz bombasınız ama güneşim başka :D

kısacık bir zaman dilimi içerisinde dinleyip, neşelerine, herbirinin ayrı tatlılığına, sahnede çalarkenki keyiflenmelerine çarçabuk ısındığım bu grup... ne güzel ki bir keyif örneği...

hemen her fırsatımda gitmeyi kaçırmamaya çabalayacağım....

ama sanırım sahnedeki yaşanılan sound problemi işin ehli (ne yazık ki!!!) olamayan tonmaister arkadaşlar tarafından can sıkıcı bir atmosfer yarattı... gün gelir bu problemler de aşılır....

dostluk, sahne neş'esi, bu ruh baki kalsın...

nice güzel günlere....

laaaaan :!: cumartesi yolcu mu :?: geliyoruz o zaman bu cumartesi :twisted: :twisted: :evil: DOSAGE FOREVER :evil: :twisted:
nıhahahahaha :twisted:
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

Serginal demiş ki:
kısacık bir zaman dilimi içerisinde dinleyip, neşelerine, herbirinin ayrı tatlılığına, sahnede çalarkenki keyiflenmelerine çarçabuk ısındığım bu grup... ne güzel ki bir keyif örneği...

hemen har fırsatımda gitmeyi kaçırmamaya çabalayacağım....

ama sanırım sahnedeki yaşanılan sound problemi işin ehli (ne yazık ki!!!) olamayan tonmaister arkadaşlar tarafından can sıkıcı bir atmosfer yarattı... gün gelir bu problemler de aşılır....

dostluk, sahne neş'esi, bu ruh baki kalsın...

nice güzel günlere....

Vay kardeşim benim sende keşfetmişsin buraları...=) Bayılıyorum şu senin duruşuna tavrına... :p SEni tanıştırmayı çok istiyordum bu sıcak insanlarla nihayet bir fırsat bulabildik beraberce izledik eğlendik...Dosage'ım benim sizleri çok seviyorum sıcaklığımız baki kalır dileğim...

Bir dahaki sefere kadar baş baş...=))

Sevgili "Serginal" teşekkürler biz de mutlu olduk tanıştığımıza.Aynı keyfi biz de aldık.Sağolasın.
"Bossanova" kardeşim şu bizim beraber fotoyu yollasanıza bana da.Ben senin yıllar önce evden giden abinim :)
Ayrıca biz de senin gibi her anlamda güzel bir insanla tanıştığımız için çok mutluyuz.
Sık sık görüşüp eğlenmek üzere.
"amsoblue" cumartesi görüşüyoruz senle ve tüm 04 cülerle inşallah.
Herkese teşekkürler :elsallaa

Geri