Hair (60-70's Rock'N Roll) - Ankara

afisyolcu.JPG

Metal Day #5: Metal Party
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 14.30 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

Mike demiş ki:
izlediğim en güzel HAIR konseriydi...eğlendik çoştuk...hair a teşekkür etmekten başka yapacak bişey yok...teşekkurler...

:oops: teşekkür kısmını biz etsek yeridir sanırım. "ya amfiye ihtiyacınız var mı?" diye geldiniz. sizi alıp güvenlerin yanına götürmesem ya da gelip öyle bişi demeseniz acaba gercekten en güzel konserimiz olur muydu bilemem... "görüntüde gitarist var ama sadece bom bom bas geliyo be dışarı" olcaktı sanırım. benim amfi onların 2 karışlık amfisinin yanında devasa kalıyordu çünkü. :D yanımızda böyle adamların olduğunu bilmek hatta böyle adamların yanımızda olduğunu bilmek çok güzel bişi. :D
bu arada gelen herkese çok teşekkür ederiz.
hmm bi de bi de, gökhan, serkan siz de saolun ya. bi de bi de -eski davul- serkan : ) sana zaten teşekkür kısmını geçtik. az çakal da diilsin hani ;) eh gökcenciğim keşke orada olsaydın. ama çok sorun diil. artık bidakine ;) of ben çok mutluydum ya.
bizimkilere ayrı bi teşekkür zaten. mutlu yıllar bize emrecancım.
bu arada NIBnin başı için, bi de stand by me için çooook çook özür dilerim. :cry: :oops:

E-PennyLane-Elensar demiş ki:
Mike demiş ki:
izlediğim en güzel HAIR konseriydi...eğlendik çoştuk...hair a teşekkür etmekten başka yapacak bişey yok...teşekkurler...

:oops: teşekkür kısmını biz etsek yeridir sanırım. "ya amfiye ihtiyacınız var mı?" diye geldiniz. sizi alıp güvenlerin yanına götürmesem ya da gelip öyle bişi demeseniz acaba gercekten en güzel konserimiz olur muydu bilemem... "görüntüde gitarist var ama sadece bom bom bas geliyo be dışarı" olcaktı sanırım. benim amfi onların 2 karışlık amfisinin yanında devasa kalıyordu çünkü. :D yanımızda böyle adamların olduğunu bilmek hatta böyle adamların yanımızda olduğunu bilmek çok güzel bişi. :D
efendim ne demek şımartmayın bizi...sizlere yardım görevimiz...

kesinlikle aslıya katılıyorum konsere yarım saat kala ak sakallı dede misali geceyi kurtardınız.. nası teşekkür etsek az. hep yanınızdayız bundan sonra cok sağolun

bu benim ikinci hair konserimdi ve dogrusunu söylemek gerekirse agzim açik izledim...geçen konsere göre çok daha basariliydiniz...

seçtiginiz tarz ve performansiniza söyleyecek yoktu ama asil önemli olan grup elemanlari arasindaki yakinlikti :!: :!: :!: bir grup nasil olur gösterdiniz herkese...sahneye ve birbirinize çok yakisiyorsunuz,umarim daha da basarili olursunuz...

ve ve ve klavyenin katilmis olmasi grubu daha da yükselticek diye düsünüyorum....

tüm hair elemanlarina iyi niyetli herseyden birer demet....böyle bir grubu biraraya topladiklari için.. :oops:

forever HAIR...

alpercim seni ve arkadaşlarını tebrik ediyorum.çok güzel bir akşam yaşattınız bizlere.aranızdaki yakınlıktan ben de çok etkilendim ! ! ! herkes birbirinin kıymetini çok iyi biliyor.müzikal açıdan da daima gelişim gösteriyorsunuz.bunun için de tebrikler.daha nice başarılı performanslara..

Angarya grubu, HAIR olarak size çok çok çok minnettarız, gerçek dostlar, kardeş grup, kurtarıcı meleklerimiz :D :roll:

Cem'cim, Emrah'cım, öncelikle biz teşekkür ederiz gelip izlediğiniz için, Yorumlarınız için de ayrıca teşekkür ederiz... :LOL:

Bu arada HAIR 12 Mayıs Perşembe saat 13:00'te ODTÜ'de sahne alacak Bekleriz efendim :D ;)

Geri