Þeytantüyü

dun yazdim o kadar noldu ki mesaja neyse oncelikle ceyceyim benim yuzumden cuma girdin nete ama maalesef o kadar yogunduki is hic ugrayamadim. ozur.....

lustmordcum size iyi eglenceler o lover alcagina soyle buralara da yazsin eli degmisken :))

volkicim yine olmadi yani baris manco neyse benim yerime sana bol bol saplak atacak enescim var artik :))))))insallah serkanin isi de bu konsere degecek birseydir....selamlar :))

bu arada eskisehir super olmus ama cmt barakada son perde mi cikacak?yani sali gunu size verildigine gore :) izzet beye de soyle derhal istanbulda da bir baraka acsinlar fon buluruz :)))))

altısekiz

serkanım yavrum naaparsın. ulen ne zamandır görüşemiyoz bak kızıyoruz grubcanak ona göre.
bi gölgeye gel abi bi gün.
bizim yukarı çıkmamız biraz garip oluyor o çevreler bakımından biliyorsun.ki en son yaşadığımız olayı biliyorsun kavelle.
neyse öptüm.
görüşmek üzere.
herkese selam gruba saygılar. ;)

selamlar :)

sltrkc canın sağolsun cnmcım ya naapalım kader :) :

volkan abijim tamam :) :) IV devam di mi?

serkan mühendis miydi sallıomuyum?

neyse öptüm herkesiii görüşürüz bi de nightpill giriosun da yazmıo musun dr.um kıdemlim :)

evet ceyceycim okuyorum hep ama yazacak bişey bulamıyorum :) şu anda olduğu gibi :) neyse öptüm herkesi hoşçakalın...

evet ya muhendisdi galiba ama net hatirlamiyorum. bu arada ceyceyim noldu ist durumu gelemicen mi yoksa? ayin 6 si falan diyodun bak 6 si yaklasiyor bir haber ver meraktayim :roll: :roll:

alooooooo izmir tayfasi nasil keyifler bakiim :LOL: :LOL:

nightpill sekerim oyle illa manali birseyler bulup yazmana gerek yok. sekilde goruldugu gibi. takil.

bu arada dedigim cikti galiba mustafa bir mesaj atip yol almis. ne diyim bizim kaderimiz bu heralde ;) ;)

gorusuruz arkadaslar. optum hepinizi :elsalla :elsalla

slm, cuma, cmtesi yine barakadayız, bi değişiklik yok, çarşamba günleri e.şehir'e gideceğiz. ama serkan'ın işinden dolayı ben tek vokal olabilirim yada yanıma birini bulucam. şimdilik askıda...
mustafa yazmış zaten, h.tepe hirojeoloji mezunu ama başka bir işle meşgul olmakta :) ceycey'im perşembe IV devam edio gibi gözükse de yine serkansız bi program olabilir, bu serkan'a bağlı. ama ŞT orada olacak. öpüyorum

offf. çok karışmış ya.şimdi ıv devam ediyor ama serkan yok eskişehir var ama cumartesi değil serkan çalışıyor ama mühendis değil:pP beynim sulandı:)şaka şaka her zaman nasıl olursa olsun heryerde şeytan tüyü dinlenilir.ben geldim bu arada kanal sakinleri.ankaradayım.cuma konser var diye bileti öne aldım.gel görki hayal kırıklığı.ama barakada iyice eğlendim.herkesi kocaman öpüyorum kendinize iyi bakın.birde benim bildiğim serkan jeomorfoloji mühendisiydi.hatta fahriyle sınıf arkadaşı olarak biliyorum:pyanlışsa iyice karıştırdım herneyse.

arkadaşlar selamlar :) :)

sltrkc şubatın son haftası aileyle gelioz cnmcım :) bi de ben 19 u demiştim eheh randewu alır gibi olduk :)

wolkan abijim sen yetersin zaten :) :)

lustmord ankara çok soğuk karşıladı bizi di mi ya :( bu ne havadır walla ellerimi hissetmiorum :(

nightpill çekinio musun yazmaya yaw :( harbi ses wer ya anlamlı şeyler yazmana gerek yok a b c de yeter :) :)

son olarak sltrkc kazım koyuncuya çok üzüldüm ben ya direk aklıma sen geldin zaten :( Allah yardımcısı olsun ya ne diim :(

öptüm herkesi görüşürüz

:LOL: :LOL: :LOL: ceyceyim ne guzel haberler vermissin sen oyle dort goz bekliyorum canim 8O 8O

sorma gecen cuma konserdeydik. bir insan bu kadar hayat dolu olur ya canim benim ilk iki sarkida tabii arkadasin aglamktan birsey anlamadi oyle bereli falan gorunce kazim koyuncuyu. ama sonra tulum calan beyin sert bakislariyla karsilasinca kendime hakim olmak durumunda kaldim. ama bence yenecektir. o kadar hayata bagli ki atlatmamasi icin hicbir sebep yok herkes dua ederse cok sevinirim inanmayan varsa da iyi temennilerde bulunsun yeter arkadaslar simdiden sagolun :cry: :cry:

ahhhh canim ankarami nasil osledim kiss anlatamam. dunseni aradim ama cevap vermedin. sonra sen caldirdin ben musait olup arayamadim ceyceyim. tabii kontorde durdugu yerde durmuyor. :LOL: :LOL:

herkes kendine iyi baksin bol opucukler...

evet kazım koyuncu ya şifa dileklerimizi ve dualarımızı gönderelim.ceycey valla inanılmaz soğuk ya girdiğimiz yerler bile(şu anda bulunduğum cafe de dahil)buz gibi.kar yağsada biraz ısınsa hava.sltrkc sende gelllll ceyceyle ankaraya hep birlikte takılalım.turkrock sitesi olarak.bu arada kimse programlardan haberler yazmamış biraz bilgi vereyim.dün akşam yine şeytan tüyü vardı barakada.rahmetli cem karacayı anma gecesinde.ama ufak bir değişiklilkle.serkan hastaymış.yerine hasan çıktı.ayrıca amcamda biraz rahatsız.pazar günü sahneden indi tansiyonu düşmüş sanırım.dün biraz daha iyiydi.bu arada alla beni pulla beni sanırım repertuara yeni eklendi.ama muhakkak dinlemeniz lazım.bayan vokal bölümü kopartıyor insanı konuk sanatçımı var demeyin.serkan yine sesinin hünerini gösterdi.ve mükemmel bir bayan vokal şeklini aldı gelirseniz mutlaka isteriz.öptüm sizi kocaman

lustmordcum kardesim valla hakkini vermek lazim sen de olmasan su sayfada elimizden tutan yok hani :LOL: :LOL: sagol.

oncelikle diger taraftan yeterli bilgiye sahip oldum anlasilan seytan tuyune nazar degdi. basta volkan olmak uzere tum grup uyelerine ve bar personeline gecmis olsun. volkancim tansiyon durumu biraz korkutucu bu aralar surekli olcerek takip et istersen sonra sacma sapan seyler cikmasin. :( :( haberdar et.

lustmord valla bende orada olmayi ne kadar istiyorum anlatamam. insallah en kisa surede olabilirim. ama marttan once oyle bir durum sozkonusu degil cnm.

yanlis hatirlamiyosam alla beniyi daha oncede soylemislerdi ve ben incelen bir ses hatirliyorum ama o zaman volkanmi soyledi serkanmi onu hatirlamiyorum :LOL: :LOL: ama eminim superrrrr olmustur.

burada da kar yagisi devam etmekte. istanbulun kari pek cekilmiyor arkadaslar. umarim biran once biter. herkesi kocaman optum...

arkadaşlar geçen gün eskişehir barakada seyrettim.çok iyiydi...
sizin cover ınız (ıslak ıslak) kral tv de yayınlanmıyor ama emin olun şarkının azına zıçan akademi türkiye zırtapozunun yaptığından çok daha iyi oolmuşş...SAyGılarımla

ceyceycim biliyorum bana kızıyosun ama napıyım tutuldum son zamanlarda biraz galiba:( farketmişsindir sen de:) bence de çok iyi ıslak ıslak umarım dinleriz tekrar herkes kendine iyi baksın hoşçakalın:)

slm, valla nazar mı bilmiyorum ama grup kırılıo bu sıralar. umarım ciddi sorunlar çıkmaz :) temennileriniz için teşekkürler...

sr_71 canım sende hoşgeldin, artık her salı e.şehirdeyiz. gerçi serkan yok ama, elimizden geleni yapacağız.

sltrkc, canım çok saol, ayrıca kazım koyuncu için dua konusunu elbette eksik etmeyeceğiz. allah biran önce şifa versin.

benim programa yetişmem lazım, diğer arkadaşlarıda öpüyorum. hoşçakalın

en son dün dinledim de belli bir süreden sonra zevk vermemeye başladınız ne deyim,çünkü hep aynı şarkılar,hep aynı şarkılar...duman,ogün ve belli haluk levent,cem karaca şarkıları hayır hani söyleyemediğinizden değil biliyorum ama biraz değiştirin artık derim ben....

offf çok ara verdim ben yine.evet grupta herkes iyi allaha şükür atlatıldı bar halkındanda iyilrşmr görülüyor.herşey yolunda:p eskişehire bende gelmek istiyorum baki abiye program bitince bende barakada kalabilrmiyim dedim:))bana tren saatlerini söyledi.duyrulur ankaradan eskişehire gitmek isteyenler gece 3.30da tren varmış.trenle gecenin o saatinde dönmek isteyen arkadaşlara duyuru:eek:tel ayarlayın.otel için gerekli parayı yanınızda bulundurun.yer yer kredi kartı geçer.kalacağanız oteli iyi seçin alim allah kötü olmasın tahta kurusu,soğuk su vs.başınıza bişey gelmesin.gelecek yol parasını zor buluyoruz diyenler(bende bu gruptayım)uyku tulumu getirin barakanın kapısında ve ya bir bankamatikte yatabilirz:)başka seçenek sürecek arkadaşları beklerim öptüm herkesi kocaman

peacetone yani gunhan sen de hosgeldin hemen ardindan gule gule diyeyim mi? nasil olsa gelen cogu insan bir mesaj atip kayboluyor, umarim sen kaybolmazsin. sizle ilgili gelismeleri de (kapris) merakla takip ediyoruz. basarilar...kaprisle ilgili bu foruma da bir entry girsenize bu arada. bu isi sen halledersin gibi :LOL: :LOL: zira kurulusu ile ilgili cok fazla malumatim yok yoksa ben girerdim.

volkancim herkesin su anda iyi olmasina cok sevindim. siz su aralar galiba non-stop barakada cikiyor gibi bir durumunuz var. ne kadar sansli millet ya. ahh ahh oralarda olmak isterdim.

aaaaa bu arada herkesin gecmis olan sevgililer gunu kutlu olsun. herkesi optum kocaman.

lustmord dersler basladimi bakim?

ceyceyim nerdesin mesaj atiyorum senden bir cevap yok. merak ediyorum....

Geri