Þeytantüyü

slm volkan naber? canım ya grup süper herşey iyi güzel de birazda pamela ile demir demirkan çalsanız daha bi güzel olacak sanki! sizi çok seviyorum
gülgün

Zoru başarırım imkansız zaman alır kontör almam mümkün deil ))))
ok.png
ok.png
ok.png
ok.png
ok.png

okeeey20tikla0me.gif

Bu arada sizi dinlemeyi çok özledim!! "Volkan senin esprilerini en çok özledim, moralim en bozuk olduğu anlarda bile senin şeytan tüyü vari esprilerin beni koparmayı başarıyor!!"

not: ya burda neden baş parmak havada digerleri kapalı iconu yok. insan bi zuper işareti yapamıcak mı, duygularını ifade edemicek mi yafff!! insan sadece bu sanal ortamda gulumser, kızar, içer, popo sallar, kafa sallar falan mı yani??? :LOL: :D
Mod abiler ablalar !! ;) Bakın başka sitelerden çalmak zorunda kalıyoruz amaaa!!!
aug13.gif
aug13.gif
aug13.gif
aug13.gif

slm millet bir duyuru yapayım ilgilenenlere :LOL: :LOL:

Bugun (13 Mayıs 2005) Gazi Universitesi Meslek Eğitim'te Şeytan Tüyü'nün konseri var. Etkinlik başlama saati 17:00.

Keşke Ankara'da olabilseydim. Giden herkese iyi eğlenceler. Kesin eğlenirsiniz yan ;)

Ceycey, huges nerelerdesiniz. Herkese selam ve sevgiler :elsalla

geldim.....
sltrkc canim merhabaaaaa.....sagol insallh gececek:)vallahi hic zaman bulamiyorum bi sinavlar basttirdi odev ler ustune hayda....hocam hocam da anlamiyor burdakiler verdin verdin veremedin basiyolar f i:(offf offf zaten seytantuyu biz ordayken gaziyemi gelirdi.. bak haklarini yedim bi kez gelmislerdi... ne kopmustum bu acaba ondan daha mi iyi gecmistir gecmemistir de be sltrck off offfff...bak kizcam ama kimse girmese bile sen vazgecmeyeceksin tamam mi?bayragi birinin tasimasi lazim degil mi volkan zaten hic girmeseymis cok calisiyor galiba nerdesin volkaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ozledimmmmmmm amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben yaaaaaaaaa..............
canimmmmm elessar benim o adresimi hacklediler umarim bisey yazip gondermemissin kahrolurum vallahi...sana cevap yazmadigimi dusundugun icin:)yeni adresimi nasil verebilirimki simdi burdan versem olmaz site kabul etmez galiba...ama adimi biliyosun degirmenci sonra adim hotmail.com nasil cok sifreli oldu degilmi ayyyyyyyy koptum yaaaaaaaa :D :D :D :D ben gunduzleri genelde msndeyim umarim kaydedebilirsin yada ben sana davet gondereyim bak bunu niye akil etmediysem ay iyice deli oldum burda yaaa....eee neredeyse iki yil olcak seytantuyumu dinlemeyeli normal seytantuyu gunum geldi benim yaaaaaaa artik dusunemiyorum dogru durust 8O :p
neyse cok konustum ben galiba.....herkes kendine dikkat etsin cok opuldunuz..........
elassar benim icin ozledim tenini calin olmaz mi bari gelemiyorum offf offfff :(

Canım hugesim bi tanem sen bana bi davetiye gönder msn den gündüzleri ben de giriyorum genelde...

Neyse asıl duyuruya gelelim bu çarşamba (yani bu gün) ve perşembe (yani yarın:) Kapris Baraka sahnesinde olacak ve Kaprisin Bir Daha adlı şarkısına çekmiş olduğu klip bugün elimize geçti harika muhteşem doğa üstü bi klip olmuş haftaya çarşamba gününden itibaren klibi kral tv de izleyebilirsiniz... Asıl bomba ise çarşambaya kadar bekleyemem diyen olursa hafta sonu barakaya kurulacak olan sinevizyondan klibi izleme fırsatı bulabilirsiniz...

Bu mudur??? Budur...

Lutfen özel sohbetlerimiz chat bolumunden yada ozel mesaj yoluyla yapalım,aksi takdirde mesajlarınız silinecek yada en kotusu forumunuz bir sureliğine kilitlenecektir . . .

Başarılar . . .

:roll: ;) slm mıllet ınsallah 1 ay sonra ankarada we seytan tuyunu ızlıyor olurummmmm MUCKKKKKKKK :twisted:

OOOyyyy.... siz burda mısınıız yahuuuu!!
EVİİN KÜÇÜÜK - MİNİİİK - SEVİMLİ - ŞEKEER KIZ KARDEŞİİ GELDİİİ :D
çook öslediim hepinizii..
maleseef bu sene eskişehirdeyiim - ama kaçııp kaçııp geliceem sizi dinlemeye allahın emrii :p
hatta 1hafta içinde güseel bi süpriiz bile yapabiliriim; VOLKAAN AMCACIÐIIM duyuyor musun beniii ;)
herkese selamlaar, kendinize çook ii bakıın
en yakıın zamanda görüşmeek dileğiyle.....

cuma ve comartesi 2 gün şöle doya doya dinledim ve çooooook eğlendik... ben ankarada 2 grup biliyorum Biri mutlaka ki şeytan tüyü diğeri de Diplomatik Immunity... bu kadar iyi müzisyeni bir arada sahnede görmek çok keyifli...

Bu arada arkadaşlar 1-2 haftadır gelemeyenler falan varsa yeni saatleri söyliyeyim hemen...

Cuma : 19:00-23:00
C.tesi : 22:30 - 03:00

selamlarr... yahu arkadaslar ne de güzel tayfa olmussunuz bana ne ben de varım... :D seytan tüyü dinlemekle kalmadıgım kolundan tuttugumu da dinlemeye götürdüğüm hoş bi grup.. hepiniz cok iyisiniz.. ah bi de hüseyin ki yardım böcüü,her yerde karsınıza cıkabilir.. dinlemeye devam ediyorum büyük hazla :D hoşkalın..

Şeytan Tüyü Haftalık Programı;

Perşembe : 19:00 - 23:30 Nil Bar
Cuma : 20:00 - 23:30 Baraka MusicHall
Cumartesi : 20:30 - 03:30 Baraka MusicHall

bi kere izlemiştim sizi maşallah bitmeyen bi enerjiniz var...Bas gitar kalmış aklımda ilginç birine benziyodu
teee agustos yada eylul ayındaydı tam hatırlamıyorum
Başarılar diliyorum

Geri