Redhanded

tüm grup elemanlarına selamlar!ne zamandır uğramıyordum sizin foruma,bu arada çok sevindim şenliklerde çıkıyor olmanıza,yoksa izleyemeyeceğiz sizi :p bi de artık bir yerlerde çıkmayı düşünmüyor musunuz? :roll: umarım çıkmama gibi bir şey söz konusu bile değildir,kendinize çok iyi davranın,görüşmek üzere

hey!nabersiniz,çok özledik sizi sücüm en çokda seni özledim hiç görüşemiyoruz ya :LOL: şu sınavların bitsinde dağıtalım,sende piskopat modundan çık bi an önce.şenliklerde sizi dinlemek güzel olcak.kendinize iyi bakın. :idea:

selinus demiş ki:
hey!nabersiniz,çok özledik sizi sücüm en çokda seni özledim hiç görüşemiyoruz ya :LOL: şu sınavların bitsinde dağıtalım,sende piskopat modundan çık bi an önce.şenliklerde sizi dinlemek güzel olcak.kendinize iyi bakın. :idea:

biz de özledik,
merak etme sınavlar bitiyor bu hafta sonu,
gerçi müzik söz konusu olunca psikopatlık filan kalmıyor :p

sana da teşekkür ederiz asche msjın için,
şu aralar sınawların da etkisiyle dinlenmeye çekildik,
biraz daha parça ekleyip playliste ve çok daha enerjik bir şekilde sahnelere dönmeyi planlıyoruz.

ve ufak bir hatırlatma;

REDHANDED

12 MAYIS PERŞEMBE

SAAT:17.30'da

YER:GAZİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAK. BAHÇESİ
MALTEPE/ANKARA

sizlerle birlikte olacak,herkesi bekliyoruz,
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

Rocka Rock Konseri 2

Klasik 80'lerin Rock müziğinden tutun da alternatif tarza kadar türleri içinde bulunduran bir konser olacaktır.

Tarih: 15 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Yolcu Rock Bar (Sakarya Cad. Hosta Piknik Üstü)

Kapı Açılış: 17:00 (Gruplar saat 17:15 gibi sahne almaya başlarlar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

Gryllus (Guns'n Roses'dan Guano Apes'e kadar değişik şarkılar çalan bayan vokalli alternatif, rock grubu. İlk sırada sizi coşturacak.)

Josef K. (Son günlerde değişik yerlerde boy gösteren ve adını sıkça duyuran grup. Dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.)

Fondue (Eskiden barda programlarda çalan ve yeniden canlanan grup, Michael Jackson'dan In flames'e kadar birçok şey çalıyorlar, müziklerini sertlikle de sentezliyorlar.)

Purple Rain (Yolcu Rock Bar'da eskiden program yapmakta olan grup. Düzenlenen Deep Purple gecesinde de sahne almışlardı. Deep Purple, Rainbow, Dio gibi gruplardan coverlar dinleyeceksiniz.)

Giriş: 5 YTL

Haydi herkes konsere...

sari gacim, kivrak danscim yetti artik bitsin bu hasret!! ozledik o guzel sesini walla!!! ne zaman nerde cikiosunuzzzz, sen soyle biz kosariz ... ;)

arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederiz fakat şu an planlarımızda yakın zamanda sahne almak yok.. yine de herkese selamlar ve şu ana kadar bizi destekleyen herkese teşekkürler.. Enis

asche,crizzy,mojo-pin çok teşekkür ederiz msjlarınıza,
desteğiniz için de teşekkürler..
biz de çok özledik sizleri,
enisin de dediği gibi dinlenmeye çekildik,
güzel bir organizasyonda görüşebiliriz yine,
kendinize çok iyi bakın,
hoşçakalın..
görkem bey sitenizi şimdi ziyaret ediyorum, :) hemen
sen de iyi bak kendine,bye..

VOCAL_REDHANDED

süüüüm özledim seni...
eskişehir 'deyim ben sınavların stresini atmaya çalışıyorum...
eğer burda da konser verme gibi bi durum olursa gelirsiniz dimi...
bir program var ve düzenleyen arkadaşlarıma sizi önermeyi düşünüyorum...
bu arada enis!!!...resim ne alemde merak ediyorum
hoşça kalın

teşekkür ederiz seldacım,
ben de özledim seni,
desteğin için de ayrıca teşekkürler,
kendine iyi bak ok,bye.. :p

VOCAL_REDHANDED

seldacım resim duruyo ööle ilham veren olmayınca :p

grup olayına gelince arkadaşlar sahnelerden teker teker hiçbirimiz kopamayız.. yazın onurla biraz daha kendimizi geliştirmek ve beste çalışması yapmak istiyoruz.. müzik bizi öldürmedikçe biz de ölmeyeceğiz.. herkese selamlar ve teşekkürler..

anladığım kadarıyla grubu dağıttınız herhalde,bi haber varinde bizde ümitle beklemeyelim artık redhanded biyerlerde çıksa diye umarım tahmınlerimd4e nyanılıyorumdur. :D kendinize iyi bakın.

Dün gece gölgede izledim.bence başarılı bir grup.Çoğu bar grubuna göre daha iyiler bence.başarılar dilerim.Yeniden izleyebilmek dileğiyle...

Tekrar sahnelere dönmenize çok sevindim,her ne kadar ürgüp'te sizi dinleyemesemde.Yeni repertuar bomba oldu herkeze duyurulur,bar programlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum,coşalım yine ya eski günlerdeki gibi :beer özledim valla. :metalhead

mrb ben sibel grubunuzdan ses soluk yok neler yapıyorsunuz herhalde bomba gibi çıkmayı düşünüyorsunuz bu dönem bende zaten bunu umarım sizler çok iyi grupsunuz ve bunu değerlendirin vokalinize iyi bakın olur mu sizleri çooook seviyorum

Geri