Demo Kayıtlar Ve Teknik Yorumlar

yucel, kayıt, beste teknik tamam ama kusra bakma o setupa o gitar tonu çok kötü bence.
sonuçta senin beğenine kalmış ama kulağı rahatsız edici bi ton bence..

Tekrar selamlar..
Yeni bir kişisel proje üzerinde çalışmaya karar verdim. Sound olarak bir birinden uzak türleri harmanlayıp enteresan bir tür müzik oluşturmaya çalışıyorum. İlk deneme bu. Bir dinleyin bakalım. Nasıl bir sound var ne cins birşey oluyor yorumlarsanız sevinirim..

Deneme

Saygılar efendim

Galthor demiş ki:
yucel, kayıt, beste teknik tamam ama kusra bakma o setupa o gitar tonu çok kötü bence.
sonuçta senin beğenine kalmış ama kulağı rahatsız edici bi ton bence..

Bence de Yücel iyi çalıyor parçalarda iyi. Sanırım kayıt yüzünden solo sound öyle tiz çıkıyor. Eminim soundun orjinali çok sağlamdır.

Delay biraz fazla kaçmış onun dışında bence gayet güzel bir ton.
Bu arada sakıncası yoksa yücel backing track'i nereden buldun. Süper gerçekten, tam Whitesnake havasında üzerine yardırasım geldi.

Ben For the love of God u şimdi dinledim o parçada gayet sağlammış zaten ton. :metal Yorumum bu şarkı için değildi yanlış yazmışım. Soundclickte Yücel in başka bir parçasını dinlemiştim onun için yazmıştım. For the love of God gayet güzel olmuş Yücel sende gayet güzel çalmışsın tebrik ederim.

Bu arada Skull_KruSher, o backing tracki çok sevdiysen Yücel internetten göndermede sorun yaşarsa sana download edebileceğin link verebilirim. Şu an 7 tane Steve Vai, 10, 12 tanede Satriani Backing Tracki var elimde hepsi sağlam ve cd kalitesinde. İlgilenen olursa atarım ftp siteme..

Selamlar...

Süper olur gerçekten. Bendede birkaç tane var ama pek işe yarayacak şeyler değil. Ama Satriani yada Steve Vai'nin bt lerinin üzerine solo attığım zaman genelde orjinal soloya yakın şeyler çıkıyor. Adamların çaldıklarının dışına çıkmakta zorlanıyorum. Ben doğaçlamayı geliştirecek şeyleri tercih ediyorum genelde. O tip btler daha geliştirici oluyor kanaatindeyim.

bt: backing track :)

İndiriyorum teşerkkür ettim AllexStone

Bende de;

Deep Purple- Child In Time
Gary Moore- Still Got The Blues
J.Satriani-Always With Me Always With You
Black Sabbath-Paranoid
Queen-Show Must Go On
Y.J.Malmsteen-Black Star

Backing trackları var. Upload edecek bir yer bulsam faydalanabilir insanlar aslında. Çok isteyen olursa msnden gelsin bakarız bi çaresine ;)

Teşekkürler yorumlar için,backing trackler için emule paylaşım programını kullanabilir veya www.guitarbt.com a üye olup ücretsiz indirebilirsiniz.Eğer herhangi eksikliğini hissettiğiniz bir backing track varsa bende varsa bir yerlere upload edip buraya asabilirim.
saygı,sevgi...
yücel.

Skull_KruSher demiş ki:
Süper olur gerçekten. Bendede birkaç tane var ama pek işe yarayacak şeyler değil. Ama Satriani yada Steve Vai'nin bt lerinin üzerine solo attığım zaman genelde orjinal soloya yakın şeyler çıkıyor. Adamların çaldıklarının dışına çıkmakta zorlanıyorum. Ben doğaçlamayı geliştirecek şeyleri tercih ediyorum genelde. O tip btler daha geliştirici oluyor kanaatindeyim.

bt: backing track :)

Jam tracklerde mevcut ayrıca www.guitarbt.com da..

Geri