KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

The Diyv e teşekkür ediyoruz başarı dilekleri için , umuyoruz yeni vokalistimiz Zeynep gruba ilaç gibi gelecek ve gruba yeni bir vizyon kazandıracak.
--------12 Mayıe Perşembe Saat 14:00 te Gazi Üniversitesi - Mühendislik -Mimarlık Fakültesi Şenliklerinde görüşmek üzere-------

www.blacktooth.leetranos.com

Blacktooth grubunun yeni açılan sitesidir lütfen gözatarsanız seviniriz.

Bu arada gruba bir bayan vokalist gelmiş sanırım umarım tarzda problem yaşamazsınız ben konserde çaldığınız playlisti beğenmiştim ancak biraz daha oturması gerektiğini düşünüyordum .İnşallah DORO gibi bi vokal dir ortalığı dağıtır.

Bu arada Gazi Mimarlık Şenliklerinden bahsedilmiş nasıl çıkılıyor buralara bizde şenlik düşünüyorduk ama teklifi nereye götürmemiz gerektiği konusunda bir fikrimiz yok malesef....Bilgi verirsen seviniriz.

Organizasyon işiyle davulcumuz Can uğraşıyor, açıkçası ben de aslı astarını bilmiyorum , kendisine danışırsanız size yardımcı olabilir. Umarım sizi de şenliklerde izleriz , program dolmamıştır inşallah. Web siteniz hayırlı olsun. Vokalimiz Zeynep Iron Maiden - Wasting Love ile 2 AM de sorun yaşamadı. Güçlü bir sesi var.

downender demiş ki:
www.blacktooth.leetranos.com

Blacktooth grubunun yeni açılan sitesidir lütfen gözatarsanız seviniriz.

Bu arada gruba bir bayan vokalist gelmiş sanırım umarım tarzda problem yaşamazsınız ben konserde çaldığınız playlisti beğenmiştim ancak biraz daha oturması gerektiğini düşünüyordum .İnşallah DORO gibi bi vokal dir ortalığı dağıtır.

Bu arada Gazi Mimarlık Şenliklerinden bahsedilmiş nasıl çıkılıyor buralara bizde şenlik düşünüyorduk ama teklifi nereye götürmemiz gerektiği konusunda bir fikrimiz yok malesef....Bilgi verirsen seviniriz.

Şenlik için program yapılmıştır. Şenlik programı açıklanmıştır.

Iron Maiden, Hammerfall, Black Sabbath, Warlock vb grupların coverlarını dinlemek isterseniz Karaleke 12 Mayıs GÜMMF Şenliklerinde

Karaleke'ye şimdiden başarılar, orda olcam ben de büyük ihtimal.
Bu arada karaoğlan sanırım kedin var o yazdı dfgdfdfgdfg mesajını :D Yoksa şifreli bi anlam mı içeriyo? :p

trooper demiş ki:
Karaleke'ye şimdiden başarılar, orda olcam ben de büyük ihtimal.
Bu arada karaoğlan sanırım kedin var o yazdı dfgdfdfgdfg mesajını :D Yoksa şifreli bi anlam mı içeriyo? :p

Dostum her konserde seni görmek süper. Başarı dileklerin için eyvallah. Sana da Martensite de başarılar.

Öncelikle KaraLeke'ye yeni vokaliyle başarılar dilerim.İnşallah yeni vokaliniz tarz konusunda uyum sorunu yaşamaz.Aslında vokalin bayan olması bazı yönlerden daha iyi olabilir...Zafer'in de dediği gibi gruba yeni vizyon katabilir belki de...

Bu arada Can site tasarımıyla uğraşıyordu,herhalde hala yapım aşamasında...

Bi de playlistinize ne zaman helloween ekleyeceksiniz merak etmekteyim.Hammerfalla iyi gider yani... :)

Hadi bakalım gümmf konserinde coşturun milleti... ;)

isilmedil demiş ki:
Öncelikle KaraLeke'ye yeni vokaliyle başarılar dilerim.İnşallah yeni vokaliniz tarz konusunda uyum sorunu yaşamaz.Aslında vokalin bayan olması bazı yönlerden daha iyi olabilir...Zafer'in de dediği gibi gruba yeni vizyon katabilir belki de...

Bu arada Can site tasarımıyla uğraşıyordu,herhalde hala yapım aşamasında...

Bi de playlistinize ne zaman helloween ekleyeceksiniz merak etmekteyim.Hammerfalla iyi gider yani... :)

Hadi bakalım gümmf konserinde coşturun milleti... ;)

Helloween vardı benim kafamda bir tane, lakin sanırım o iş konserden sonraya kaldı :) bu arada KaraLeke Gümmf'den önce süpriz bir konsere çıkabilir. Kesinleşen bir şey yok ama kesinleşirse gerçekten güzel olur.

bu arada sitemizde videolar kısmı ile iletişim kısmı haricinde diğer bölümleri de yapmaya başlıyorum. bu iki bölüm aktif.

Arkadaşlar çalışmalara katılamayacağım we konserde olmamayışım yüzünden hepinizden tek tek özür dilerim ama en kısa zamanda aranıza dönüp bu eğlenceyi paylaşmak istiyorum bol şanslar bu arada yeni vokal "Zeynep"' e HOŞGELDİN demeliyim galiba sercana teşekkürler her keze bol şanslar

kewin demiş ki:
Arkadaşlar çalışmalara katılamayacağım we konserde olmamayışım yüzünden hepinizden tek tek özür dilerim ama en kısa zamanda aranıza dönüp bu eğlenceyi paylaşmak istiyorum bol şanslar bu arada yeni vokal "Zeynep"' e HOŞGELDİN demeliyim galiba sercana teşekkürler her keze bol şanslar

sen bu başlığa ilk kez yazıyorsun demek :)
umarım her şey güzel olur. beklemekteyiz :)

Geri