KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Selamlar ;

Can biliyorsun Emrenin geçirdigi olaylar ve daha bikaç şey daha üst üste geldi valla gelemedik garage a umarım kusura bakmadınız elimizde degildi.Bidahakine artık.Belki bidahakine aynı sahnede oluruz kim bilir :)

İyi yorumlar duydum başarılarınızın devamını dilerim...

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Selamlar ;

Can biliyorsun Emrenin geçirdigi olaylar ve daha bikaç şey daha üst üste geldi valla gelemedik garage a umarım kusura bakmadınız elimizde degildi.Bidahakine artık.Belki bidahakine aynı sahnede oluruz kim bilir :)

İyi yorumlar duydum başarılarınızın devamını dilerim...

önemli değil abi, Emre'ye tekrardan geçmiş olsun.

VuSlaT demiş ki:
eywallah, tavsiyeler dikkate alınacaktır..
Bi de nacizane bi ufak eleştiri yapayım hazır dikkate alınıyorken :)

Sarkıların bazı yerlerinde tizlere cıktın ve scream yaptın oralar kulaga hoş geliyordu ama genel olarak sanırım detone olmamak icin pes sölemeyi tercih ettin , bu da bir süre sonra kulaga batıyor daha dogrusu benim battı belki diger arkadaslar icin böyle olmamıs olabilir ;)

nevermore demiş ki:
VuSlaT demiş ki:
eywallah, tavsiyeler dikkate alınacaktır..
Bi de nacizane bi ufak eleştiri yapayım hazır dikkate alınıyorken :)

Sarkıların bazı yerlerinde tizlere cıktın ve scream yaptın oralar kulaga hoş geliyordu ama genel olarak sanırım detone olmamak icin pes sölemeyi tercih ettin , bu da bir süre sonra kulaga batıyor daha dogrusu benim battı belki diger arkadaslar icin böyle olmamıs olabilir ;)
labalab dab dab:)

ilk etapta 0 detoneyle parçaları bitirmekti düşüncem sora da aralara farklı bişiler katmak, ama kendimi soradan video, kayıt vs ile dinleyemedim, elime bişiler geçsin dediğine dikkat edicem..

slm ben zehra ben bi arkadaşım için metal grubu arıyorum arkadaşımın adı aytaç ve elektro gitar çalıyor ama ankaradan bi grup olursa sewiniriz bana yardımcı olursanız sewinirim.

AMY_zehra_LEE demiş ki:
slm ben zehra ben bi arkadaşım için metal grubu arıyorum arkadaşımın adı aytaç ve elektro gitar çalıyor ama ankaradan bi grup olursa sewiniriz bana yardımcı olursanız sewinirim.

zehra lee amy, o yazdığını eleman arayanlar forumuna yazıcaksın, biz gitaristlerimizden memnunuz 8)

onur'a laf atanı döverim :p
o grubun frontman'i dir... severiz kendisini...
bu arada stage dive yaparken sanırım ayağım onur'a carptı kusura bakma onur ;)

Anthrax demiş ki:
onur'a laf atanı döverim :p
o grubun frontman'i dir... severiz kendisini...
bu arada stage dive yaparken sanırım ayağım onur'a carptı kusura bakma onur ;)

Onur Bey frontman de kaç gündür ortada yok diyorum ki, şöyle bir stüdyo ayarlasa da gelse çalışsak diyorum hani :)
İzmir filan hikaye heavy metalin kalbi Ankara'da atıyor :p

karale2be.jpg

;) :oops:

Sitenize baktım gezdim dolaştım güzel öz sade olmuş.Yannız bendemi sorun var anlamadım resimler ve videolar kısmı açılmadı , videoları merak ettim özellikle :)

Geri