KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

junkcan demiş ki:
ayikkucuk.jpg

siz iyi çalmaya bakın, sizin için iyi bir fırsat olabilir bu konser, beste çalsanız süper olur ;) imkan olursa biz de orda olur destekleriz sizi :) sıçma lafını da bırakın, işinize bakın, sıçınca sıçtık dersiniz, sıçmadan sıçacaz denir mi :LOL: çok boktan bi yazı oldu :mrgreen:

wastelander demiş ki:
siz iyi çalmaya bakın, sizin için iyi bir fırsat olabilir bu konser, beste çalsanız süper olur ;) imkan olursa biz de orda olur destekleriz sizi :) sıçma lafını da bırakın, işinize bakın, sıçınca sıçtık dersiniz, sıçmadan sıçacaz denir mi :LOL: çok boktan bi yazı oldu :mrgreen:

abi bizde çek senet yok, peşin peşin s.çıyoruz işte :D
gelin tabi konsere eğlence çıkar size de :)

DUYURU!!!!

26 Şubat'ta çıkacağımız konserde Taylan Ayık yer almayacaktır duyurulur.
Ayrıca KaraLeke grubunun ve herhangi bir elemanının organizasyonun düzenlenmesiyle (çıkıp çalmak dışında) hiçbir ilişkisi yoktur.

junkcan demiş ki:
DUYURU!!!!

Ayrıca KaraLeke grubunun ve herhangi bir elemanının organizasyonun düzenlenmesiyle (çıkıp çalmak dışında) hiçbir ilişkisi yoktur.
Tüüüü yazık oldu.... :cry: Biz de sana kızcaktık Can "Böyle orgaznizasyon mu olur!?!" diye... Neyse uyardığın iyi oldu bizleri... :(

gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
DUYURU!!!!

Tüüüü yazık oldu.... :cry: Biz de sana kızcaktık Can "Böyle orgaznizasyon mu olur!?!" diye... Neyse uyardığın iyi oldu bizleri... :(

Belli olmaz, bazı insanlar hödük olduğu için suçu bende filan bulmaya kalkar diye açıklayayım dedim.

Afedersin dostum ya yanlış anladım ben kusura bakma eheh...Evet arkadaşlar CAN'ın da dediği gibi KONSER TAYLAN AYIK'sız olarak devam edecektir...Yani gelmemezlik etmeyelim...
Saygılar...

junkcan demiş ki:
_KehaneTEmre_ demiş ki:
Konserde başarılar ...

Grup sıralamasını beyenmedim ben :) Kömürcüler fazla yukarı çıkmış...

kolay gelsin...

Sağolasın Emre, inşallah utanmayız, s.çmayız...

Ya olm çal gitsin eylenmene bak sıçsan nolur sanki Rock in Rio ya çıkıosun :LOL:

Şaka biryana , yeni halinizle bi izleyemedim ayıp oldu :) gelcem pazar günü.Sıçsanızda alkışlarım ben merak etme:).Millet çıkıp bögürüp aksırıyo twini dayıyo gitarları tarıyo bi şarkıda 35 kere ritim kaçırıyo gürültüdende hiçbirşey belli olmuyo , müzikten anlamayan 3-5 tane elemanda karşılarında kuduruyo sonrada grup elemanları hede hödö biz süperiz baba , ii bok yiyolar. :LOL: Siz keyfinize bakın sorun yok görüşmek üzere...

Ha bide gözüme takıldı imzanı düzelt Menejer diye bişey yok Menajer olucak ;)

Hadi lan... :LOL:

Bu arada pazar günü orada olmaya çalışacağım. Olamasam da şimdiden başarılar hacı. Salla ya, sıçacaksın da ne olacak sanki. Hem halay çeker millet, fena mı... :LOL:

deerrudolf demiş ki:
Hadi lan... :LOL:

Bu arada pazar günü orada olmaya çalışacağım. Olamasam da şimdiden başarılar hacı. Salla ya, sıçacaksın da ne olacak sanki. Hem halay çeker millet, fena mı... :LOL:

senin için yumruklayabileceğin bir organizatör de buluruz abi ayıpsın :)

Geri