KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

junkcan demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
davulcuları acaip bi adammış diye duydum.. görecez artık..

yok öyle bir şey, yalan :)

Doğru doğru çok garip biri.Başım ağrıyo diye asprin istedim bana extazi cinsi bi uyuşturucu hap verdi konserden önce , kötü adam . Sonrada niye kafayı buldum diyince aç karnına içmişindir , biranın üstüne içmişindir gibi bahaneler uydurdu.:p:p:p

Geyik yapasım geldi niyeyse kusura bakmayın efendim forumunuzu kirlettim :) Sadece konserde başarılar demek için girmiştim forumcugunuza.

2.A.M. çalcakmısınız bakıym konserde ? Yada Blaze li albumlerden bieşy istiyorum ben :)

Ha bu arada Can bey güzel bir organizasyon daha istiyorum ben sizden efendim zahmet olmaz ise :) Karaleke ile şöyle bi Maiden gecesi cinsi bişeyler fena olmaz mesela sizde uygun görürseniz elbette böyle bir fikri...;)

_KehaneTEmre_ demiş ki:
junkcan demiş ki:
MeSSiaH_sic demiş ki:
davulcuları acaip bi adammış diye duydum.. görecez artık..

yok öyle bir şey, yalan :)

Doğru doğru çok garip biri.Başım ağrıyo diye asprin istedim bana extazi cinsi bi uyuşturucu hap verdi konserden önce , kötü adam . Sonrada niye kafayı buldum diyince aç karnına içmişindir , biranın üstüne içmişindir gibi bahaneler uydurdu.:p:p:p

Geyik yapasım geldi niyeyse kusura bakmayın efendim forumunuzu kirlettim :) Sadece konserde başarılar demek için girmiştim forumcugunuza.

2.A.M. çalcakmısınız bakıym konserde ? Yada Blaze li albumlerden bieşy istiyorum ben :)

Ha bu arada Can bey güzel bir organizasyon daha istiyorum ben sizden efendim zahmet olmaz ise :) Karaleke ile şöyle bi Maiden gecesi cinsi bişeyler fena olmaz mesela sizde uygun görürseniz elbette böyle bir fikri...;)

Asprinim her daim yanımda olur, CIRCIRa bile iyi geliyor meret :) Sabahın köründe CIRCIR olanlar aç karnına içmesin ama :)

2 A.M ilk defa bu konserde listemizde yok. 4 konserdir çalıyorduk, değişiklik şart :) Ama Iron Maiden var tabii ki gene listede. Yeni vokal, yeni basçı ve yeni gitarist ile sahnede olacağız. Eski kadrodan sadece 2 kişiyiz :)
Maiden gecesi var aslında kafamda ama bir adet lokomotif grup lazım onun için, aslında şu konsere Kehanet de eklense tam Maiden gecesi olurdu, malum Melatonin de zamanında Maiden gecesinde yer almış bir grup :)

Bak şimdi yaa . Çağardında gelip çalmadıkmı ? Ayıp ettin sen bizi çağarmamakla ordanda çok alındık sana ama çaktırmıyoruz :p

Abi dedigin gibi bi lokomotif yapalım , ama konuşulsun aynı parçaları çalmasın gruplar ;)

Haa bu arada pırasa yeme Cırcır olmassın Anlayana ;)

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Bak şimdi yaa . Çağardında gelip çalmadıkmı ? Ayıp ettin sen bizi çağarmamakla ordanda çok alındık sana ama çaktırmıyoruz :p

Abi dedigin gibi bi lokomotif yapalım , ama konuşulsun aynı parçaları çalmasın gruplar ;)

Haa bu arada pırasa yeme Cırcır olmassın Anlayana ;)

bakalım konser için, aslında 4. grup oluyor aklımda hep ama 3 gruptan fazla olunca program yetişmiyor :(

UFAK DEÐİŞİKLİKLER OLDU!

8 0cak 2006 Heavy Metal 2 Konseri Ankara GARAGE ROCK BAR'da yapılacaktır. Giriş+1 Bira: 6 YTL'dir. Kapı saat 16.00'da açılacaktır.

Sahnedeki gruplar:

Melatonin: Rock Station Festivalinde de 2004 yılında boy göstermiş olan grup, heavy/thrash tarzında besteleriyle yabancı dergilerden bile beğeni topladı. Demolarındaki bestelerinin yanı sıra yeni bestelerle sizlerle olacaklar

KaraLeke: 1.5 yıllık geçmişe sahip heavy metal grubu yenilenmiş kadrosu ile aylar sonra tekrar seyirci karşısında. Bayan vokalli heavy metal grubu, ünlü grupların heavy metal şarkılarını coverlayacak.

Rectifier: 3 kişilik thrash metal grubu Rectifier, Odtu Metal Günleri'ndeki başarılı performansından sonra ilk defa seyirci ile buluşacak.
8 0cak 2006 Heavy Metal 2 Konseri Ankara GARAGE Rock Bar'da yapılacaktır. Giriş+1 Bira: 6 YTL'dir. Kapı saat 16.00'da açılacaktır.

herkese mutlu yıllar
afis2544sonkucuk.jpg

rockstain demiş ki:
oh be ben de studyobizz'in telefon nosunu ariodum koca forumda su posterde bulabildim iyi mi :)

Stüdyo Bizz 215 75 49
Güleryüzlü insanlar işletiyor. Cana yakınlar.
Bazı stüdyolarda işletenlerin yaptığı gibi size terbiye öğretmeye kalkmıyorlar.

Geri