piiz

erhanın neden ayrıldıını eskişehirde bilmmeyen bi tek ben kalmışm meğer ama neyse öörendim rahata erdim..erhan seni en kısa zamanda tekrar sahnede görmek istiyoruz

takıl

herkes istediği şarkıyı çalabilir tabi kide bu şarkıların sahibi bizler değiliz cover adı üstünde.

şu erhan çok şanslı adam yav.sonunda MÜZİSYENLERLE çalışabilecek.biz de(piiz de) galiba çok şanssısız:( artık dünyayı kendinin yarattığını düşünen bi vokalimiz yok:( neyse o artık başka biyerlerde başka dünyalar yaratır,biz de MÜZİSYEN olmaya çalışırız.berhudar ol cüneyt arkın

ya piize bayıldım NNS de de favorilerim arasındaydı abi süpersiniz şarkı zaten manyak naptınız da ayrıldınız anlamadım benn :(

ben emirle çaldıkları akşam da, halukla doorsda çaldıkları akşam da dinledim grubu. kesinlikle emiri tercih ederim. grubun çizgisine daha yakın. haluk kendi tarzını yansıtmaya çalışmış gruba, oysa tam tersi olmalıydı bence. piizi çok seviyos, hep dinliyos. en yakın zamanda kendilerini eskisinden daha da iyi konuma getirecek solisti bulmaları dileği ile.. bence o hallolur, yeter ki siz birarada kalın.. kolay gelsin, başarılar.

dostum sölediklerine katılıorum.erhan hakkında daha fazla konuşup adamın bu tarışmalardan prim yapmasını istemiyorum.emirle bar programlarına devam edicez.aynı eskisi gibi piiz sound u ile yine bizim içimzden gelenlerle.desteğiniz olduğu sürece biz hep olucaz.her cuma ares de bu pazarda 222 deyiz.eleştrileriniz olduğu sürece yenilenicez.eyvallah saolun:)

arkadaslar selamlar, istanbuldan takip ediorum olan bitenleri, hayirlisi olsun... Ya sindi size bi yarar saglar mi bilemiorum ama. Vazgec Gonul`u Guven abi yayinliyacak sanirsam bu hafta veya bi hafta sonra. Umarim bi isinize yarar klibin yayinlanmasi. Hadi kalın saglicakla...

Geri