Rind

:arrow: Teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için...
Albüm bildiğiniz üzere zor ve zahmetli bir süreç bunu en iyi şekilde atlatmak için elimizden geleni yapıyoruz... Mümkün olduğunca bu süreci kısa tutmaya çaşlışıyoruz...

:arrow: Demo bitmek üzere...Ocak'ın ilk haftası bitmiş olarak bir kaç parçayı sizlere burdan ve imzalarımızdaki web sayfalarından sunabileceğiz... üzerinde 4 ay kadar uğraştık ve bu süre içerisinde kendimizi tamamen yaptığımız işe odakladık... bizim düşlediğimiz, istediğimiz gibi bir demo oldu... eski DePReM sevenlerin bu demoyuda keyifle dinleyeceğine ve bunların arasına yeni DePReM sevenlerde katacağımıza eminiz...

:arrow: Tüm bunların dışında grup yeni yılla beraber yepyeni projelerde, konserlerde, ve köklü programlarda yer almaya başlayacak... Uzun bir süre bizden kurtulamayacaksınız yani... :twisted: :twisted:

Tekrar teşekkürler...
Herkese iyi bayramlar iyi yıllar...

Bayram mesajları için teşekkürler grup olarak bizde herkesin yeni yılını kutlar ve iyi bayramlar dileriz ;)

Bu arada bir konser haberi:

14 Ocak Pazar @Ankara Sanatolia DePReM ve Emre Aydın...

Yılbaşındaki konser ne oldu? Çıktınız mı? Çıktıysanız, nasıldı diye sorarım? Malumunuz İstanbul'da, yılbaşında, ünlü isimlerle sahne almak kolay değil... ;)

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Yılbaşındaki konser ne oldu? Çıktınız mı? Çıktıysanız, nasıldı diye sorarım? Malumunuz İstanbul'da, yılbaşında, ünlü isimlerle sahne almak kolay değil... ;)

Sevgiler...

yılbaşında çıkamadık ama onun yerine 14 ocakta @Ankara Sanatolia'da Emre Aydın ile beraber çıkcaz.. bekleriz onur bey ;)

arkadaslar başaruılarınızın davamını diliorum son kaydınızın küçük bir bölümünü dinledim gayet sağlam gelio anlaşılıo ki insanlar DEPREM le yaşamaya alışcak.... :)

DEP_REM demiş ki:
silent_guitar demiş ki:

Sevgiler...

yılbaşında çıkamadık ama onun yerine 14 ocakta @Ankara Sanatolia'da Emre Aydın ile beraber çıkcaz.. bekleriz onur bey ;)
İnşallah diyelim sevgili Deprem. Bir mani çıkmazsa gelmek isteriz.

Sevgiler...

beyler bastan basanin yeni halini dinledim

ellerinize saglik mukemmel olmus..

vokal ayri bi super olmus tebrikler cagatay

sozlerini degistirmeniz de guzel olmus daha anlamli ve gaz olmus ben cok begendim

tekrar tekrar tebrikler

yaklasik 3 saat oldu hala donuyo bastan basanin yeni versiyonu

tekrar yaziyorum

elinize,agziniza saglik

clap.gif

Geri