Rind

arkadaşlar başarılar ... .çağatay parçaların yeni düzenlemelerini dinlemek gecenin bu saatinde kısmet oldu süper olmuş diyorum söylediğin kadar olmus dostum neyse bütün depreme tüm samimiyetim le başarlılar diliyorum...
deprem bıyıklı deprem için bir dipnot düşüsücem
myspace de arkaplan fotonuz da depremin ayakkabı yarım çıkmıs sanki beyaz çorap giymiş ayakkabının topuğuna basıyormus gibi görünüyorr deprem neden neden neden yaaa :D
hep senin basına gelior bu tür ilginç olaylar :D

Evet... Neden?

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Kötü
olanları da bekliyoruz ama, çekinecek bir durum olmasın lütfen... :) Önemli olan bu gup için zaman ayırmanızdır.

Çok teşekkürler tekrar tekrar If'e gelen, eğlenen, sıkılan, ne eğlendim ne de sıkıldım; ben buraya hep gelir burada böyle dururum diyenlere... :p

Saygılar, sevgiler...

-4 Mart Pazar günü DEPREM Biziz'de
-13 Mart Salı saat 15:00'de DEPREM ODTÜ Rock Şenliğinde sahnede olacak...

Tüm sevenlerimizi bekleriz...

Bununla beraber Edirne, Bursa, İstanbul ve İzmir konserleri yolda...

O zaman durumu şöyle bir toparlayalım

DEPREM
-3 Mart Cumartesi günü 23.00'de İstanbul RH'da...
-4 Mart Pazar günü 21.00 Ankara Biziz Barda
-13 Mart Salı günü 15.00'de ODTÜ Rock Şenliklerinde
-Bursa,Edirne,İzmir ve bi kaç İstanbul ve Eskişehir konserleride yolda...

DEPREM
-3 Mart Cumartesi günü 23.00'de İstanbul RH'da...
-4 Mart Pazar günü 21.00 Ankara Biziz Barda
-13 Mart Salı günü 15.00'de ODTÜ Rock Şenliklerinde
-Bursa,Edirne,İzmir ve bi kaç İstanbul ve Eskişehir konserleride yolda...

adsz1.jpg

deprem

arkadaşlar hepinizin ellerine yüreklerinize sağlık çatonun da ağzına sağlık...parçalarınızı baya sevdim zaten daha önceden de söylemiş tim erto ve çatoya...haa bu adam kim diye soruyor iseniz bilenler biliyo derim bende neyse...

pazar muhtemelen ankaradaki konserinize gelecem...belki bir sürpriz yapabilirim size 8)

rh konserinize istanbulda olsaydım gelirdim zaten bildiğimiz bir mekandır.

neyse arkadaşlar...
nerde o eski günler değilmi...bööle limon gölge garaj (ertuğrul ile) :LOL: falan...şimdi düşündümde birden gururlandım ne yalan söyleyim.herşey istediğiniz gibi olsun sevgili deprem grubu üyeleri...
seviyom lan sizi... :twisted:

teşekkürler samet :) şimdi her şey yeniden başlıyor , bayagıda zor bir prgram var bakalım neler olcak :)
pazar günüde gel gel bekleriz, hepberaber kaynatılır ;)

bu arada hatırlatma:

Deprem İstanbul RH'da

Deprem 3 Mart Cumartesi günü 23.00'da İstanbul RH'da sahne alıcak. İstanbul'lu tüm sevenlerimizi bu konsere bekleriz.

Yer : İStanbul RH Positive
Tarih : 03 Mart 2007
Saat : 23:00
Giriş : 10 YTL (İlk İçki Dahil)

Yeşilçam Sok. No:14 Beyoğlu

Geri