Rind

banner.gif

tüm sevenlerimizi bekliyoruz...

Çok şugar konser oldu...

Deprem grubu klavyecisinden bas gitarına davulcusundan solistine kadar gerçekten çok ahenkli...

klavyedeki arkadaş barın souklugundan sanırım başındaki bereyi vede atkısını hiç çıkarmadı en renkli elemanda oydu:)
Deprem yine göktürdün dün canım kardeşim senin gitarından çıkan melodileri dinlemek gerçekten büyük zevk!Deprem ve arkadaşları size sonsuz başarılar dilerim...

kısacası,DEPREMLE eğlenmek güzel...herkese tavsiye edilir...;)

Hehehe :) Teşekkürler..Aşırı sıcak olmadığı takdirde Bereyi Tokaya tercih ediyorum :) Çok eğlendim kendi adıma Gelen herkese teşekkürler..Bu akşam DePReM 21:00 da BİZİZ ROCK BAR'da....

Bu akşam çok zevkliydi...Bizimle zıplayıp eğlenen Pazar gecesi o saatte bizizde coşan herkese çok çok teşekkürler....Deprem 15 Marttan itibaren Çok yüksek muhtemel Her Perşembe Biziz Rock Bar'da....15 Mart çok güzel ve özel bi gece olcak..Depremsever ve tanıyan herkesi bu özel geceye bekliyoruz...Deprem Biziz Rock Bar açılış Programı 15 Mart Perşembe Günü...görüşmek üzere......

ya ama yaaa...ben yine kaçırdım çünkü dün gece ay tutulması izlemeye çalışırken fena üşüterek rasathane gazisi oldum.meslek aşkı işte.. neese ama programa çok sefindim ne kadar benim gözlem günlerim olsada... :( :( :(

arkadaşlar bu gece elde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim...cumartesi gecesi biraz fazla kaçırmıştım.aslında fazla kaçırmak istemiştim çünkü kaçırmıştım...yada bende anlamadım ama neyse..çatoyu aradım ama açmadı ben ne diyorum ya :)

bi daha ki sefere inşallah...öpüyor ve bekliyorum güzel haberlerinizi...

kalın öyle...

15 Mart'tan itibaren DEPREM her Perşembe günü Tunalı Biziz Bar'da sahne alacaktır...
tüm sevenlerimizi bekliyoruz...

DEPREM 7 Mart Çarşamba günü yani yarın Eskişehir Hayal Kahvesinde Emre Aydın'la beraber sahnede...
Eskişehirli, Emre Aydın ve DEPREM sevenleri bekleriz...

Eveeeet konser süperdi hatta şu anda bi de çektiqim görüntüleri izliyoruz ve harbiden çalmışsınız yahu :D maroon 5 görse harbi çalmışlar derdi hatta ,hehehe :) coverlar baya ii çalındı ,bestelere zaten laf yok .hımm unutmadan baştan başa için çok teşekkür ederim ertocum :D neyse bu tam olmadı bi daha bekleriz der grubun annesi :) ei bakın kendinize...

ne demek goncacım grubun anasısın sen :) baştan başanın lafı mı olur :D

konser süperdi, gelen, bizimle coşan, gerek coverları, gerek besteleri bizimle beraber söyleyip bizi yalnız bırakmayan muhteşem Eskişehir seyircisine çok çok teşekkürler daha nice nice konserlere diyoruz...tekrardan teşekkürler ediyoruz...

ayın 15'inden itibaren Biziz programı başlıyor...13 Mart Salı günü saat 15.00 ODTÜ mimarlık amfisine tüm sevenlerimizi bekliyoruz...
sevgiler...

Geri