Kılçık (rock) - Ankara

cmt de if konseri war ama afişi elimize ulaşınca burdan görebilirsiniz.
cmt =if rock bar
pazar=biziz rock bar
herkesi bekleriz ... :)

Cumartesi Aynı sahnede olcaz ifte sanırsam :D... simdiden basarılar arkadaslar... pazar gunu ilk defa dinledim temiz calıyorsunuz(tabi birde monitorleri biras daha actırabilseydik(!)) basarılarınızın dewamını dilerim...

nema ve kaçak öncelikle teşekkür ederim... cumartesi nemayla pazar günü de kaçakla aynı sahneyi paylaşıcaz umarım iki konser de güzel olur.. herkesi bekliyoruz...

bugün herkesi if e bekliyoruz... :D yakında kesinleşmeyi bekleyen birçok güzel konser var onları da burdan duyurucaz görüşmek üzere...

bugün if konserinde bize yardımcı olan we zamanlarından kısıp sahneye cıkmamıza imkan tanıyan kılçık grubuna cok teşekkür ederim... sagolun arkadaslar :roll: ayrıca az zamana ragmen sergiledikleri iyi performans için de tebrik ediyorum... aynen devam!!!

bugün ifte gelip dinleyen herkese teşekkürler.. bazı sorunlardan dolayı sahnede az kaldık ama yine de güzel bir konserdi umarım sonrakiler daha iyi olur.. yarın da herkesi bizize bekliyoruz daha önce gelip dinleyen beğenen beğenmeyen ya da dinlemek isteyen herkesi bizize bekliyoruz... yarınki konser için afişte 4 grup gözüküyo ama bir grup daha çıkcakmış toplam 5 grup çalcak.. kılçık 4. çıkıyo herkesi bekleriz...

pazar gunu yine bir adet biziz konseri war galiba..bildigim kadarıyla sertsessiz nema kılçık war 4. grup kim ben bilmiorm .ama nema ve sertsessiz le aynı sahneyi paylasmak cok keyifli olcak..
herkesi beklerisss :)

Geri