Şehir Efsaneleri.....

Fenderle metal yaparsın ,takarsın single görünümlü humbacker öyle yaparsın.Yoksa bırakın fender fender olarak kalsın ,metale zorlamanın alemi yok.Tabiiki bence :)

dün gördüğüm bi ilandan alıntıdır :)
gitarın marka modelini hatırlamyıroum fakat çift humbuckerlı rg serisi bişeydi sanırsam..

"blues dan metale kadar herşeyi yapabilirsiniz" :)

bugün efsane rg550 yi 600 tl ye gördüm bi sitede.2-3 kişi benden önce aramış.sonradan baktım siteye satışdan vazgeçmiş.tabi görmüştür 1600 -1700 tl lik ilanları.oda 2000 tl ye yeniden satışa koyar diye tahmin ediyorum :D

bugün efsane rg550 yi 600 tl ye gördüm bi sitede.2-3 kişi benden önce aramış.sonradan baktım siteye satışdan vazgeçmiş.tabi görmüştür 1600 -1700 tl lik ilanları.oda 2000 tl ye yeniden satışa koyar diye tahmin ediyorum :D

Peki o gitarın sapı RG550 miydi? Kendisine mesaj attım bu konu ile ilgili, dönmedi. Kendisi ne sattığını bilmiyor, sen de RG550 ve satanlara karşı kin duyduğun için saydırıyorsun burada. Gitarın sapı büyük ihtimalle RG370'den çıkmaydı. Eleman 2004 yapımı Japon RG550 sattığını iddia ediyordu. Ve sen bu gitarın gerçek olduğunu, milletin inandığını iddia ediyorsun.

:)

Evet
Şehir efsanelerine bakacak olursak

Fender ile metal olmaz Fiyatı (999 usd)
Cort x2 ile metal olur Fiyatı (370 tl) :D

fiyatla metal olmaz.

yok bunla blues olmaz yok bunla metal olmaz. arkadaşım efekt aletlerin tamsa, bilgi ve tecrübende iyiyse, metalde yaparsın blues da yaparsın , rock da yaparsın arabesk de , türk halk müziğide her haltı yiyebiliriz. önemli olan efekt aleti.

fender ile metal olmazı amma sorun ettiniz ha. olmaz arkadaş. bi esp ile fenderin aynı tonlarda aynı notalarda aynı efekt aletleriyle aynı koşullarda test edersen(fabrikasyon gitarlar. yok şurasını oynayalım yok burasını oynayalım değil. üretim amaçları doğrultusunda) FENDERLE METAL MUTAL OLMAZ. efekt aletin oldumu teneke + telden bile yaparsın müzik.

Peki o gitarın sapı RG550 miydi? Kendisine mesaj attım bu konu ile ilgili, dönmedi. Kendisi ne sattığını bilmiyor, sen de RG550 ve satanlara karşı kin duyduğun için saydırıyorsun burada. Gitarın sapı büyük ihtimalle RG370'den çıkmaydı. Eleman 2004 yapımı Japon RG550 sattığını iddia ediyordu. Ve sen bu gitarın gerçek olduğunu, milletin inandığını iddia ediyorsun.

:)

ben sana o gitarın tam modelini söyleyeyim de öğren dostum ozaman.2004 rg450ltd.rg550 ile aşşağı yukarı aynı sadece sapta bubinga şerit yok.ben rg550 düşmanı değilim.sadece fiyatları çok şişirilmiş overrated bir gitar.400 500 dolardı zaten birkaç sene evel ikinci elleri.

Ucuz gitar her zaman kötü gitardır.

Yalanın son noktası.Geçen gün internette ikinci el bir SX Telecaster buldum.Eski bir model.80 liraydı direk aldım.Hayatımda harcadığım en iyi para oldu.Gerekli efektlerle müthiş tonlar alıyorum(Clean,Crunch her türlü farketmiyor)

ben sana o gitarın tam modelini söyleyeyim de öğren dostum ozaman.2004 rg450ltd.rg550 ile aşşağı yukarı aynı sadece sapta bubinga şerit yok.ben rg550 düşmanı değilim.sadece fiyatları çok şişirilmiş overrated bir gitar.400 500 dolardı zaten birkaç sene evel ikinci elleri.

Sen biliyorsun modeli sahibi bilmiyor ne farkeder? Keşke ilan kalkmasaydı da çatır çatır tartışsaydık şurada. RG550 konusundaki önyargına katılmamakla birlikte, diğer gitar ve ekipman fiyatları için de geçerli bu artış, nedenini bilmemekle birlikte.

Sen biliyorsun modeli sahibi bilmiyor ne farkeder? Keşke ilan kalkmasaydı da çatır çatır tartışsaydık şurada. RG550 konusundaki önyargına katılmamakla birlikte, diğer gitar ve ekipman fiyatları için de geçerli bu artış, nedenini bilmemekle birlikte.

tartışacak bi durum yok.rg450ltd gk .zaten pickguard değişmiş sadece konuştum.en basitinden f ile başlıyordu seri numarası.rg370 sapı olsa f ile başlamaz sanırım .kaçırdık güzelim gitarı aradım satılmış.rg550 ile önyargım yok hatta severim.bir kaç tane kullandım.iyi bildiğim bir model.uygun bulsam gene alabilirim. sadece istenilen rakamların abartı olduğunu söylüyorum sanırım anlatamıyorum.o model de burda. http://www.ibanez.co.jp/anniversary/expansion.php?cat_id=267&now=9

birde şöyle bişey var

.... gördüğüm en ince klavye.tamamen hız için yapılmış inanılmaz hızlı sololar atabileceksiniz bu gitarla :D gitarı alacak adamda biranda malmsteen olacağını sanıyor :D

Geri