Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

Hmmm.. istanbul programı filan mı var acaba bu hafta yoklar ortalıkta...Manhattan'dan niye ayrıldılar ki zaten acaba ya da neden zor bir daha çalmaları orada? Bilen var mıdır acep? Pek bi merak ettim de... 8O

kilkenny demiş ki:
Hmmm.. istanbul programı filan mı var acaba bu hafta yoklar ortalıkta...Manhattan'dan niye ayrıldılar ki zaten acaba ya da neden zor bir daha çalmaları orada? Bilen var mıdır acep? Pek bi merak ettim de... 8O

ben biliyorum!!! :p ehe
sole ki, istanbul`da tsunamizedeler icin bi yardim konseri var.. kargo, manga, pam, nev, mor ve otesi fln gibi gruplar var bu konserde.. e pamela olduguna gore, artun, alp, murat ve eralp de istanbul`da olacak.. bu yuzden programlari yok bu hafta.. (cuma da pam`in programi var galiba istanbul`da)
manhattan olayna gelnce.. atilmislar fazla is yapmiyo diye.. :(
[/b
]

:D saolasin freddy'cim... zira merak icerisindeydim, gerekli aciklamaları aldim. neyse ne diyelim bu hafta olmazsa haftaya o zaman... haftaya buluşalım haftaya...vikingler geliyor.....devamı haftayaaaa

bi duzeltme yapicam, bugun yani 04/01/2005 gunu, istanbul`daki eski manhattan yeni ismiyle vogue`da DIPLOMATIC IMMUNITY varmis.. yani pam`in programi degilmis o.. herneyse.. butun istanbullu arkadaslar, kacirmamanizi siddetle tavsiye ederimmm!!!

en son bundan iki veya 3 sene once dinlediimde bascilari Amerikan buyuk elciliginde calisan Amerikan bir abimiz idi...su an o yok grupta zannedersem...grubun diplomatic immunity (diplomatik dokunulmazlik) ismi de ordan gelir

Cumartesi yedikule konserinde Pam in arkasında izledim... Valla bana noluyorsa gurur duydum...

Fekat Alp'in müzikal kimliğinin Pam den daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bu nedenle onun vokalde olması beni üzdü...

Umarım bu hafta ankarada olurlarda gerile gerile izleyip bir keyif yaparız...

her şey iyi güzel bu grup adına da,nedir o sahnede yapılan geyikler kardeşim?biraz abartmıyorlar mı sizce de?tamam sahnede oyalanma,zaman geçirme taktiğidir seyirciyle konuşmak ama bu kadarı da bana göre fazla!
bu arada repertuar da değişmiş biraz,ilk dinlediğimde gayet hareketli,insanları zıplatan parçalar çalıyordu diplomatic.ama geçen cumartesi hayal kırıklığına uğradık topluca.ama muhakkat bir bildikleri vardır,değil mi?
sevgiler

bencede bu konuda haklısın... Geyik ama bi yere kadar...

Hani bazı gruplara kızıyoruz, nie konuşmuyosunuz diye.. :) bunlara da susun demek lasım ..Hakkaten bazen bayıyolar...

Repertuarları değişti biraz daha ağır gidiyolar ama kaç grup kaldıki bu kadar güzel Queen şarkıları çalan...

LiMoN demiş ki:
Cumartesi yedikule konserinde Pam in arkasında izledim... Valla bana noluyorsa gurur duydum...

Fekat Alp'in müzikal kimliğinin Pam den daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bu nedenle onun vokalde olması beni üzdü...

Umarım bu hafta ankarada olurlarda gerile gerile izleyip bir keyif yaparız...

vallaa bu konuda sana siddetle katiliyorum.. yani alp gibi bi adamin ne isi var di mi pam`in arkasinda? ama amacina ulasmakta bi adim olarak bakiyorum..

bu arada geyik olayinda haklisiniz.. icimi daraltiyolar bazen..

cumayi iple cekiyorummmmmmmmm 8)

Şahsen Alp'i tanımıyorum. Ama kaliteli bir adam olduğu belli....

Alp'i grupla beraber daha yerlerde görmek lasım..

Son zamanlarda duyduğum en iyi erkek vokallerden biri Alp'i takdir edip çnünde saygıyla eğiliyoruz. :tap:

Bu arada cuma İF cumartesi gölgedeyiz...

O grup çok yeni daha bir kaç aylık... zamanla iyi olacaklardır.. Çümkü hepsi çok iyi ve kaliteli insanlar ve iyi müzisyenler...

ankaranın tartısmasız en iyi gruplarının basında benim icin.ama sanırım artık istanbula gidiyolarmıs cok üzüldüm bu kalitede ankarada bu tarz yapan bi grup yok.ama bence eski davulcuları daha iyidi barıs umarım tekrar onla calısırlar.

uric demiş ki:
ankaranın tartısmasız en iyi gruplarının basında benim icin.ama sanırım artık istanbula gidiyolarmıs cok üzüldüm bu kalitede ankarada bu tarz yapan bi grup yok.ama bence eski davulcuları daha iyidi barıs umarım tekrar onla calısırlar.

Davulcu konusundaki görüşlerine aynen ben de katılıyorum. Barış'ın kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum, belki alışkanlıktandı bilemiyorum, her şeyin ötesinde gruba daha çok yakıştırıyordum. Barış askere gitmiş, ondan yok diye duydum ama bilemiyorum doğrumu. Doğruysa zaten tekrar onunla çalışacaklar demektir. Bu arada artık İstanbul'a gidecekleri kesin mi? Geçen sene de öyle bir durum vardı ama
, hem Ankara hem İstanbul'da çalıştılar bir süre, belki yine öyle olur? :?

Geri