Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

sanırım evet studyo7 dıye bır program olması lazım yanlız programın tekrarını izleyebılırsınız dedı dream tv nın net sayfasından ama yok yada ben bulamadımm bulan olursa :D

Arkadaşlar 20 Aralık diye belirlenmiş bir tarih yok, kaldıki daha mastering bile yapılmadı. Ben dream tv'deki programı izlemedim ama dün burda yazılanları okuyunca bugün Artun'a sordum, "ben albümle ilgili öyle bişey demedim" dedi. Belki tahminini söylemiştir, o program kaydedileli çok oluyo zaten.

yaaww aslında konuyla birebir alakası yok ama yazmadan olmuyacak gecen eskısehırde bır rockbara gıttık ismı lazım degıl ve bır grup vardı onlarında ısmı lazım degıl unuttum zaten:) ve onları dınlerken işkence cektıgımızı farkettıgımızde arkadaslarla baktık bırbırımıze ve '' nerdee dedıkkk diplomatıc nerde...(ahhh o guzelım geceler kaldık böyle köşelerde)... ve ankara ya gelene kadar bon jovi den ıt's my lıve yı Diplomatıc i hatırlayarak en az 15 defa dınledık (anca topladık kendımızı)ve sunu soylemeden gecemıyecegım anladık ki ıyıkı vardın Dıplomatıc.... ;)

Yılbaşı yaklaşıyor ya, içimden şunlar geçti...

Gölgedeyiz... D.I. sahnede Somebody to love, dont stop me now, englishman in newyork... bide üstüne lovesong...

ne günlerdi ya... keşke ayarlayabilselerdi de bu yılbaşı onlarla beraber girseydik yeni yıla...

Merhabalar,
uzun zamandır bu internet olayına giremiyodum. Ama geri döndüm :)
Valla acaba bir haber varmıdır albümle ilgili diye merakla girdim foruma ama hala bir haber yok.
merakım gitgide artıyor,
Acaba sevgili Menküer bu satırları okuyupta son gelişmeleri bize "tıpkı eski günlerdeki gibi" bildirirmi acaba. :)
Herkese sevgiler.

grubun yakın takipçisiyim ki yakından takip edilmesi gereken bi gruptur gurp son zamanlarda performans yapmıyor sadece pamelaya calıyorlar
ve grubun bazı elemanları cuma akşamları İF barda what's up da çalıyor o halide güzel dinlenesi ama
özledik lütfen geri donün ALP ABİ:(

özlemek

grubun yakın takipçisiyim ki yakından takip edilmesi gereken bi gruptur gurp son zamanlarda performans yapmıyor sadece pamelaya calıyorlar
ve grubun bazı elemanları cuma akşamları İF barda what's up da çalıyor o halide güzel dinlenesi ama
özledik lütfen geri dönün ALP ABİ:(

Arkadaşlar maalesef albümle ilgili olumlu bi gelişme yok şu anda. Olumsuz bi gelişme de yok aslında, sadece biraz 2. plana itildi gibi oldu. Şu anda Artun Pamela'nin yeni albümüyle uğraşıyo...

Sevgili D.I. takipçileri size sevgili Barış Menküer'den önce davranıp iyi bir haber vermek istedim :)
Bu hafta Wattz Up'da Yusuf Akbuga'nın 2 aylığına bir iş gezisine gitmesi nedeniyle açılan boşluğu biricik D.I. solisti, muhteşem ses, süper insan Alp Dündar dolduracak.
Bakarsınız Artun Ertürk de sürpriz yapar gelir İstanbul'dan, belli mi olur? Ondan beklenir :)
Bu akşam Wattz Up değil de Artun'suz(?) D.I. dinlemeye Manhattan'a gidiyoruz anlayacağınız, bekleriz :)

manqr demiş ki:
Calavera demiş ki:
Bu akşam Wattz Up değil de Artun'suz(?) D.I. dinlemeye Manhattan'a gidiyoruz anlayacağınız, bekleriz :)

Artun'suz ve Barış'sız diyecektin heralde...

Barış'cığım çok özür dilerim, ağzımı yüzümü dağıtsan bu kadar sarsmazdı beni. :oops: Ne desen haklısın. Ben bunu yazarken son halini gözümün önüne getirdim tabii, bir de Paul'le filan da aynı muhabbeti yapınca...Benim hatam. Affet :roll:

Velhasıl perşembe gecesi Manhattan'ı doldurmayı başardık sanırım burada yaptığımız reklamla. Çok keyifli bir programdı, orada olanlar katılacaktır bu fikrime. Daha ayrıntılı yorumu Wattz Up'ın sayfasına yazayım diyorum. (Konuyu yeterince değiştirdim sanırım :D )

Saygılar

lincolNavigator demiş ki:
henüz izleme fırsatı bulamadım,oturaklı bi grup olduğunu duydum,duyumlara göre de gitaristi Pamela ile de çalışan Artun muş.Yanlış anlamış ta olabilirim de,çle bi durum var mı

Artun Ertürk bu oturaklı grubun gitaristiydi, evet, fakat bu grup artık bir yerlerde çalmıyor malesef. 10 yıllık Diplomatic efsanesi geçen Haziran bitti(19.06.05) :( Şu anda dinleyebileceğiniz grup, solist Yusuf Akbuga'nın yerini geçici olarak(?) Alp Dündar'ın almasıyla, hâli hazırda bünyesine sevgili Murat Köselioğlu ve Ahmet Tekneci'yi de bir süre önce katmış olmakla D.I.'ye her geçen gün biraz daha benzeyen Wattz Up'tır. Perşembe günleri Manhattan'da, cuma günleri If'te çalarlar, herkesi çok eğlendirirler :) .

Artun Ertürk, Pamela Spence'le olan çalışmalarına devam etmekte ve Alp Dündar, Barış Menküer ve birkaç tanınmış isimle daha çalıştığı albümünün de kayıtlarını bitirmiş bulunmaktadır.

Saygılar
Bilgi-işlem :D

Geri