Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

Dreems demiş ki:
eeee şimdi ne olacak yanı diplomatic bıttımıı...........90 lı yıllardan berı Ankarayı bıze aslında sevdıren grup saklıkent,bardak,gölge,manhattan if geceleri gibi artık gecelerımız olmuyacak yaniiii bunların ayrılmaması lazım arkadaslarrrrr ve grup uyelerınden okuyan olursa bunlarıı bence ve bırçok kişide buna katılırrr birleşin.... yada yenı proje varsa haberımız olsunnnn........
bence de yahu aaaa :roll:

beklıyoruzzzz....... bu kadar gerıde durmakk pıyasadan uzakta olmak ortalığı baskalarına bırakmak olurrr baska grupları dınleyen arkadaslar yanlış anlamasın amaa dıplomatic dınleyenler anlar beniii yenı bır projemı olur isimi degısır kasetmı olur baska bırseymı olur ne olacaksa olsun donun artık yaaaaaaa....

sevgili dreems,
Bu ayrılığın nedeni piyasadan uzak durmaya çalışmak değil daha yukarılara tırmanmaya çalışmaktır. Şunu söyliyebilirimki , kayıtları tamamlanan, Artun'un söz ve bestelerinden oluşan, benim çaldığım, Alp'in söylediği :D albümün çok kısa bir zaman sonra piyasada olmasını umut ediyoruz. Senin sabırsızlanman emin ol bizleri daha çok sabırsızlandırıyo. Çok teşekkür ederiz....

sevgili dreems,
Bu ayrılığın nedeni piyasadan uzak durmaya çalışmak değil daha yukarılara tırmanmaya çalışmaktır. Şunu söyliyebilirimki , kayıtları tamamlanan, Artun'un söz ve bestelerinden oluşan, benim çaldığım, Alp'in söylediği :D albümün çok kısa bir zaman sonra piyasada olmasını umut ediyoruz. Senin sabırsızlanman emin ol bizleri daha çok sabırsızlandırıyo. Çok teşekkür ederiz....

Gerçekten bu habere çok sevindim. Böyle bişeyler duymuştum ama, tam olarak anlamamıştım. Barış herşeyi anlatmış. Acaip sevindim. Umarım en kısa zamanda gider alırız o albümü.
Bu arada Barış bize biraz daha albümle ilgili detay verirmisin? Hangi şirket kaç şarkı başka hangi müzisyenler v.s.
Bu arada Barış sana biz arkadaşlarla isim taktık.
"Makineli Tüfek" (altolara dıbırdıbırdıbır diye daldığın bir gölge gecesinde ohaaa adama bak yaa şeklinde gelişti). Hehhe hadi sallayın ortalığı artık.

bu cok guzel bır haber gercekten barış tesekkurler..ınanın hem sızın için hemde bızler için cok sevındık sabırsızlıkla beklıyoruz!!!! ve sıze yakısanı yapacagınızdan emınız bır cok kışııde emındır.......yıllar once sızın program bıttıkten sonraa artuna sormuştuk artık ne zaman kaset dıye bıraz daha sabır olacak; bırgun demıştii!! bu işler kolay olmuyordur elbette ama işte bızlerıde anlayın dıplomatıc olarak kaldıgınız surece bızlerde muthış bır etkı yarattınız sız yokken gecelerı sadece pıneklemeye basladık :D sizden baska grupları dınlerkende zevk aldıgımız soylenemezzz acıkcasıı bu kadar basıt kışıler pıyasada kaset yapıp ne soyledıgı bellı olmuyan adamlar varken sızın artık hak ettıgınız yerde olmanız gerekmektedır cunku sız cok farklısınız........

sevgili ctek10,
Öncelikle makineli tüfek lakabına çok güldüğümü söyliyeyim, teşekkür ederim. Gerçi bu lakap "hızlı ama o kadarda teknik veya müzikal değil" diye bi anlam da içeriyo gibi ama ben iyi bi manada söylediğinize eminim. Tekrar teşekkürler. Sorularına da bildiğim kadarıyla cevap vereyim, çünkü Artun genelde ser verip sır vermiyo. ...( :cry: :cry: :cry: :cry: msg'in bu kısmı değiştirilmiştir). İnşallah albüm kısa zamanda yayınlanır da sizlerle daha iyi ortamlarda tekrar buluşuruz. saygılar...

ayyyyyyyyyyyy harika haber... Alpin sesini duymak için sabırsızlanıyorum.. hele stüdyo ortamında muhteşem olmuştur... tebrik ederim .. heyecanla bekliyoruz...lütfen habersiz bırakma Barış...

hehehe,
Sevgili Barış, makineli tüfek lakabını tabikide iyi manada söyledik. Zaten ben şimdi desem ki "hızlı ama o kadarda teknik veya müzikal değil" millet benimle dalga geçer ve ben çok büyük bir yalancı olurum. :)
Yazdıklarından anladığım kadarıyla bayaa kaliteli bir prodüksiyon oluyor. Merakla bekliyorum.
Ancak asıl söylemek istediğim şey şu: Umarım Artun Artürk konserlerine geldiğimiz zaman davulda sen olursun. Çünkü bu mantıkla Pamela konserine gittiğimde davulda seni görememek beni üzdü. Tabi sen o sıra askerdeydin ancak askerlik sonrası başka bir pamela konserinde yine sen olmayınca ve sonra diplomatic programlarında da seni göremeyince aklıma kötü şeyler geldi. (Birçok insan ne söylemek istediğimi anlayacaktır.) Ama bu albümde davul da senin olman gayet güzel bişey.
Albümle ilgili gelişmeleri bekliyoruz.
Görüşmek üzere...

sevgili limon,
Söylediğin tamamen doğru, Alp şarkıları süper yorumlamış. Hele bir şarkı var ki ( :cry: :cry: :cry: :cry: msg'in bu kısmı değiştirilmiştir), dinlerken insanın rakıyı açıp içesi geliyo valla.
sevgili ctek,
İnşallah albüm hayata geçerse konserlerde beraber olacağız. Diğer konularda Mahsun, İbo, İzzet, Alişan, Özcan'la polemiğine girmek istemiyorum. Şartlar öyle gelişti diyelim. İyi dileklerin için teşekkürler.

İmza: Makineli Tüfek :D

manqr demiş ki:
sevgili ctek,
İnşallah albüm hayata geçerse konserlerde beraber olacağız. Diğer konularda Mahsun, İbo, İzzet, Alişan, Özcan'la polemiğine girmek istemiyorum. Şartlar öyle gelişti diyelim. İyi dileklerin için teşekkürler.

İmza: Makineli Tüfek :D

hehehe valla 10 numara cevap olmuş çok güldüm. O zaman albüm çıksın hemen konserler başlasın işalla bizde gelelim.
Bu arada şu rakı durumu hakkaten benide çok meraklandırdı. Rakı içmeye bir bahane daha olur böylelikle.
Görüşmek üzere

Valla ben işi yüzsüzlüğe vurur derimki beklenen albüm çıksın, konserler başlasın... bizde burda anlaşıp toplaşalım e artık Barış da bize sahne kenarıında bi yer ayarlarsa orda hemen ayak üstü çilingir sofrası kurup mest oluruz...

Barış artun ve Alpe söylersin gölgeden olga ve helganın selamı var die... :):):):) çok ösledik beeeeeeeee....

Geri