Karayip Korsanları / Pirates Of The Caribbean I-II-III

Ekran kararıp,ışıklar açıldıktan sonra 10 sn'lik bir bölüm daha gösteriliyormuş.Biz çıktık tabii.vatandaşın biri cep telefonundan çekmiş.Köpekle bu adadaki yamyamların içinde olduğu bir sahnede tam çözemedim.aptal gibi hissediyorum,izlemediğim için.hoş salonun tamamı görmeden çıktı...

thebarbarous demiş ki:
ewt ya bende merak'la bekliyorum jack o kahrolası ahtapot'un içinden çıkacak mı acaba ... :D

Jack o KAHROLASI :D ahtapotun içinden çıkamayacak!!!Devam filminde ise ikiz kardeşi Zack Sparrow rol alacak!!!Zaten Jack'ten başka bi numarası olmayan filmde böylece en iğrenç devam filmi olacak!!! 8O Hepimizin başına taş yağacak,falan filan...

:roll:

Izledigim en iyi filmlerden birisiydi yav bi korsan bu kadar bakimli olabilir ancak :D Ayrica film sarkisi süperdi oturup artik ücüncü bölümü bekliyecegiz napalim...

Not:ücüncü film ikinci filme parallel olarak ayni zaman diliminde cekilmistir (fazla masrafdan kacinilmis) yani film bitti bile ama haliyle bi sene bekletecekler bizi

Jonjo demiş ki:
Izledigim en iyi filmlerden birisiydi yav bi korsan bu kadar bakimli olabilir ancak :D Ayrica film sarkisi süperdi oturup artik ücüncü bölümü bekliyecegiz napalim...

Not:ücüncü film ikinci filme parallel olarak ayni zaman diliminde cekilmistir (fazla masrafdan kacinilmis) yani film bitti bile ama haliyle bi sene bekletecekler bizi

para kazansınlar dimi :)

Darius_Miles demiş ki:
Jonjo demiş ki:

para kazansınlar dimi :)

Tabi canim,hatta isterlerse dördüncüyü ve besinciyide ayni anda ceksinler ben bu filme henüz doyamadim :D

Evet yaa bencede 3,4,5,6... gitsin öyle .. cok super bi seri.. johnny depp in performansi zaten cok super.. jack sparrow rolu cok oturmus onda ..

berbat bir devam filmiydi..
sahneler güzel olsa da, konu bakımından bir akıcılık yoktu.
Hatta çoğu kişinin de dediği gibi Jack olmasa, filmin de anlamı olmayacaktı.

filmin jack etrafında dönmesi normal,çünkü ana karakter o!ölü adamın sandığı diğerlerinin dolaylı olarak sürüklendiği ama esasen jack'e ait bi macera.ayrıca bence diğer karakterler de hiç de sönük kalmamış.görsel açıdan zaten çok iyi.bi de tempo hiç düşmüyor.
jack sparrow karakteri yaratılırken şu çizgi filmdeki çılgın korsan jack(jack the pirate) 'ten esinlenildiği doğru mu arkadaşlar?hakikaten de benziyolar..

bu arada izlemeyenlere de tavsiye ederim,ikinci filme gitsinler.bence çok güzel olmuş.yalnız şu sonradan verilen 10 snlik köpek-yerli görüntülerini merak ettim.izleyen varsa anlatsın...

manson ve deep mi??? nasıl yani :) onların samimiyeti nasıl olabilirki yani :) ama beraber takıldıkları bi film olursa hakkaten güzel olabilir umarım dediğin şeyin bi gerçeklik payı vardır...

ya bir izlemek kısmet olmadı.gerçi filmin iyi olmadığı konudunda bir takım iddaa lar var geneldede öyle olur devam filimleri ama ben bir deep :!:
hastası olaraktan pek tarafsız izliyemem herhalde :D

bilmiyorum ama ben bu filme 3 kere gittim sinemada :D ilk 2 defa çok sevdiğim için son defasında da arkadaşlar beleş bilet buldukları için. kesinlikle muhteşem bir yapım,son sahnede kıllarım diken diken olmuştur ayrıca korsanlığı taaa nerelerden nerelere taşıyan bir adam...film herşey dozunda ayarlanmış eğlence,komedi,mücadele sahneleri 3. sünü bekliyoruz 4 gözle...

Geri