Thomann'dan Alışveriş

Başarılı sayılabilecek bir alışverişi gerçekleştirdim ben de.
Adres olarak iş yerimi gösterdim. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Muhaberata geldi. Ancak öğlen 2'de beni aramışlar ve ulaşamamışlar. Şu anda çok kötü hissediyorum :bored: Şansa Cuma gibi bir günde böyle bir şanssızlık oldu ve haftasonu boyunca aleti kurcalayamayacağım

Merhaba arkadaşlar bi sorum var 8 aralıkta yola çıktı hala gelmedi sizcede uzun sürmedi mi
image.png

Millete 1 haftada gitar geliyo şanssızım ya:( nette bir iki tane numara buldum bi arayıp bilgi alayım en iyisi rica edip birşeyler öğrensem yeter:( ebayden aşdıklarım da 18 gündür amerikayı tavaf ediyo zaten tam bahtsız bedeviyim

Yahu bana da aldığım setin sadece kabini geldi. İronball "torba kapandı statüsünde"
Torba kapandıyı araştırdığım kadarı ile de PTT merkezlerine iletiliyor demekmiş.
27 Kasımda verdim siparişi. Kabin anca bugün ulaştı elime. Ama 1 ay bile süren varmış. Ben o yüzden panik yapmıyorum ;)

A
Yahu bana da aldığım setin sadece kabini geldi. İronball "torba kapandı statüsünde"
Torba kapandıyı araştırdığım kadarı ile de PTT merkezlerine iletiliyor demekmiş.
27 Kasımda verdim siparişi. Kabin anca bugün ulaştı elime. Ama 1 ay bile süren varmış. Ben o yüzden panik yapmıyorum ;)
az da olsa içim rahatladı:) az önce baktm dhl ye hala yolda:)

Burada arayabileceğim bi merkez var mı konuyu takip edebilirim memur olunca bi kaf edemiyolar çoğu işi yaptırıyom ama bunda tıkandım abi

dostum dhl ptt'ye yönlendirdikten sonra ptt'den takip edebileceğin ayrı bir kod veriyor, ama o kodu sadece dhl.de alman menşeili sitesinde takip bölümüne girince görebiliyorsun, saçma bi bag ama böyle malesef.

Yapılacak belli

1) www.dhl.de sitesine gir.
2) Sol üst köşedeki Paket yazan yerin altındaki yere Thomann'daki tracking number'ı gir.
3) Oradan sana harfle başkaya (örn:CK111111111DE) ile başlayan uzun bir rakam verecek, sonu DE ile biter genelde.
4) Bu kodu PTT sitesinde sorgula. Oradan tüm safahatını görebilirsin.

Başka yardım? :)

alışveriş yapanlara bilgi olsun.. 1-2 hafta önce fethiye'de bi arkadaşım bi diy kit almıştı.. 75€ altı olmasına rağmen (kit 74.75€) evine teslim etmedi ptt.. tesadüfen öğrendi fethiye ptt'de tutulduğunu.. daha sonra %18 almaya karar verdiler, gerekçeleri "özellikle düşük fatura kesiyolar, biz biliyoruz böyle yaptıklarını".. sonra da %18e kargo ücretini de katmaya karar verdiler.. arkadaş banka ödemesinin kopyasını göstererek zorla ikna edip alabildi ürününü..

arkadaşlar merhaba, thomann veya musicstore.de'den aşağıdaki synthesizer'ı alacağım. 1500 euro altında, fakat elektronik ürün diye ithalata girme durumu olur mu, yoksa %18 ödeyim ürünü teslim alabilir miyim? Teşekkürler cevaplarınız için

MFB Dominion 1 Analogsynthesizer

Arkadaşlar pketim türkiyeye geldi ama takip edemiyorum biri yardım etsin. Bi arkadaş dedi ama onu bulamadım yok yani bi kod vermiyo napcağım ben kod bu 166620235051

Geri