Barış Akarsu

Barış hakkında fazla bir bilgim yok. Son şarkısının klibini izledim, güzel bir ses gerçekten... Benzer yarışmalardan çıkan doğru dürüst tek insan kendisi bence. Örnekleyebilirim hatta;
Abidin, Firdevs, Eser Bayar -ya da Bayar Eser emin değilim- ve Bayhan...

İyi bir başlangıç umarım böyle devam eder...

barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar hepinize sevgiler.bundan sonra sizinleyim.merak ettiğiniz sorular varsa seve seve cevaplarım
BARIŞ AKARSU

Barışcım hoşgeldin :LOL: Valla bizlerin fazla sorusu yok tabi doğal olarak da, seni yakından tanımak isteyen arkadaşların müzikal açıdan soracakları olacaktır mutlaka.

1 Ekim konserde görüşmek üzere kardeşim ;)

estella demiş ki:
Barış hakkında fazla bir bilgim yok. Son şarkısının klibini izledim, güzel bir ses gerçekten... Benzer yarışmalardan çıkan doğru dürüst tek insan kendisi bence. Örnekleyebilirim hatta;
Abidin, Firdevs, Eser Bayar -ya da Bayar Eser emin değilim- ve Bayhan...

İyi bir başlangıç umarım böyle devam eder...

Barış sesini albümündekinden de daha iyi duruma getirmiş geliştirmiş durumda şuanda...ve kendi gelişimini ilerletmekte de oldukça başarılı ve hırslı....

bu saydığın isimlerle yanyana anılmasının tek sebebide katıldığı program sayesinde biraz tanınmış olmasıdır..ama yanyana saydığınız isimlerle arasında ki fark sesinden başlayıp yaşam felsefesine kadar gayet açık bir şekilde ayırt edilebilirdir....

uzun zamandır konser yoktu...(hemen hemen 2 hafta da bir gidince tabi)..

1 Ekimde bir aksilik olmazsa görüşürüz Barış... ;)

bu arada nihayet vakit bulup da yazmaya başlamana sevindim... :)

hoşgeldin, albümünü her dinlediğimde daha çok severek dinliyorum başarılı ikinci albümünün daha da güzel olmasını diliyorum

ikinci albümde aynı aynı ekiple mi çalışacacaksın ? dördüncü klip gelecek mi?

sevgiler,

barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar hepinize sevgiler.bundan sonra sizinleyim.merak ettiğiniz sorular varsa seve seve cevaplarım
BARIŞ AKARSU

1.Yeni turneniz var mı?
2.Siz ve Islak Islak hakettiği çıkışı yapabildimi? Yanıtınıza göre bu durumu neye bağlıyorsunuz?
3. Sevgilinizle vizyondaki hangi filme giderdiniz?
4. Sizce Fan ne demektir?
5. Siz kimlerin fanıydınız?
6. Barış Akarsu değilde onun bir fanı olsaydınız nasıl hareket ederdiniz?

Seve seve vereceğiniz cevaplarınızı bekliyorum.

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak forum kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Barışcım hoşgeldin.Biz seninle ilgili hemen hemen herşeyi biliyoruz...Ama şunu söylemek istiyorum.Daha klip çekmelisin bence..4. hatta 5. klipler umarım olur.

amaaan demiş ki:
barisakarsu demiş ki:
BARIŞ AKARSU

1.Yeni turneniz var mı?
2.Siz ve Islak Islak hakettiği çıkışı yapabildimi? Yanıtınıza göre bu durumu neye bağlıyorsunuz?
3. Sevgilinizle vizyondaki hangi filme giderdiniz?
4. Sizce Fan ne demektir?
5. Siz kimlerin fanıydınız?
6. Barış Akarsu değilde onun bir fanı olsaydınız nasıl hareket ederdiniz?

Seve seve vereceğiniz cevaplarınızı bekliyorum.

zor yerlerden sormuşsun :LOL:

seve seve cevap verir tabiiki ;)

barıış ya dedenin balkonundaki asmanın sag tarafını ben kel ettim.üzümlerin bir harika.helal et he yeni gelininizle birlikte kopardık ankaraya getirdim:) birde inşallah dayının oğlu iyileşmiştir.öm.gönderemediüim için böyle yazdım.hatice ablamın istediği şeyleride inşallah yakın bir zamanda yollayacağım.kendine çok iyi bak ankarada görüşmek üzre sevgiler

Barış Akarsu herşeyden önce çok özel biri kalbi öyle güzel ki bunu kelimelerle ifade etmek çok zor 2. albümü sanırım 2006 Mart - Nisan arası olacak onun şimdi daha ilk çalışmalarına başlanmak üzere kendiside olabildiğince güzel şeyler yapmak için uğraşıyor ve benim gibi pek çok insan biliyorki 2. albüm birinciyi aşacak ve gerçek Barış Akarsu yu herkesin görmesini sağlayacak. Ve o zaman onu sıradanlık ve yarışmadan çıkan biri diye suçlayanlar susmak zorunda kalacaklar ama tabii diyebilirsinizki daha ortada birşey yokken bol keseden niye atıyorsun!! ortada olan ne biliyormusunuz ortada olan yürek .....

ikinci albüm haberi harika .ama erken değil mi? daha bu albüme en az iki klip bekliyoruz...mavi ve gel gör beni kesinlikle kliplenmeli.....ben hala bu albümü dinliyorum.

bir haluk leven hayranından daha fazlası beklenemezdi zaten hiçbirşeye benzememiş.....ses var gırtlak yetenek var ama piyasa korkusuda cabası.......

yine mi başa döndük?peki dinleyip beğenmeyenlere birşey demiyorum,zevk meselesi.ama dinlemeden beğenmedim diyenleri allah a havale ediyorum.ön yargılarınızı bir kenara bırakıp dinleyin lütfen.bu kadar emek verilmiş,bu kadar özenli ve kaliteli bir albüme bişeye benzememiş demek büyük haksızlık doğrusu..ben dinlemeye doyamıyorum......

Barış Akarsu en iyi yapma çabasında olan bir insan bunu ikinci albümünde göstereceğinden eminim.İlk albüm güzel ama ikinci albümde herşey çok daha fazla yerine oturmuş ve Barış kendini çok daha iyi ifade etmiş olacak...

phicoz demiş ki:
bir haluk leven hayranından daha fazlası beklenemezdi zaten hiçbirşeye benzememiş.....ses var gırtlak yetenek var ama piyasa korkusuda cabası.......

bunu da nerden çıkardın :?: kendisine sordun mu ki böyle bir hayranlığın varmı diye :?:

dinliyordur ama hayran olduğunu sanmıyorum..sadece yapılan işlerden haberdar olmak adına kulak dolgunluğu açısından dinlemişliği vardır...

eski Haluk Levent'i bende dinlerdim ama artık pek tercih ettiğim söylenemez...

ses var gırtlak yetenek varsa dediğin gibi merak etme doğru kullanmayı da mutlak başaracaktır.. ;)

Son derece ön yargı dolu ve sonderece saçma bir eleştiri ve bakış açısı

1. si Barış Akarsu ne zaman Haluk Levent hayranıyım dedi?? ki dediyse Haluk Levent in Turk Rockına katkılarını nede çabuk heba etmişsin böyle çamur atmak ne kadar kolay ve yersiz ....

Barış ın albümünü dinlersen saundun Haluk Leventten ne kadar farklı olduğunu anlaman lazım hele birde canlı izlediysen onu ve bunu yazdıysan birşey diyemem pes demekten başka 8O

Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi 2. albüm çok farklı olacak ve kafalardaki tüm soru işaretlerini yok edecek bir albüm olacak Barış ın tarzı Hard Rock ve sanırım 2. albümde bunu çok belirgin bir şekilde hepimiz göreceğiz. :metalhead

Ayrıca arkadaşlar Barış Akarsu ile ilgili her türlü doğru ve güncel bilgiyi sadece ve sadece www.baris-akarsu.com sitesinden edinebilirsiniz bu site Barış severler tarafından kurulmuş ve onlar tarafından yönetilen bir site olup resmi official sitesi açılana kadar bu görevi de sürdürmektedir. Ayrıca Barış bu sitede sık sık yazmakta ve sürekli takip etmektedir. :LOL: :LOL: :LOL:

Geri