Barış Akarsu

www.baris-akarsu.com 'dan tüm etkinliklerini takip edilebiliyorsunuz ve Barış Akarsu tüm yazılanları okuyup elinden geldiğince cevap veriyor.Bence bir sanatçının kendisini seven ve dineleyenlerle kurabileceği en güzel bağı kurmuş Barış Akarsu.
Tebrik etmek lazım.

rockerrocker demiş ki:
1. si Barış Akarsu ne zaman Haluk Levent hayranıyım dedi??
Valla dedi mi demedi mi bilmiyorum ama akademide Haluk levent ortama gelince ağlamıştı. Ama Haluk Levent hayranı olması kötü müdür bence değildir. Hayranı olduğu kişi müziğini etkiler mi ya da Haluk Levent kötü müdür o da ayrı bir tartışma konusu.

mabool demiş ki:
rockerrocker demiş ki:
1. si Barış Akarsu ne zaman Haluk Levent hayranıyım dedi??
Valla dedi mi demedi mi bilmiyorum ama akademide Haluk levent ortama gelince ağlamıştı. Ama Haluk Levent hayranı olması kötü müdür bence değildir. Hayranı olduğu kişi müziğini etkiler mi ya da Haluk Levent kötü müdür o da ayrı bir tartışma konusu.

Zaten aynı şeylerden bahsetmişiz mabool yazımın devamını okuduysan
Haluk Leventi kötülemeye kimsenin hakkı yok ha seversin sevmezsin o tamamen kişinin zevkine kalmış bir durum ama önemli olan saygı çerçevesinde kalabilmek

Haluk Levent gelince ağlamıştı çünkü Barış çok duygusal bir insan ve süpriz konuk uygulaması ilk defa ona yapılmıştı ve bu durum onu heyecanlandırıp duygulandırmıştı ve gözyaşlarına engel olamamıştı...

Duygulanmasıda gayet normal değilmi sevgili rockerrocker hem seninde dediğin gibi Barış çok duygusal bir insan hemde kendi kulvarına en yakın kişiyle aynı sahneyi paylaşıyor belkide ilk defa aynı sahneyi paylamış ve bunun mutluluğunu yaşadığı için ağlamıştır değilmi ?

amaaan demiş ki:
barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar hepinize sevgiler.bundan sonra sizinleyim.merak ettiğiniz sorular varsa seve seve cevaplarım
BARIŞ AKARSU

1.Yeni turneniz var mı?
2.Siz ve Islak Islak hakettiği çıkışı yapabildimi? Yanıtınıza göre bu durumu neye bağlıyorsunuz?
3. Sevgilinizle vizyondaki hangi filme giderdiniz?
4. Sizce Fan ne demektir?
5. Siz kimlerin fanıydınız?
6. Barış Akarsu değilde onun bir fanı olsaydınız nasıl hareket ederdiniz?

Seve seve vereceğiniz cevaplarınızı bekliyorum.

Söz verdiğin cevapları bekliyorum...

cagor1 demiş ki:
amaaan sorularını birde barış'ın orda en son yazdığının altına kopyalarsan belki daha erken görme ve cevaplama olasılığı olur... :)

Tşkler. Barış buraya üye olduğuna göre sorularımı buradan da cevaplayabilir. Seve seve cevaplayacağını yazdığına göre burayı izliyordur.

rockerrocker demiş ki:
ptrunk demiş ki:
hep aynı konuşmalar aynı tarzlar aynı şeyler...
bir arpa boyu bile yol gidilmemiş neden acaba?
bunun suçu sadece barışta aranmamalı bence.

ptrunk konuyu biraz daha açman mümkün mü? :roll:

tabii ki.. ben barışı hiç görmedim ama beğenerek dinliyorum.
ancak bazı yerlerde duyduğum şeyler çok acımasızca.
barıştan bahsedilmiyor o ortamda çevresinden bahsediliyor.
yaptıkları görülmüyor bu bana biraz garip geldi doğrusu.
bu lafım ne sana rockerrocker nede herhangi birine sadece merak
ediyorum neden hala aynı yerde olduğunu !
belki ilerlemiştir ama ben göremiyorum maalesef.
hiç bir yerde yok, ne tv de, nede konser hiç birşekilde haberi yok biryerde
benim söylemek istediğim buydu.
bana site önermeyin 2 tane yazılmış ama ben siteden takip etmek istemiyorum çünkü
neti olmayanlar nasıl bilgi alacaklar...

umarım yeterince açabilmişimdir :)

Kesinlikle açmışsın ptrunk :)
zaten ben birilerine laf söylediğinide düşünerek yazmamıştım yalnız konuyu biraz daha açarsan iyi olur diye düşünmüştüm. Evet haklısın Barış şu ana pek göz önünde değil ama onun seçtiği yolda bu zaten duruşuna ters olurdu o ben bir rocker ım ve bir rocker gibi yaşıyorum diyor. E bilindiği üzere medyatik olmak medyatik işlerin içinde yer almak popülerizm rockerlığa rock camiasına ters durumlar ama hepimizin gönlündende geçenler aslında seninkinden farklı değil onu tırnağı bile olamayacak insanlardan övgülerle bahsedilirken ondan bahsedilmemesi vs vs...

Ama eminim biraz daha sabredersek onu çok iyi yerlerde olması gereken çizgiyi bozmadan görebileceğiz.

Siteye girmen üye olup olmaman önemli değil ama nete girebildiğinde yiede www.baris-akarsu.com sitesine bakarsan Barışla ilgili güncel bilgileri takip edebilirsin evet belki magazin basınında yer almıyor ama 1 yıl gibi bir zaman zarfında 120 ye yakın konser verdi Türkiye'nin dört bir tarafında ve bu bence çok güzel bir şey. Rocker olmak kolay değil ama ben Barış ın emin adımlarla iyi yerlere doğru ilerlediğine eminim.

Dedim ya bizede sadece sabır etmek kalıyor geriye....

Ama unutmayalım sabrın sonu selamettir. :)

Beyoğlunda gördüm Barış Akarsu'yu. Ben Barış Akarsu'yu beğenirim aslında. Amacım laf atmak değil ama yürürken kendini çok kasıyo be. Etrafa bakışları falan bi acayip, anlam veremedim.

nuracargil11 demiş ki:
Beyoğlunda gördüm Barış Akarsu'yu. Ben Barış Akarsu'yu beğenirim aslında. Amacım laf atmak değil ama yürürken kendini çok kasıyo be. Etrafa bakışları falan bi acayip, anlam veremedim.

sevgili nuracargil11 yürürken niye kendini kassın arkadaşım :) Bakışlarına gelince bana acayip gelmiyor belki sana öyle gelmiştir ;) Aslında Barış çok doğal hatta fazla doğal olduğu gibi görünen ve davranan bir insan asla ama asla bir takım tripler içine giren veya girmeye çalışan bir insan olmadığını çok rahat söyleyebilirim sana sakın yanlış anlama trip içinde dedin demiyorum sadece konuyu açıklmamak için kullandım bu kelimeyi.
Bir defa sohbet etme şansın olsa asla kendini kasmadığını ve bakışlarının gayet normal olduğunu ve konusunca bunu çok rahat anlayacağını söyleyebilirim arkadaşım...

Sevgiler...

Bence bir dahaki görüşünde yanına gidip konuş o zaman ozgurv nin ne demek istediğini daha iy anlayacaksın. Sıcacık samimi bir insan o şu aralar pek öyle insana sanatçıya rastlamak kolay değil...

amaaan demiş ki:
amaaan demiş ki:
barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar hepinize sevgiler.bundan sonra sizinleyim.merak ettiğiniz sorular varsa seve seve cevaplarım
BARIŞ AKARSU

1.Yeni turneniz var mı?
2.Siz ve Islak Islak hakettiği çıkışı yapabildimi? Yanıtınıza göre bu durumu neye bağlıyorsunuz?
3. Sevgilinizle vizyondaki hangi filme giderdiniz?
4. Sizce Fan ne demektir?
5. Siz kimlerin fanıydınız?
6. Barış Akarsu değilde onun bir fanı olsaydınız nasıl hareket ederdiniz?

Seve seve vereceğiniz cevaplarınızı bekliyorum.

Söz verdiğin cevapları bekliyorum...

arkadaşın soruları güme gitmesin Barış bugün yarın cevaplar sanırım soruları...

Barışa laf atan arkadaşlarıma bu sözlerim......

Arkadaşlar dönüp yazdıklarınıza bir bakın nelerden bahsetmişsiniz

Kiminiz Barış'ın menajeri Neşe Hanım'a
Kiminiz Barış'ın hareketlerine
Kiminiz Biz sevenlerine

Ama biriniz bile BARŞ'ın Sesine ve Performansına laf söyleyememişsiniz ve söyleyemezsiniz de çünkü MÜKEMMEL.....

Yorum yaptığınız konulara gelince arkadaşlar bırakın bunları bunlar sadece vakit kaybı.......

rockerrocker demiş ki:
Kesinlikle açmışsın ptrunk :)
zaten ben birilerine laf söylediğinide düşünerek yazmamıştım yalnız konuyu biraz daha açarsan iyi olur diye düşünmüştüm. Evet haklısın Barış şu ana pek göz önünde değil ama onun seçtiği yolda bu zaten duruşuna ters olurdu o ben bir rocker ım ve bir rocker gibi yaşıyorum diyor. E bilindiği üzere medyatik olmak medyatik işlerin içinde yer almak popülerizm rockerlığa rock camiasına ters durumlar ama hepimizin gönlündende geçenler aslında seninkinden farklı değil onu tırnağı bile olamayacak insanlardan övgülerle bahsedilirken ondan bahsedilmemesi vs vs...

Ama eminim biraz daha sabredersek onu çok iyi yerlerde olması gereken çizgiyi bozmadan görebileceğiz.

Siteye girmen üye olup olmaman önemli değil ama nete girebildiğinde yiede www.baris-akarsu.com sitesine bakarsan Barışla ilgili güncel bilgileri takip edebilirsin evet belki magazin basınında yer almıyor ama 1 yıl gibi bir zaman zarfında 120 ye yakın konser verdi Türkiye'nin dört bir tarafında ve bu bence çok güzel bir şey. Rocker olmak kolay değil ama ben Barış ın emin adımlarla iyi yerlere doğru ilerlediğine eminim.

Dedim ya bizede sadece sabır etmek kalıyor geriye....

Ama unutmayalım sabrın sonu selamettir. :)

evet aynı şeyleri düşünüyormuşuz da dediğim gibi bilgisayarı olmayan bir insan
yada ne bileyim doğuda yaşayan
bir insan barıştan nasıl haber alacak onu merak ediyorum ve hatta kızıyorum
100 den fazla konser vermesi çok güzel
birşey ancak bunu ben yeni öğrendim
diğer insanlar nasıl öğrenecek?
tabiiki asla populizm amaçlı değildi söylediğim... demek istediğim ne bilim
herhangi bir rockçının normal olarak bir haberi çıkıyor ama barış
hiçbiryerde yok... buna anlam veremiyorum...
sabır.. sabır.. çatlayacağız sonunda !

Arkadaşlar ,BARIŞ AKARSU ya olur olmaz sözler edenler(küfür demeye dilim varmıyor) unutmasınlar ki Onun arkasında kocaman bir BAG var.söylenen her kötü söz bizleri de yaralıyor.beğenmiyorsanız dinlemezsiniz...beğenen ve dinleyenlere saygı lütfen.ayrıca ilk albümü yüzbin satan ,bir yılda 120 konser veren başka rocker yada grup var mı?var da biz mi bilmiyoruz.....

Ya arkadaşlar, o değil de.Barış akarsunun bir klibini gördüm adını hatırlamıyorum ama şu motor üstünde poz verdiği olanı.İşte orada klip icabı konser verirken dinleyenlerin metal müzik işareti yapmalarına bir anlam veremedim.Eğer aranızdan buna bir anlam verebilen olursa ve beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim.(kendisine sormuyorum çünkü topiğini sabit yapmak için üye olduğu besbelli)Yanılmıyorsam şarkı bir de slowdu.Sadece merak ettim.

erkantheend demiş ki:
Ya arkadaşlar, o değil de.Barış akarsunun bir klibini gördüm adını hatırlamıyorum ama şu motor üstünde poz verdiği olanı.İşte orada klip icabı konser verirken dinleyenlerin metal müzik işareti yapmalarına bir anlam veremedim.Eğer aranızdan buna bir anlam verebilen olursa ve beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim.(kendisine sormuyorum çünkü topiğini sabit yapmak için üye olduğu besbelli)Yanılmıyorsam şarkı bir de slowdu.Sadece merak ettim.

Klip parçasının adı Amasra. Konser klip icabı verilmiş bir konser değildi benim bildiğim orda Amasra parçasının dışında başka parçalarda söyledi ve görüntüler verilen konserin çeşitli sahnelerinden alınmış. bu yüzden diğer parçalar söylenirken rock işareti yapılmış ve o görüntüler kullanılmıştır. Ve Barış'ı tanımadığın için sadece topiği sabitlemek için üye olduğunu söylemişsin o öyle bir insan değil bunu bilmeni isterim..

Geri