Barış Akarsu

rock severlerın dbilmesı gereken verılen bi mücadele ve yıkıntılar arasındakı sessizlık...sesızlıyı yırtanda öfke...

morgue demiş ki:
rock severlerın dbilmesı gereken verılen bi mücadele ve yıkıntılar arasındakı sessizlık...sesızlıyı yırtanda öfke...

olayı dramatikleştirme be , ağlıcam şimdi hüngür hüngür.
rock müzik türü yok olmaz , olmadı , olmayacakta...
rock müzik , diğer up tıs uptıs para kazanmak amacı güdülen bir tür değildir.Sadece bir çaba vardır rock müzikte , hep iyi olma çabası ...
mücadele buradan kaynaklanıyor.

mücadele buradan kaynaklanıyorda yozlaşma var ve giderek artıyo gerek dinleyici gerek icra edici açısından bi yozlaşma var.Barış Akarsu için;söz olarak bazı güzel parçaları var pek dinlemesemde iyi diyebilirim...

ses rengini seviyorum fakat duzenlemeler hosuma gitmiyor baris akarsu'nun sesi ve bateriden baska birsey duyamiyorum.bence duzenlemelerin daha dolu olmasi gerekiyor

"kimdir o" bi şarkısını dinledim ve sevdim açıkcası...bir çok "ROCK" yapıyorum diyenden daha samimi bir insan en azından ki müzik'te çok önemlidir samimi olmak...:D

BARIŞ AKARSU -- ANKARA KONSERLERİ

3 haziran ankara evrensel fen lisesi

3 haziran yeni gölge bar(gece)

8 HAZİRAN CUMA:ANKİROCKFEST'2007' Ankara

9 haziran Ankara/ARCADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ

nicegirl_fb demiş ki:
barış akarsu'nun dünkü denizli konseri hastalandığından 5 haziran'a ertelendi :(
inş. biran önce iyileşir..5 haziran'ı bekliyoruz...
Konser 24 Hazirana ertelendi. Organizasyonu yapan şirketin sitemizde yaptığı açıklama aşağıdadır. ;)
-------------------------------------------------------
Barış AKARSU Konseri 24 Haziranda Açık Hava Tiyatrosunda

Arkadaşlar, belki basında yer almıştır. 26 Mayıs 2007 Cumhuriyet mitingini.
O nedenle Konser 24 Haziran 2007 tarihine ertelendi.
Birazda iyi oldu. Kapalı Spor Salonu yerine daha coşkulu Açık Hava Tiyatrosuna aldık.

Sıkıntıya sebebiyet verdiysek tüm Barış AKARSU sevenlerden özür dileriz.

Teksin AHLAT

BNT Organizasyon - Denizli

sevilay_06 demiş ki:
nicegirl_fb demiş ki:
barış akarsu'nun dünkü denizli konseri hastalandığından 5 haziran'a ertelendi :(
inş. biran önce iyileşir..5 haziran'ı bekliyoruz...
Konser 24 Hazirana ertelendi. Organizasyonu yapan şirketin sitemizde yaptığı açıklama aşağıdadır. ;)
-------------------------------------------------------
Barış AKARSU Konseri 24 Haziranda Açık Hava Tiyatrosunda

Arkadaşlar, belki basında yer almıştır. 26 Mayıs 2007 Cumhuriyet mitingini.
O nedenle Konser 24 Haziran 2007 tarihine ertelendi.
Birazda iyi oldu. Kapalı Spor Salonu yerine daha coşkulu Açık Hava Tiyatrosuna aldık.

Sıkıntıya sebebiyet verdiysek tüm Barış AKARSU sevenlerden özür dileriz.

Teksin AHLAT

BNT Organizasyon - Denizli

öyle mi? bizim dersane(sınav)çağırmıştı barış'ı. biz hastalandı 5 haziran'a ertelendi diye duymuştuk. ama evet böyle daha iii oldu açık hava da süper olur ;)

Cuma sahne almasına çok sevindim :) Barış ,Ogün ve Demir arka arkaya dinlenebilecek en iyi üçlü :twisted: :twisted: :tap: :taptim ama ben İstanbuldayım ve çalışıyorum :kafaat

BARIŞ AKARSU

23 HAZİRAN 2007 CUMARTESİ

BODRUM KALESİ

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR YARDIM KONSERİ

BİLET SATIŞ YERLERİ:Barlar Sokağında Harmony müzik evi, Atatürk Cad. Otoparkta Vizyon salonu, Kale kapısı, Kumbahçe sahilinde Golden Plate, Oasis'te 2 yer[/b]

BARIŞ AKARSU

23 HAZİRAN 2007 CUMARTESİ

BODRUM KALESİ

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR YARDIM KONSERİ

BİLET SATIŞ YERLERİ:Barlar Sokağında Harmony müzik evi, Atatürk Cad. Otoparkta Vizyon salonu, Kale kapısı, Kumbahçe sahilinde Golden Plate, Oasis'te 2 yer

BİLET SATIŞ YERLERİ:Barlar Sokağında Harmony müzik evi, Atatürk Cad. Otoparkta Vizyon salonu, Kale kapısı, Kumbahçe sahilinde Golden Plate, Oasis'te 2 yer

Bilet Satış noktalarını biraz daha belirginleştirelim :twisted:

23 Haziranda bodrum kalesinde verilecek bu konser çok önemli
buraya taşımanız iyi olmuş arkadaşlar.
Barış'ı bu örnek davranışından dolayıda birkez daha kutluyorum.
Eminim daha yapacağı pek çok güzel projeler olacak. Ve bu yolda
biz onun herzaman destekçisi olacağız.

Geri