Barış Akarsu

ya çok kötü bi haberdi bodrumdaydım o sırada kazanın olduğu yerdeydim hatta :( çok üzücü bir olay. Allah ailesine sabır versin.

Bodrum Filika Club ailesi.

Arkadaşlar İstanbul'dan giden dr. lar genç olduğu için biraz daha umutla bakıyorlar, durumu hala aynı değişiklik yok ne iyiye gidiş nede kötüleşme var sonucta buda bir umut.
İstanbul'a getirilme şansı ne yazıkki yok mudahale yine Bodrum'da devam edecek.Bu sabah itibariyle son durum bu.

alen markaryan guzel bir yazi yazmis baris icin.

özgürlük adına bütün hayatı protesto edip, bunu ifade tarzını kulağına küpe takarak işleyen afrikalı köleler var vakti zamanında. gittiği mısır seferinde, bu küpelerin anlamından müthiş etkilenen o kölelerin davasına ortak olaraktan, kulağında küpeyle istanbul'a dönen yavuz sultan selim var tarihin bir köşesinde. işte kulağında özgürlük küpesi, hayata isyan, beyninde özgürlük nidaları... hem rakı kadehine, hem mavi sulara demir atmış, o lanet hastalığa ezik kalmış tüm canlılar adına savaşan biri daha var bodrum'un bir yerlerinde. ölüm ne yana düşer be kazım usta. hiç giymediğin bir ceketin cebine mi yoksa taktığın küpeye mi? yoksa, yoksa!! buruşturup çöp tenekesine mi attın? eğer öyle yaptıysan, iki adım ötende barış yatıyor. savaşmakta, hayatla "barış" için. azrail'e o da küpesini göstermiş, özgürlük adına. hani bir şeyler öğretirsin diyorum. ölüme nasıl çalım atılır, hatta kale boydan boya kapalıyken, gol nasıl olur. sen daha tecrübelisin ağabey, anlatırsın işte... anlat, o sürmeli gözlüye. bembeyaz, karla kaplı dağlarda, kankırmızı gelincikler nasıl açar? nasıl uçar simsiyah kartal gökyüzünde, anlat. sahiden ölüm ne yana düşer be barış kardeş. çaldığın gitarın teline mi düşer, yoksa taktığın küpeye mi? nereye düşerse düşsün, ayağa kalk arkadaş. bana sözün var unuttun mu? maçta yanıma gelecek ve bağıracaktık. korkutmaz bizleri musalla taşı...

http://forum.forzabesiktas.com/...imler/kartallar.jpg

Alen abinin yine herzaman tüylerimizi diken diken ettiği yazılarından biri, ölüme karşı pençeleşen Kartalları ele aldığı için daha bir duygu yüklü, ben de okuduğum zaman acaip duygulanmıştım, zaten bütün forza şu anda gerek barış için olsun gerek Kazım abi için tek pençe tek yürek olmuş durumda, Barış ta Kazım abi de o şanlı duruşlarını azraile de gösterecekler ve bu Kartal Yürekliler bir an önce aramıza dönüp, hayatın yeşerdiği yerde kaldıkları yerden devam edicekler inşallah, buna canı gönülden inanıyoruz...

hayatin icinden bir olay daha..
belki böyle binlerce kaza oluyor her gün. yürekler yaniyor analar aglıyor ama hangimizin hbri var...
bu kez de geldi barısı buldu belkide barıs onu. işte hayatın gercek yüzünü gördügümüz en ii derslerden birini cıkardıgımız anlardan birisi.
ne zaman nasıl geliir... ölümlü oldugumuzu hatırlarız. korkar ve dua ederiz.
umarım dualarımız da onun ruhunu içinde bulundugu belirsizlikten alıp cıkarır ve tekrar ailesine sevenlerine geri verir.
ama tek dilegim kimse ölmesin gitmesin erkenden sevenlerinden...

5 gündür bunalımdayım sabahtan akşama barış akarsu dinliyorum hem de o kadar piskopat barış akarsu hayranı olmamama rağmen ama ayağa kalkacak eminim belki kurtulduğunda bu kazanın etkilerini atlatamayacak belki bi yerlerinde özür kalacak ama ne olursa olsun yaşasın ne olursa olsun vazgeçmesin dualarımız onunla o da bu duaları duyuyor kesinlikle ve dönecek gözü yaşlı milyonları(abartı değil bu bence)güldürecek ve umudun temsilcisi olacak bundan sonra da bu hale düşenler olursa onlara umut kaynağı olacak barış kalkmıştı diyecekler bundan sonra her kazada her azraille kavga edene

inşallah en kısa zamanda iyileşir dualarımız onunla.nazan öncelde çok güzel yazmış.iyileş barışım yaa.sen benim akademi türkiyemin birincisisisn :( :( :(

ahbe koca yürekli çocuk, hayatı ne güzel de sına tıyorsun bizlere
sen ki, kapı gısırtısından ilham alansın, şimdi nasıl öylece yatıyorsun umarsız... Bizleri çok sevdiğini biliyorum ve daha fazla üzmeyeceğini de.
Hani ne diyordun son mesajında. "Bizde bu yürek oldukça biz daha çok güzel şeyler yapacağız diye... Şimdi bu yürekler tutuştu ve seni bekliyor.
Yeniden herşeye inat şarkılarımızı haykırmak için. Sen demiyormuydun

"Vazgeçme sevmekten direnmekten
umutları sönmez insanın" diye şimdi bütün bunları bilerek nasıl
pes ederiz sen pes etmedikçe bizde pes etmiyeceğiz Barış'ım
eğer sen azraille oynadığın bu oyundan galip çıkarsan bizlerde
hertürlü kötülükle savaşmak için hayata sıkı sıkı tutunmak için daha güçlü olacağız. Ve sen bir kez daha bizlere bütün acımasızlığına rağmen dünyanın ve yaşamın nekadar güzel olduğunu öğreteceksin.

Meşhur olmadan önce Animatöe olarak çalıştığı otelde çalışıyorum bende...Çok mutevazi,çok efendi,kimseye zararı olmayan ama bir çok yararı olan biri olarak tanımlıyo herkes,çok üzgünüm gerçekten...

bakın arkadaşlar doktor felan degilim ama aldıgımız duyumlara göre kırılmadik hiçbir yeri kalmamış kaldıki surat kafatasıda tuz buz olmuş artı yaşasa dahi felç bir hayat sürdürebilir bide şunu düşünüyorum bizim dualarımız belki onu bu şekilde hayatta tutarak ona çok daha fazla acı veriyordur

Geri