Mor ve Ötesi

ya uzatmayın bunu.kral tv müzik ödülleri kadar başınıza taş düşsün.bence m.v.ö için de önemi yoktu.sorgunu protesto etmek için gittiler.ve çok da başarılı oldular....

İbonun ödül aldığı bir törende ödül alabilmek büyük başarı :) :p
Bırakın hala Kral ödüllerini geçti gitti kardeşim geçmişe mazi derler.Yaşanan zaman dönün artık bu konu üzerinde bu kadar konuşulacak bir konu değil ki..

Ödülü almaya gitmelerine çok şaşırdım, hatta sırf onları izlemek için izlerdim.. ama ödül törenine gitmezler diye düşündüğüm için açmadım kanalı.. gelmişler, almışlar paşa paşa. hadi bakalım.. Aferim valla:)

ya artık yeter şu ödül olayı bitsin lütfen gerçi onun dışında gündemde olan pek bir şey yok ama lütfen arkadaşlar tamam dandikten bir ödül işte aldılar bitti bu kadar bunun konuşulacak ne yanı var anlamadım onlar yapacaklarını zaten yaptılar bitti yani lütfen kapatın artık bu konuyu

evet sende haklısın HaGaRD işte ama bir zaman sonra yeter diye bağırmak geliyor içimden tamam bitti yani ödül falan yeni klip hakkında konuşalım o zaman alın size konu ya!!!

evet ya arkadaşlar fazla abartmayalım şu karal tv ödül olayını...ama ben oy verdim sırf rock katagorileri için :) erkekte murat kekilliye verdim ama gitti kıraç aldı...şunuda övünerek söölüyorum en iyi grup dalında MOR VE ÖTESİ ne verdim...aslında en başlarda biraz tereddütlüydüm...MANGA mı MVÖ mü die ama...hı bu arada batıkent anadolu MVÖ konserine gelen varmı arkadaşlar?

zaten bu klip işi iyice bir tartışma konusu olacak biri diyor ona çekilecek öbürü diyor ona çekilecek en iyisi susup beklemek gerçi bu konuyu da ben açmıştım ama neyse :D

kendilerinin tema vakfının gizli ajanları olduğunu düşünlemekle beraber güzel bi grup olduğu kanaatindeyim ayrıcana gül kendine en sevdiğim albümleridir......

Dün marmara üni.de konserleri vardı...aşk içinde parçalarına klip çekilecekmiş..bi aksilik olmazsa eğer bir hafta içinde yayınlanacakmış...

konser güzeldi...muhteşem çaldılar..fakat en önlerde olmama rağmen bazı şarkı sözlerini anlayamadım:(((belki ses düzeninden diyecem ama ses düzeni çok güzeldi....

birde harun'un ağır konuşması ...ya ne bileyim şarkı aralarında bişey diyecek zorla çıkıyor ağzından kelimeler..garibime gitti biraz .......

onun dışında çok kalabalıktı ....ben çok eğlendim ama daha çok eğlenmeyi bekliyordum....canlı performansları ile her tarafın yıkılacağını düşünmüştüm ;)

Geri