Mor ve Ötesi

Punishmyheaven demiş ki:
Peki ben şimdi burak daha iyi şarkı söylüyor diyerek ortalığı bir karıştırsam. :D

çok doğru bir şey söylemiş olursun :D derin esmer'in sesinin bile harun tekin'in sesinden daha iyi olduğunu iddia ediyorum, var mı!
ama harun t.'e de haksızlık etmemek lazım; yalnız şarkı'da detone olan harun tekin, şimdi parti'de gırtlak yapıyor! geliştirmiş kendisini beyefendi...
harun'un sesinden bir rahatsızlık duymuyorum ama burak güven daha çok şarkı söyleseydi büyük düşler'de, daha mutlu olacaktım.

yeni albümleri değil sadece mor ve ötesinn her albümünde böle şirket gibi bi anlamı dışına çıkan oynak şarkı var zaten yaz yaz yaz cambaz şirket tüm bu şarkılar bulundukları albümlerde farklı bi konsept oluşturuolar bence

nehirmavi demiş ki:
çok doğru bir şey söylemiş olursun :D derin esmer'in sesinin bile harun tekin'in sesinden daha iyi olduğunu iddia ediyorum, var mı!

derin esmerin sesi insanın karşısına kolay kolay çıkan bir ses değil...bu yüzden daha avantajlı...dediğim,dediğin gibi harun tekinin kendini geliştirdiği de şüphesiz...

birmanya demiş ki:
chris_cornell demiş ki:
kıs geliyor gercekten cok guzel bir sarkı... 1 aydır daha yeni bu kadar hissetmeye basladım sarkıyı... dediginiz gibi sozler zamanla anlasılıyor... "yeni ruyam da gunesimle soldu" soze bak beee...

dinlemediysen eski şarkılarını şiddetle öneririm:)
sehir albumunden son albumlerine kadar hepsi var... hatta yalnız sarkı,sessizlik,past,hayat,bir,canlı yayın,beyaz,gece en sevdiklerim arasında...

albümü yeni aldım.şarkıların hepsi süper döktürmüşler tüm üyeler resmen.şu anda kördüğüm,ayıp olmaz mı ve büyük düşlere takılıp kalmış durumdayım.
şirket,albümün genelindeki şarkılarla pek alakası olmamakla birlikte çıkış şarkısı olmaya uygun bi parça.vega da serzenişteyle çıkmıştı ama onun da pek alakası yoktu albümle

chris_cornell demiş ki:
birmanya demiş ki:
chris_cornell demiş ki:
kıs geliyor gercekten cok guzel bir sarkı... 1 aydır daha yeni bu kadar hissetmeye basladım sarkıyı... dediginiz gibi sozler zamanla anlasılıyor... "yeni ruyam da gunesimle soldu" soze bak beee...

dinlemediysen eski şarkılarını şiddetle öneririm:)
sehir albumunden son albumlerine kadar hepsi var... hatta yalnız sarkı,sessizlik,past,hayat,bir,canlı yayın,beyaz,gece en sevdiklerim arasında...

een iisi bırak zaman aksındı bence....ama şehir kadarda adına yakışan bi akbüm var mıdır şehiri bu kafar iyi anlatan bi albüm daha;
''sinmiş insanlar,bekleşip duruyorlar
reklamlar,panolar,dükkanlar,insanlar
dökülüyor yapraklar,sessiz düşüyorlar
umutlanmaz suratlar,köpekler bile sinmiş.......''
bak nasıl dinleyesim geldi :)

bence kış geliyor şarkısı kesinlikle bu albümün en sağlamı hergün dinliyorum ve sanırım dinlemekten sıkılmıycam ama 2.klip parti yada kördüğüme çekilmeli bence. BEnce mvö sinin her albümünde sonsuza kadar dinlenebilecek 2-3 sarkı var benim favorilerim bazen,gece,kış geliyor,serseri vs vs

2 tane yollamışım ya aynısından bu 2. olanı silemedim dedim değiştiriyim :D
mor ve ötesi bu aralar daha çok canlı performansa çıkmalı bi de ücretli olursa eğer kesim daha kaliteli,olur.

1 yıl ara verdikten sonra Mor ve Ötesi evine döndü;

Mor ve Ötesi bu sene barışarock'ta olacak.......... :D

barisarock.gif

arkadaşlar bişi sölicem bundan sora buraya gelipte eleştiriyorum lafı altında hakaret eden zavallılara cvp vermeyelim ya çöpteki son yazılanları yeni okudum dünkü veletin söylediklerine bak dünkü rockçıymış böyle rockçı bilmemneci ayrımıyapanlara yazık ya gıcık oldum,cvp vermeyelim bi daha

birmanya demiş ki:
arkadaşlar bişi sölicem bundan sora buraya gelipte eleştiriyorum lafı altında hakaret eden zavallılara cvp vermeyelim ya çöpteki son yazılanları yeni okudum dünkü veletin söylediklerine bak dünkü rockçıymış böyle rockçı bilmemneci ayrımıyapanlara yazık ya gıcık oldum,cvp vermeyelim bi daha

zaten cevap verilmiş direk silinmiş gerek yok tekrar açmaya

şirket'in sozleri cok sacma tipki seni kendime sakladimdaki gibi anlamsiz sozleri ama arka arkaya dinleyince melodi kulaga cok hos geliyor..

ozellikle 02:25 ten sonrasi cok hos..

"ayıp olmaz mı" şarkısını dinledikçe töreye yazılmış bir şarkı diye düşünmeye başladım...kartonette kızla oğlan ve bir de cadı gibi birşeye benzeyen kukla var??

bence dünya yalan söylüyor albumunden daha iyi bi album diil.kıyısından yakalamış ama daha iyisini beklerdim.bence çok aceleye gelmiş bir album. :LOL:

zq demiş ki:
bence kış geliyor şarkısı kesinlikle bu albümün en sağlamı hergün dinliyorum ve sanırım dinlemekten sıkılmıycam ama 2.klip parti yada kördüğüme çekilmeli bence. BEnce mvö sinin her albümünde sonsuza kadar dinlenebilecek 2-3 sarkı var benim favorilerim bazen,gece,kış geliyor,serseri vs vs

özgür doğru söylemiş,bencede albumun en iyi sarkısı kış geliyor(mutlaka klıp cekılmelı),özellıkle ayna ayna sıhırlı ayna,neler soyledın banaaaa, kısmında ınanılmaz bır vokal ornegı cızmıs harun tekın,

ayrıyeten favorılerım durma öyle ve ayıp olmazmı,dınlemekten cokda haz etmedıgım tek sarkı var oda darbe,sebebıde polıtıkayı ınceden degılde asırı bır sekılde sarkının ıcıne sokması grubun,bir anda dıger sarkıların getırdıgı havadan arınıyorsunuz

Geri