Mor ve Ötesi

valla tahminim gene sabaha karşı çıkacaklar 2 şarkı en fazla söylenir 2 dk konuşturup yollarlar... hep aynı şey hep aynı şey ben esas kasetçaları bekliyorum bayağ güzel bir program....

mor ve ötesi bence türkiyedeki en iyi gruplardan biri..ben yabancı grup my chemical romance dinliyorum ama mor ve ötesi de bir okadar başarılı bence.gitar soloları çok süper...
ben de girdim lap diye konunun arasına kusura bakmayın...
:LOL:

müzikleri ve şarkıları idare eder lakin grup artık belli görüşler ortaya atarakda grubun dünya görüşünü ortaya koymaya başladılar fanta gençlik festivallerinde tutarlılığı artan m.ötesi rockn cokeye siyasi gerekçelerden dolayı katılmadı ve aydın doğanın sahip olduğu milliyet gazetesinin reklamına uyan şarkısını kullanılması için verdi kafaları karışmış gibi.....

ben mvö'ni gül kendine albümüye tanıdım o zaman mvö'ni belirli bi kesim tanıyordu ve daha önceleri şimdi bakıyorum'da pop'cular...vs herkes dinliyor dünya yalan söylüyor albümü çıktığında artık bütün şarkıları herkesin dilinde ve çoğu pop'cular mvö'ni dünya yalan söylüyor albümün'den ibaret zannediyor inşallah mvö'si popüler kültürün içinde kaybolmaz...kimileri'de mvö'sinin dünya yalan söylüyor albümünü sevgililerine yaptığını düşünüyor.

dinlesinler napalım yanı hiç onlar dinlio diye dinlemezlik yapılmamalı herkes kendisine göre alır bir şarkıyı,grubu daha iyi tanıyanlar şüphesiz ki anlayacaklardır şarkıları balon kesim ise daha bişi çakmadan PUFFFFF...annadın;)

birmanya demiş ki:
dinlesinler napalım yanı hiç onlar dinlio diye dinlemezlik yapılmamalı herkes kendisine göre alır bir şarkıyı,grubu daha iyi tanıyanlar şüphesiz ki anlayacaklardır şarkıları balon kesim ise daha bişi çakmadan PUFFFFF...annadın;)

ya tabi anladım ama 1 hafta önce ilk iki albümünü aldım şimdi bakıyorum o zamanki sound'a(ne güzelmiş derin esmer varken),şimdiki sound'la dağlar kadar fark var sen anladınmı?

panik_431 demiş ki:
birmanya demiş ki:

ya tabi anladım ama 1 hafta önce ilk iki albümünü aldım şimdi bakıyorum o zamanki sound'a(ne güzelmiş derin esmer varken),şimdiki sound'la dağlar kadar fark var sen anladınmı?

ben onu ztn bırak zaman aksından beri takip ettiğimden dolayı çoktan anlamış bulunmaktayım.mvö oldum olası yerinde saymaktan çekinmiş bir gruptur hep bir değişim içindeler.olması gereken de budur

tabi ki şimdiki sound la fark var ve bu çok güzel bir şey mor ve ötesi büyük düşler le ses olarak en yüksek seviyeye geldi ama duygu bakımından bza şehir ve belki biraz gül kendine çok farklıdır

e tabii onları yeri ayrı derinin söylediği bi şarkı vardı şehirde sakinleşin çocuklar,sakinliğe ihtiyaç var diye...ne zaman sakinleşmek istesem hep bu dizeler aklıma gelir ve şehiri dinlerim.aaah aaah bak yine dinleyesim geldi:)

davulzurna demiş ki:
son albüm bir öncekinin tekrarı gibi.bu bir.
live dinledim.beğenmedim.bu iki.
tarkan gözübüyük onlar için büyük bir şans olmuş.bu da üç.

tebrik ederim çok ii eleştiri :) :) ...ebncede ilk albümü gibi değil ama bu yeni albümün kötü olmasından değil bence biraz daha değişik olması...

Geri