Altısekiz (Rock) - Ankara

ekulak demiş ki:
_erotoMaNia_ demiş ki:
username demiş ki:
6-8 stüdyo saati asıuhdaıusdhıasud. şaka bi yane ben back vokali çok seviyorum. çok da iyi bence keşke her grubun öle back vokali olabilse..
senin ses de iyi volkan, bırak naz yapmayıda yap back vokalini... öyle sürekli mırıldanıyosun farketmiyo değiliz :LOL: tabi burdan ertuğrula laf sokuyosun anlamıda çıkarabilirmiyiz , bence çıkarırız :) aman duymasın..
6-8 tabikide stüdyo saatidir.. şaka maka değil..
Sen benim yaptığım back vokale kurban ol lan :D
Neyse 6-8'i ben seviyorum...hatta bi metallica günü yapalım diyorum berabercene :D
saygılar sevgiler başarılar...
Not:adamların başlığı gayet düzeyli bi başlık...içine mıçmayalım arkadaşlar ;)

olm ben bişey demiyorum , gitaristin başka backvokallere hayranlığını dile getiriyo :LOL: demek seni sevmiyooooo ehueheueee...
harbi ya bi metallica günü düzenlesenize, valla para bile takarım alnınıza sahnede ... :D

curcunabaz demiş ki:
gizem deyip suni gündem yaratan bu arkadaşları eshefle kınıyorum

haydaaa, abi destur.. ne bu celal .. suni gündemmi ... :roll: aman tanrım ne yaptım ben .. gündemimi değiştirdim :LOL: kınandım sonunda. bu nasıl bi değerlendirmedir ya görende grup elemanlarından birinin gamze özçelikle videoları yayınlanmış dedim sanır. :kaydim

yok ya, daha önce altısekiz başlığı niye hareketsiz muhabbeti vardı da, işini yaptıkları için hareketsiz diyorduk .. bu arada isim olayları gündeme gelince icraatler hakkında yorum yokken isim hakkında bisürü yorum var anlamında... ok:) yeni üyesin galiba biraz geri sayfalarıda okursan anlam bulmuş olacaksın.. kolay gele :)...

haa extra icraat istermisiniz dersen onuda söyledik yukarda metallica gecesi olayı çıktı ortaya mesela icraat kabulümdür :kaydim .

altısekiz

işinize bakın.

yapacağımız çok şey var daha uğraştığınız muhabbetlere bakın. :evil:

ne dedim ben :roll:

neyse mesaj anlaşılmıştır.

vurun beni :sniper

bu arada şu metallica meselesi için diyorum ki insanlar parça seç parça seçsinler bizde diğer gruplarla bakalım ne çıkacak ortaya...

heh iki dakka boş bıraktık yine geyiğin .okunu çıkarmışsınız ha.. bu arada metallica gecesimi hımmmm. bu fikri sevdim valla.
olur lan olur tarantulaların efendisi olur da bi davulcu lazım metallica çalacak :)

Ben sana bu konuda bi cevap vermiştim ama sana yetmemiş sanırım tm'cim. Ama sen illa beni sahnede madara et Bülent diyosan ok:)

Onuda yaparız...

Geri