Altısekiz (Rock) - Ankara

ylba7cn.jpg

Alın Bu da Afişi

arkadaşlar son bi değişiklik

yılbaşı programı A.B.E.S-fe-mail-altısekiz olmuştur

bilgilerinize.

hayır bende anlamadım sizin haberiniz olsun diye şey etmişt....

neyse ööle işte.
altısekiz saat 1 gibi çıkacaktır.en azından bu kesin :)

Sizin sahneye çıkışınız 01:00 ise o saatte görüşmek üzere...

Yalnız mömkünü varsa saat değişikliği vs. gibi durumlardan haberdar edin..

Sevgilerrrrrrr....

arkadaşlar geyik yapalım diye bi kamyon adam eglenicez yılbaşında saat gece 1 e kadar dedik ama baya bi yanlış anlaşılmış :?
kavga çıkıcak sanan bile var :?

yok öyle bişi sadece maksat muhabbet olsun diye geyik yapıyorduk herkeste girdi katıldı bu geyige buyutulecek bişi yok...bütün günümüzü bütün vaktimizi paramızı pulumuzu amatör grupları desteklemek icin harcıyoruz ve bu destegimiz içimizdeki amatör ruh ölmedikte bitmeyecek
saygılar!

allam akşam akşam...:)
o ne güzel avatar... kamyona gerek var once kamyoncudan da önce... :)

ruhunu bedeninden ayır o zaman toprak altında nefes alabilirsin....

altısekiz

ulan ne yılbaşı programıymış be... :evil:

ortalık birbirine girdi...neyse kalanlar bizimdir. 8)

dimi can...olm ev adresini ver bana özel mesajdan gelecem ziyarete valla :oops: ..hayır özledim de ondan. yeter lan artık sensizlik canıma tak etti. :roll:

gelde bi where is my mind söyleyelim...uuuuuhhuuuuuuu!!!! :metal

yılbaşında görüşmek üzere arkadaşlar. :zipla :zombi :elsallaa

ühühühü walla 2 hafta sonra gelicem soz ama hic belli de olmaz
bir gece ansızın gelebilirim!!! hehehe
abi sorma bende ozledim valla heeeey gidi gunler :cry:
keklik gibi sekerken bira bardagımı ortadan ikiye ayırdıgın günler,nota sehpasını mewlutun kafasında kırdıgın günler :LOL:
zaten hep ayagıma basardın sahneye uzatınca heehehe
walla hic belli olmaz ben artık kendimi cok iyi hissediyorum her an gece baskını yapabilirim yılbaşından sonra ;)
:icelim

yaa bu nasıl bi tepki gösterme şeklidir anlamış değilim.Dün tesadüfen rastgeldiğim -ehh pek de hiç bi grubun fanı olmadığım halde- beni şaşırtan bu durum acayip bi hal almış.
ne olursa olsun grup elemanlarının bi şekilde aynı bu işe onlarla birlikte gönül veren arkadaşlarına sataşanlara destek çıkması hele hele cinsiyetlerine atıfta bulunarak kamyon vb. muhabbetlere girmeleri bana çok küçültücü geldi. keşke o gece orada olabilseydim yaaa...

lastwordfreak demiş ki:
yaa bu nasıl bi tepki gösterme şeklidir anlamış değilim.Dün tesadüfen rastgeldiğim -ehh pek de hiç bi grubun fanı olmadığım halde- beni şaşırtan bu durum acayip bi hal almış.
ne olursa olsun grup elemanlarının bi şekilde aynı bu işe onlarla birlikte gönül veren arkadaşlarına sataşanlara destek çıkması hele hele cinsiyetlerine atıfta bulunarak kamyon vb. muhabbetlere girmeleri bana çok küçültücü geldi. keşke o gece orada olabilseydim yaaa...
amanın!!!feminizm canlandı!!!
mahallede arkadaşlar bana Hasan Tahsin der hani varya Yunanlılara ilk kurşunu sıkan gazetecimiz.. 8)

Arkadaşlar!

Konumuz kesinlikle Fe-Mail grubu ile alakalı değildir.Yapılan 3-5 espri ilede yorganı yakmaya gerek yok.

Sizler öyle dışardan zevzek zevzek yorumlar yapıyorsunuz fakat bu işlerin içinde ne kadar can sıkıcı dinamiklerin dönüp dolaştığı konusunda zerre kadar bilginiz yok.

Konuyu büyütmeyin ve bu forumunda tadını kaçırmayın.

Yoksa ruhunuzu bedeninizden ayırır toprak altında nefes almayı gösteririm hepinize!

dün akşam garajda dinledik.başarılar eğlendik ama bant olayına bi anlam veremedik zorla ellerimize tutuşturdular masaya yapıştırmak suretiyle desteklerimizi verdik:)

Geri