Altısekiz (Rock) - Ankara

çok sevgili garaj bar dinleyicilerimiz...
sizle, bana kafayı yedirten bi konuyu paylaşmak istiyorum.
tamam kabul, cumartesi çalıyoruz ve bi çoğunuz çaldığımız gaz şarkılarla zıplamayı seviyosunuz. Ama nasıl olur da sakinliğiyle ve meledileriyle tüyleri diken diken eden, nakaratında yırtınasıya haykırmak istediğimiz, kalite ötesi black hole sun adlı şarkıda mal mal bakarsınız. tek derdinizin hoplayıp zıplamak olduğunu düşünmeye başlıycam.

şahet zıplamak istiyosanız sizin zıpladığınız şarkıları her grup çalar. altısekiz bu şarkıların bir çoğunu çalmayı kendine yakıştıramadığı için çalmaz!

daha fazlasını isteyin lütfen bizden. zorlayın bizi ki bar programları bizim için ciddiye alınmaya değsin.

kaliteli dinleyici olmak farktır :)
bekleyin daha neler var.....

Bar izleyicisi piyasanın dip şarkılarını ister bu olay bunun kanıtı olmuş...

orada kaç kişi bilirki black hole sun'ı... direkt yozlaşma örneği işte.. ama çal maroon5 bak nasıl millet tavan yapıyo...

Bobuz demiş ki:
Birşeylere hazırlıktır işte.

Fazla karıştırmamakta fayda var:)

o zaman karıştıralım,hımm albüm desem yırtık don muhabbeti mi olur,ya da hadi canım sende mi olur,yoksa iyi mi olur.
albüm zamanı gelen,geçen bir grup olarak umarım kısa sürede albümünüzü müzik marketlerde görürüz

kolaylar gelsin alti sekiz, 4 gozle bekledigimiz sey sonunda geliyor demek
:dans

isiniz zor, birseyler eksik kalacak sanki bunda ama.. :?

bar kitlesi sever, hoplar ziplar $enercim, bu boyledir, oraya gelen insanlari kapidan alirken black hole sun i bilip bilmedikleri sorulmuyor ne de olsa, yasi tutan geliyor.. gelenlerin buyuk kismi da muzik dinlemek icin gelmiyor.. bar kitlesi farklidir, grup kitlesi farkli tabii..
ama siz calin, kendinizi a$in, piyasa parcalar da calin kitle azalmasin, kaliteden odun vermek olmuyor bu tam olarak galiba..

gelemiyorum altisekiz dinlemeye, final haftam basladi, size gelmesini diledigim gibi bana da kolaylar gelsin!!
seviyorum sizi! :taptim :utandim :LOL: :seytan

slm arkadaşlar,biraz geç oldu ama :D bayramınızı kutluyorum teker teker,bu arada dün garajdaydım,yine ii bir performans,yine ortalığıı kattınız birbirine,kutluyorumm ve yolunuz açık olsun,gelecek size şans getire diyorum ve böyle iştee... :D

hayirlisi bakalim, sizin icin seviniyorum, umarim istediginiz ve hakettiginiz yere gelirsiniz bi cabuk..
1. siniftan mezun olayim baska bir sey istemiyorum, 2. sinif okumak icin bi daha oss,ye girmem gerekiyor muu?? euheu :mrgreen:
bundan sonraki 1 ay boyunca da gelemeyecegim alti sekiz dinletilerine
bir yanim hep eksik kalacak :? :LOL:
calismalarinizda kolay gelsin cok arkadaslarr..
beklentilerimiz buyuk sizden, unutmayin..

Geri