The O.C

Dizi ikinci sezonun ortalarina dogru baya SIKICI olmaya basliyor benden söylemesi. Bir de iliskileri cok karistiriyorlar ve nedense dizi birden cok yapmaciklasiyor. Isteyene neler oldugunu da anlatirim ama burda anlatirsam cogu kisi döver herhalde beni :D

Hailey teyzeyi biraz daha öne çıkarmaları lazım tüm diziyi o hatun için izliyorum göremeyince de sinirleniyorum haliyle. Neyse... güzel bir dizi diyebilirim ama vasatın çok da üzerinde değil kanımca.

CedriX demiş ki:
Dizi ikinci sezonun ortalarina dogru baya SIKICI olmaya basliyor benden söylemesi. Bir de iliskileri cok karistiriyorlar ve nedense dizi birden cok yapmaciklasiyor. Isteyene neler oldugunu da anlatirim ama burda anlatirsam cogu kisi döver herhalde beni :D

Abi sakın anlatma hakikaten döverim :) Ama senden bir iyilik isteyecem beni Hailey bacımızla tanıştırabilirmisin ya...? :D

DaYs_oF_PuRGaToRY demiş ki:
CedriX demiş ki:

Abi sakın anlatma hakikaten döverim :) Ama senden bir iyilik isteyecem beni Hailey bacımızla tanıştırabilirmisin ya...? :D

Oo canlarim benim Hailey diye öluyorsunuz valla ilerde gercekten öluceksiniz anlattirmayin bana diziyi :D zaten artik SIKTI birakir gibiyim Desparate Housewifes diye bir var O.C`nin yerini aldi onu izlemeye basliyorum yakinda...

_RiveRwind_ demiş ki:
Hailey teyzeyi biraz daha öne çıkarmaları lazım tüm diziyi o hatun için izliyorum göremeyince de sinirleniyorum haliyle. Neyse... güzel bir dizi diyebilirim ama vasatın çok da üzerinde değil kanımca.
sen ve oc...dawsons creek e az laf soylemedin...ama haklısın o teyzede super yanı....

CedriX demiş ki:
muz demiş ki:
Müzikleri çok hoş bu dizinin...

South - Paint The Silence
JEM - Just A Ride
Joseph Arthur - Honey And The Moon
Spoon - The Way We Get By
Jet - Move On
The 88 - How Good It Can Be
Doves - Caught By The River
Turin Brakes - Rain City
The Dandy Warhols - We Used To Be Friends
Finley Quaye & William Orbit - Dice
Alexi Murdoch - Orange Sky
Phantom Planet - California

Ilk sezonun sarkilari...
offf abi işte şarkı budur orange county ninde soundtracki phantom planet-california

Bugun ikinci sezon dokuzuncu bölumu izledim ve öyle bir soktayim ki su an :D cok buyuk bir olay oluyor sizde izleyince baya sascaksiniz...

Ya The OC özünden çok uzaklaştı be. İlk başta Ryan'ın alışma çabaları, hakkındaki önyargılar, başına gelenler, dışlanması, Kirsten'ın onu kabul etmemesi, habire milletten dayak yiyip durması, hor gröülmesi dizinin özüydü.

Şu an ise, "Fakir mahallenin gururlu çocuğu ilen zengin mahallenin zavallısı nası harbi abiler oldular"a döndü ufaktan ufaktan.

Kount demiş ki:
Ya The OC özünden çok uzaklaştı be. İlk başta Ryan'ın alışma çabaları, hakkındaki önyargılar, başına gelenler, dışlanması, Kirsten'ın onu kabul etmemesi, habire milletten dayak yiyip durması, hor gröülmesi dizinin özüydü.

Şu an ise, "Fakir mahallenin gururlu çocuğu ilen zengin mahallenin zavallısı nası harbi abiler oldular"a döndü ufaktan ufaktan.

Bu kesinlikle cok normal bir sey cunku dizi oldugu yerde sayiklasaydi tamamiyle birinci sezondan sonra izlenmezdi ve hala dedigin seyler ilk sezon boyunca devam ediyor ama tabi hepsi degil. Kristin zaten onu ucuncu ya da dörduncu bölumden sonra gercek oglu gibi kabul ediyor ee sonra ne olucak dizi biticek mi hayir tabi ki devami gelicektir. Iknci sezonda daha karisiyor isler.

Bu arada Reeve mesajinda ikinci sezonda ne oldugunu anlatman cok kötu olmus ben baya soka girmistim ilk izleyince ama burda izlemeyen dolu ve onlar icin kötu oldu diyebilirim...

Geri