Diken

taylan ayık ve grubunu ilk kez zeytinlide dinledim ve ben daha once nasıl bu grubu farketmemişim şaşırdım turkçe heavy metal ancak bu kadar guzel yapılabilir elinde zaytinli tayalan ayık fotografları olan var mı? +hiç cover çalmayıp sadece kendi parçalarını çalması da ayrı bir guzellikti

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Taylan abi selamlar.Öncelikle Diken'den sonra "Taylan Ayık " adı altında kendi grubun ile yakaladığın başarıdan dolayı seni tebrik ederim.Umarım herşey istediğin gibi olur ve hakettiğin herşeye ulaşırsın.
Başarılarının devamını dilerim...

guitar352 demiş ki:
Taylan abi selamlar.Öncelikle Diken'den sonra "Taylan Ayık " adı altında kendi grubun ile yakaladığın başarıdan dolayı seni tebrik ederim.Umarım herşey istediğin gibi olur ve hakettiğin herşeye ulaşırsın.
Başarılarının devamını dilerim...

ah be ah bu başarıyı keşke millet görebilse ankara'da daha sahneye bile cıkarmıyor organizatörler durum bu yaa piyasa olacaksın grunge gençliğe hitap edeceksin müzik adına birşey yapmıyacaksın ozaman grup yerine koyuyorlar aslında bizim insanımızda suç gerçek müziğe değer vermiyorlar gerçi nasıl versinlerki güncel medyamız yahut tv kanallarımız radyolarımız popülaritenin peşinde oldukca daha cok zor...

bugün barışa rocktaydım.rezalet ötesi tam bir keşmekeş.geçen seneki festivali mumla aradım.festivalde çıkan gruplara baktım.sadece catafalque hoşuma gitti.Taylan AYIK'ı bu festivale çıkarmayan arkadaşlar utansınlar yaptıkları organizasyondan.O meşhuuuuuuuuuuuuuuuur arkadaşlar kendi saatleri gelmeden onun için gelecek insanları düşünmeden kafalarına göre çıktılar sahneye ve dinleyicilerine ne kadar saygıları olduunu gösterdiler.Örnek alsınlar Taylan AYIK'ı bunnarın herşeyi para olmuş.

festivaller her sene yapılıyor sakin olmakta, bir sonraki seneyi beklemekte fayda var diye düşünüyorum. türkiye sınırları içinde artık -ve nihayet- ciddiye yakın organizasyonlar yapılıyor. bunları görmek ve bir adım sonrasında yapılacakları düşünmek gerçekten ümitlerimizi yeşertiyor ne de olsa :)

bugüne kadar yapılanları bilmem ama sanırım taylan için en önemlisi buydu: W.A.S.P. Türkiye'de!

Blackie Lawless'ın geçirdiği rahatsızlık nedeniyle temmuz ayında gerçekleşemeyen istanbul konseri 10.09.2006 tarihinde yaşanacak.

wasp_afis2_small.jpg

ayrıntılara buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

sevgiler :)

Burock1905 demiş ki:
Fotograflar cok guzel Taylan abi.. Yeni bir calisma var mi yakinlarda?

Üzülerek belirtiyorum ki Taylan Ayık bir müddet müziğe ara vermiştir elverişsiz koşullar neticesinde 15 senelik müzik yaşantısına son vermek zorunda kalmıştır belki geri dönebilir ancak geri dönmezse buna hazır olun derim çünki büyük ihtimal son veriyor bu noktada en büyük hayalini gerçekleştirmiş olmanın hazzıyla.....

SAygılar...

dennischambers demiş ki:
Burock1905 demiş ki:
Fotograflar cok guzel Taylan abi.. Yeni bir calisma var mi yakinlarda?

Üzülerek belirtiyorum ki Taylan Ayık bir müddet müziğe ara vermiştir elverişsiz koşullar neticesinde 15 senelik müzik yaşantısına son vermek zorunda kalmıştır belki geri dönebilir ancak geri dönmezse buna hazır olun derim çünki büyük ihtimal son veriyor bu noktada en büyük hayalini gerçekleştirmiş olmanın hazzıyla.....

SAygılar...

Baba n'aptin ya.. Yani bircok kosulun olumsuz oldugunun farkindayiz maalesef.. Ama geri donmemek dusuncesi agir geldi acikcasi.. Umarim sadece kisa surecek bir ayrilik soz konusudur..

geçtiğimiz hafta (10/09/2006) refresh the venue'de iki yıldız sahne aldı. bunlardan biri ülkemizden geçip giderken diğeri ise hala aramızda, bizimle aynı havayı soluyor, aynı sokaklarda yürüyor ve aynı dilde konuşuyor. ama biz bunun ne derece farkındayız ve kıymetini ne derece biliyoruz tartışılır :)

uzun lafa gerek yok. insan hayatı çalkantılar üzerine kurulu. yaşadığımız hayattan aldığımız tat da bunun bir sonucu. yaşayan her organizma sıkıntı anları yaşayacaktır. panik olmaya gerek yok :)

resmi sitemiz www.taylanayik.com bir süreliğine kapanacak. ancak yenilendikten sonra tekrar hizmetinize girecektir, hem de sürprizlerle beraber :)

bu arada;

dennischambers demiş ki:

SAygılar...

biz böyle birşey söylemedik. fanların biraz sabırlı olmasını tavsiye ediyor ve sadece resmi açıklamaları dikkate almalarını rica ediyorum :)

sevgiler.

gökhan bakın
taylan ayık menajeri

diken ve sonrasında bireysel çalışmalarıyla taylan ayık türkçe heavy metalde bence türkiyenin en iyi isimlerinden biri ama ne derece hakkettiği ilgiyi görüyor tartışılır tabi zaten türkiyede kailteli müzisyenler zaten çoğu zaman hakkeettği ilgi görmüyor ben taylan abiyi ilk kez bu yaz zeytinlide izledim belki de oraya gitmesem taylan abiden haberim olmayacaktı ha iyi ki de oldu birkaç haftadır albumlerini dinliyorum türkçe heavy metal in bu kadar güzel yapılabileceğini düşünmezdim

dennischambers'ın yazdığını okuyunca dedim nası telefona sarıldım ve ardından gökhanın yazdıklarını okudum :) spekulasyonlarla ortalığı karıştırmayın lütfen :)
wasp ile aynı sahneyi paylaştıktan sonra artık taylanda kimmiş deselerde bi öneömi yok denilenlerin bence :) tebrikler taylan ayık tekrar

ya arkadaşım sen niye hemen Taylan müziği bırakacak diyorsun ki?
ben en son görüşdüğümde 'kısa bir süre imkansızlıklar yüzünden ara vereceğim' dedi,ve ben de dedim ki: peki müziği bırakacak mısın?, Taylan abi de şu cevabı verdi: 'müzik bırakılmaz ruhumuzda yaşar...'inşallah en yakın zamanda Taylan Ayık'ı yeni sitesiyle ve süprizlerle görürüz... :D

anil_ibanez demiş ki:
ya arkadaşım sen niye hemen Taylan müziği bırakacak diyorsun ki?
ben en son görüşdüğümde 'kısa bir süre imkansızlıklar yüzünden ara vereceğim' dedi,ve ben de dedim ki: peki müziği bırakacak mısın?, Taylan abi de şu cevabı verdi: 'müzik bırakılmaz ruhumuzda yaşar...'inşallah en yakın zamanda Taylan Ayık'ı yeni sitesiyle ve süprizlerle görürüz... :D
diken sonrası verdiği aranın sonucu ortada.
kısa olmasını umduğum bu aranın sonuçlarının da Taylan abi ve ekibine yakışır işler olacağı kesin..

Geri