Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

DigiTech GNX 4 ve GNX 3000 arasındaki Fark

GNX 4 Processor GNX 3000 den Daha Eski olmasına rağmen Daha Pahalı ve Daha fazla özellik mevcut.

GNX 4 eski olmasına rağmen daha pahalı GNX 3000'den. Aralarında Ritim Box Ve kayıt özelliğinden başka Ton olarak ne fark var. Yardımlarınızı Bekliyorum.

Arkadaşlar..

Boss GEB-7 eq
Boss OD3-3 Overdirve
MXR di 80m pre-amp
Electro-Harmonix Black finger comp
Line 6 Synth Bass

Musicman Stingray 5 için sizde nasi bi setup?

arkadaşlar şu anda hiç pedalım yok..amfimin gaini istediğim tonlarda ses veriyor..fakat amfimde gainden başka efect yok..sololarda yetersiz kalıyor istediğim tonları alamıyorum..bol sustainli metal tonlar elde etmek için ne tarz pedallar alabilirim?

arkadaşlar hala tam olarak aradığım drive soundunu bulamadım bana en sert ve bas karakteri yüksek olan önerebilceğiniz pedallar nelerdir acaba? death metal ve türevleri müzikleri yapıyorum digitech ve dod un pedallarını denedim ve çok tiz karakterli geldi bana bunlar dışında varmıdır tavsiyeleriniz,?

Arkadaşlar ben Boss SD1 ve SD2 arasında ne gibi farklar olduğunu merak ediyorum.SD1 den aldığımız tonları SD2 den de alabiliyor muyuz? ve SD2 nerdeyse hiç yok ortalıkta.Pek iyi bir pedal değil mi, yoksa alanlar satmıyor mu? :)

TryToStayAlive demiş ki:
arkadaşlar hala tam olarak aradığım drive soundunu bulamadım bana en sert ve bas karakteri yüksek olan önerebilceğiniz pedallar nelerdir acaba? death metal ve türevleri müzikleri yapıyorum digitech ve dod un pedallarını denedim ve çok tiz karakterli geldi bana bunlar dışında varmıdır tavsiyeleriniz,?

Sinyalini drive a sokmadan önce EQ dan geçirmeyi denedin mi hiç? Belki sadece bir EQ ayarıyla istediğin tona yaklaşman mümkün olabilir elindeki ekipman ile?

digitech death metal ve ds-1 im var. les paul kullanıyorum. boss rv-5 almayı düşünüyorum od-3 ve morley wah alsam iyi olurmu..? pek bilgim yok bu konularda bir de chorus da almalımıyım..?

Geri