Derbeder (Grunge)

PASTIRMA FOREVER

GİTAR- VOKAL BAHADIR,
LEVENT BEN,NABER YAA...KAYSERİLİ ROCK SEVERLERDEN SELAMLAR
HERKES SENİ TEO YA BENZETİYO :D GİTARLARI AYARLA BAHAR ŞENLİÐİ İŞİNEİ DE AYARLICAZ..MEMOYLA BENDEN SELAMLAR...........

ehehe fungusamongus hatirlarsan studyoya birlikte gitcektik bak ben gelemedim. roxy de iyi dereceler elde etmeniz dilegiyle. bi manga olsun bi cilekes vs.. bunlardan eksiginiz yok fazlaniz var. bahadirin karizmasi yeter ya :)

bugun yüxexes de ankarali gruplar agirlikli bir yayin vardi ve dherbedhersi görememek beni üzdü. abi biraz daha agirlik verin ya cenk bile aldi basini gitti yani :) ha gayret cd.lerinizi mi yollarsiniz artik programlara bilmiyorum ama biraz da pamuk eller cebe. reklam gerekli

tamam katilin izin verdim :) ya aslinda albümden öte demosu olan gruplara da agirlik verilmeli..albümü olan zaten taninir bir sekilde. e demosu cikmis bir grup biraz daha ilgiye muhtactir. ve taninmasi tanitilmasi gereklidir. ben valla cevreme yayarim elimden geldigince. 10 kisi 10 kisidir dimi. siz cikarin bi demo.

isimlerinden bol bol bahsetiller.. garaj da küçük bir parça dinledim. cok hoştu. roxy müzik yarışmasına katılacaklarmış kendilerine başarılar dilerim.
Tarzlarının son zamanlarda Blues e kayması cok güzel. yavaş yavaş oturuyor tarzları. ki bende blues hastası ve bir bluescu olarak gayet beğendim. hepsine sonsuz tşkler ve başarılar.

ilk olarak demo olayında çok ısrar var yani bizden hemen demo yapmamızı bekleyen çok kişi var ancak biz bu olayları yavaşça yürütüyoruz.yani birşey iyi olmayacaksa neden diretelimki.herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünüp,tasarlayıp yapmayı amaçlıyoruz.yaptığımız tarzında grunge olması bizi biraz yoruyor.umarım herşey çok iyi olur.bu sene çeşiti festival programlarından başka konserler düşünmüyoruz.hepinize teşekkür ederim.bizi dinlemeye devam etmeniz dileğiyle....

dherbedhers_vokal demiş ki:
ilk olarak demo olayında çok ısrar var yani bizden hemen demo yapmamızı bekleyen çok kişi var ancak biz bu olayları yavaşça yürütüyoruz.yani birşey iyi olmayacaksa neden diretelimki.herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünüp,tasarlayıp yapmayı amaçlıyoruz.yaptığımız tarzında grunge olması bizi biraz yoruyor.umarım herşey çok iyi olur.bu sene çeşiti festival programlarından başka konserler düşünmüyoruz.hepinize teşekkür ederim.bizi dinlemeye devam etmeniz dileğiyle....
Eline Fenderi Aldığında.. Çalarken kendinden geçtiğinii herkesin izlemesini tavsiye ederdim.. :LOL: bi kenara çekildim. herşeyi bıraktım izledim. o kadar mutluyduki. ses tonu bile bir anda değişti. :)
:arrow: gerek demolarında, gerek konser ve diğer çalışmalarında. Hepsi de maddi veya manevi her türlü desteği kendilerinden esirgeyemeyeceğim değerli arkadaşlardır. En kısa zamanda mükemmel bir demoyu sabırsızlıkla bekliyorum. :!:

teşekkür ederim.o gitardan kötü ses çıkması mümkün değilki.aslında demo olayını maddiyattan çıkaramıyoruz.istediğimiz kayıt biraz pahalı.ama yakında olacak.bu sene yapılacak usakrockfestivalinde(eskişehirde düzenlenecek)sahne olayımız var.bunun içinde usakrockfest ana sayfasında bi oylama yapılacak.şu anda ankaradan katılan 2 gruptan birisiyiz ve hepinizden oylarınızı bekliyoruz.bizleri iyi yerlerde görmek isteyen tüm dostlara....

Geri