DikkatŞahan Çıkabilir!

bak bööle bi bacak yapısı hangi canlıda var? tavuk sürüngendir arkada$ım.
kaç ayağı var bunun?
4
böylece noluyor, örümcek oluyor. tavuk örümcektir arkada$ım. bunu 5 ya$ında çocuğada sorsan biLir :D

ne kopmu$tum yaa :p

Bir de Hayri GÜLLE'nin " Sizin için Kore.deki ucuz işçilere maskot tasarlattım sevgili İstanbullaar " dedikten sonra oyuncak bebeğin eteğini kaldırıp bacaklarına bakması koparmıştır beni. Ahauhauah :D

Arkadaşlar ŞAHAN GÖKBAKAR'ın tüm video'ları için

" www.icerix.com " adresini kullanabilirsiniz. Tüm videoları burada toplam 585MB. Siteye üye olmanız yeterli.

Çok kolay bir şekilde download edebiliyorsunuz. Ben arşive kattım bile. SİTEDE ayrıca ZAGA'nın eski skeçleri bile var.

Bu da size benden KIYAK :D...

morjelibon demiş ki:
:D samueli tek geç1orum

adım Samuel,
25 yaşım
ilginç enteresan bir fiziğe sahibim
hemcinsime ilgim yok
karşı cinsime de ilgim yok
hiçbi cinsime benim ilgim yoh
Küba göçmeniyim
çok iyi salsa latino rumba samba çaça yaparım
insaniyim, hümanistim
benimlen ilişki kuracak insanı tanımak isterim
o yüzden mutlaka karşı karşıya gelmeliyiz
cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım
önemli deil
herşey mi canım sex
benimle insani olarak muattap olmayın
ben, karşımdakinen iletişim kurmam
gözlerimden anlamasını isterim
bakıştım mı olay bitmiştir benim için
anne baba çok önemli
bilgisayar şart
yabancı dil ilk tercihim
kalbimin çiçeğini Küba'dan getirdim almaz mısın?

adım Samuel
25 yaşım

puhaha
lakin ben de halime'yi tek geçiyorum :LOL:

son zamanlarda beni güldüren tek komedyen.espri anlayışı muhteşem.şu kadın programları ile olan kısım beni çok güldürüyor.bir de profösör tiplemesi.(.biraz ilerleyin..çıkarın şu at gözlükleriniiiiiiiiii) :LOL: :alkıs

Şahan inanılmaz ya. Mükemmel bir espri anlayışına sahip. Son zamanlar (Cem Yılmaz da dahil bu kıyaslamaya) en çok güldüğüm insan... Benim de favorim Cevizkıran ve halimedir...

NEVRiye budak ailece favorimiz!!!
ne alakası vaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!

ayrıyeten üst komşusundan kendisine bira ısmarlamsını isteyip,isteği red edilince komşusunun aşagı dusuren içkici arkadaşta baya komikti!!!!

Yeni bölümüde güzeldi.Özellikle "Dünyanın en hızlı laf sokan adamı" Şahin K ile röportaj yapan Şan Yarlıyar,köpeklerden dost olmayacağını söyleyen adamın "imecın ol pipıl" demesi aklıma gelmiyor şimdi hepsi.Tekrarına rastlarsanız izleyin mutlaka.

dün akşam çocuklar duymasın la dalga geçti eğh çok komik değildi o ama ardından çıkan ŞANLI HAYAT allahım süperdi hehe şahin abimizi gördük be daha ne olsun ama can tanrıyer ın taklidi yaparkenki surat ifadeleri falan süperdi sonra çıkan o tartışma programındada şu diyalog harikaydı
-sen şimdi köpek insanın en iyi dostudurmu diyosun
-evet
-peki söyle bakalım sen dostun gelse salonamı alırsın küçük tuvaletemi :LOL:
gerisini izlemedim ama genede öyle çok abartılcak bir herif değil heleki yaptığı BEN KOMEDİNİN KRALIYIM(ki burda Levent Kırca ve Hamdi Alkan a da laf söylemiştir) açıklamasından sonra

Geri