Haluk Levent

Neden kimse Emir Dağı ndan behsetmiyor.Bence müzik mükemmel olmuş tam bunalım...O bas gitarla giriş süper zati.Soloyu da güzel atmış göktüğ abimiz...Bence bu türkü gözden kaçmamalı.....

BU arada yabanci albümü buulursan bana da bi haber ver deli olacam

d&r da falan yok kitapsan da yok.Kasetçi kerimde yok.Küçük saatteki tüm kasetçileri gezdim daha gelmedi diyorlar.Kafayı yicem valla

albüm sonunda elime geçti.. ben koptum ya. çok sert olmuş gerçekten özellikle böyle ikrar ilen çok sert olmuş.. bence dinlemeyenler çok fazla şey kaçırır !!!!

albüm tek kelime ile süper olmuş..yorum süper + grup süper müzikler inanılmaz güzel olmuş 2 türküye Haluk Levent 'in annesi eşlik etmiş yorum yapmaya gerek bile yok Haluktan çok annemizi dinliyorum :)) ;)

bence ilk klip yandırdın,çemberimde gül oya ya da böyle ikrar ilen e çekilmeli..

ernestoche katılıyorum emir dağın müziği apayrı çok güzel olmuş ;)

evet ya sabriye anne çok tatlı söylemiş.. bence ayrı bir renk
ayrıca albüm altyapı bakımından çok zengin ve sağlam farklı enstürmanlar albüme yine ayrı bir renk katmış

Giderek düşen Haluk Levent Albüm kalitesinin son örneği.Hiç beğenmedim. Çok Basit. Bu gitar sololarını, bu basları, bu şarkıları 13-14 Yaşındaki okul grupları aynı şekilde çok rahat düzenleyebilirdi.Haluk ve arkadaşlarına ne gerek vardıki.Serdar Öztop gitti gideli Haluk toparlayamıyor, Albümlerde.

MaviSokak demiş ki:
Giderek düşen Haluk Levent Albüm kalitesinin son örneği.Hiç beğenmedim. Çok Basit. Bu gitar sololarını, bu basları, bu şarkıları 13-14 Yaşındaki okul grupları aynı şekilde çok rahat düzenleyebilirdi.Haluk ve arkadaşlarına ne gerek vardıki.Serdar Öztop gitti gideli Haluk toparlayamıyor, Albümlerde.
YAzık sana ne diyim ki ... Ne kadar kaliteden anladığın bu yormunla kanıtladın kendini.. Ayakta alkışkıyorum..

Haluğun albümünü almadım ama hafta sonu Hürriyet gazetesinde tam sayfa ilanı vardı onu gördüm :twisted: . Bence diğer albümü çok çabuk tüketmiş oldu albüm ortada kaldı yalan oldu kendini harcatıyor. :twisted:

albüm türk rock müziği için bir dönüm noktasıdır.

türküleri sömürenlere ve rock yapıyorum diye ajda pekkan, berkant, ebru gündeş aşrkıları söyleyenlere en güzel ve doğru cevaptır.

bence hakuk levent tek..o dama şrkı sölemek yakışıyor hemde her tarz müziği çok güzel söylüyo ..nasıl olsa hemşeri sayılırız..:) herşey bi yana haluk levent biyana

:) ya cevap vermeyşn şunlara sevmiyorlar diye taş atacaklar işte

MaviSokak had ibakalım yarış sen istersen sololarda..
eminim göktuğ abiden daha iyi solo atarsn değil mi

bana dinelmek nasip olmadı bazı sebeplerden dolayı...Ama haluk abiyi son yaptığı albümlerden dolayı beğenmeyen bir arkadaşın yorumunu dinledim...Bence özüne dönmüş dedi...Çok güzel olmuş albüm diye de devam etti...

Geri