Haluk Levent

zebrail demiş ki:
şarkı sözü itibariyle oldukça sıradan işler yapan biri haluk levent.bu konuda neden kendini geliştirme ihtiyacı duymuyor anlamış değilim.
Çünkü haluk levent bu konuyu çoktan aşmış ondan ihtiyaç duymuyor bence...Ayrıca arkadaşım dikkat edersen önceki albümlerinde göreceksin'ki sıradan işlerle uğraşmadığını...Örnğn : aşkın maphushane albümü :LOL: :LOL:

hayır aksine artık bence tükenme noktasına geliyor gibi.haluk levent albümlerini alan biri olarak bu sfer iyi şeyler bekli
yordum ama hayalkırıklığı....sevgili canan kaşları keman inan v.s gibi şişirme pop şarkı sözleri gibi bi şeyler beklemiyordum

zebrail demiş ki:
hayır aksine artık bence tükenme noktasına geliyor gibi.haluk levent albümlerini alan biri olarak bu sfer iyi şeyler bekli
yordum ama hayalkırıklığı....sevgili canan kaşları keman inan v.s gibi şişirme pop şarkı sözleri gibi bi şeyler beklemiyordum
Keşke yorum yapmadan önce Dert Olur parçası hariç diğerlerinin TÜRKÜ olduğunu alayabilseydin..

Beypazarında dayak yedik..

yanlış okumadınız...ankaralı üyeler olarak toplandık ve beypazarına gittik..ama organize birşey değildi temsilcimiz taşkın aramızda yoktu..bir çeşit arkadaş toplanısı diyelim...
neyse...baştan başlıyorum..
öğlen 11 de buluştuk..sonra kübrayı (gulendamkub) ziyarete gittik :( bu arada aç karnımızı doyurmak için girdiğimiz bir lokantada hesaba itiraz edip olay çıkardık :D :D şaka tabi..neyse bunlar olurken Duygu (eylül_) işten ve evden kovuldu :) hatta şu an yanımda...ben ve bir kaç arkadaş da yarınki sınavlardan kalacağımızın garantisini ailemize verdiğimiz için azar işittik :( :(

herşey harika eğleniyoruz geziyoruz derken sonunda Beypazarına geldik...
ve sonra...

Evet..Ersin Acar (obezdoktor,doktorobez,dönmenlazım)...o da geldi...ama nasıl...arkadaş gibi gözüküp duyguyu aradı ve yanımıza gelmek istediğini söyledi..kırmadık hani bi şans verelim diye tamam dedik...akşam 7-8 gibi Ersin Acar yanımıza geldi ama yalnız değil..arkasında 15 kişi bekliyordu (bkz.Kurtlar vadisi :D )...anlayacağınız gibi dayak yedik :( ben ve duygu bayan olma avantajımızla kavgaya giremedik...yanımızda can dostlarımız olan erkek arkadaşlarımız vardı ki 4 kişilerdi...olan onlara oldu (her ne kadar fiziksel bir şey gözükmese de)...Ersin ACar...yakışmadı diyeceğim ama yakıştı sana..sen busun çünkü...dayağınızı yedik ama sözlerini yutmayız haberin olsun...

ve son kez Ersin Acar bu olay kapanmaz ne dayak caydırır haluk sevgisinden ne palavralar...yine,yeni,yeniden bir konserde yanımıza gel bence....

Saygılarımla...

İnanmıyorum yaa oha falan oldum okuduklarımdan bu nasıl bişey dayak mayak nasıl bir dünyada yaşıyoruz yaa . Adama karalama da yapmak yetmiyor bide dayak faslına girişiyor ha:! :! hemde sinsi bir şekilde ayıp valla billa bu tarz bir insanın forumlardada olmaması gerekiyor bence ...

zebrail demiş ki:

evet şekil A-1 de gördüğünüz arkadaş kendi kültüründen yoksun olmakla beraber.....

ya bunun gibiler olmasa biz neye gülecez şu yalan dünyada :LOL:

yabanci86 demiş ki:
evet şakil A-1 de gördüğünüz arkadaş kendi kültüründen yoksun olmakla beraber.....

ya bunun gibiler olmasa biz neye gülecez şu yalan dünyada :LOL:

antifriz demiş ki:
aslını inkar eden haramzade

valla arkadaşlar doğru sözlere ne eklenirki adam asırlık türkülerin sözlerini pop müziği sözü yapmış oturmuş :x bişey değil albümün adı bilemi ona bişeyler çağrıştırmamış :roll: "ANNEMİN TÜRKÜLERİ" ya da belki türkü nedir onuda bilmiyordur olabilir yanii... :roll: :roll:

ne diynuz siz ya türküye pop ya da poplaştırılmış dediniz ya helal olsun size ya...her seyin bi söyleniş tarzı vardır adam da en gzüel sekile söylemiş...deveyi pire yapmanın manası yok

Haluk Levent artik kalitesini bu kadar göstermis bir sanatçi iken hala ona dayanaksiz iddialarda bulunanlara şaşiriyorum.Evet eleştirelim gerektiğinde ama nasil :'''' o artik eskisi gibi degil,artik sevenleri az'' diyebiliyorsunuz?istatistik mi tutuyorsunuz ?
Haluk her albumde farkli yaklasimlar deniyor olabilir ama hangi sanatçi 12 albumde ayni seyi yapmistir ki..

demek istediğim şu...tamam türkü albümü yapmak istiyorsun gerçi bence anlamı dışında gereği olmayan bişey ama diyelim ki yaptın be kardeşim onca güzel türkü dururken bir ikisi dışında şişirme sözlü türkülerle niye yapıyorsun ki.yoksa ismi türkü diye her türküye güzel mi bakmalıyız..hayır aksine beş para etmeyen türkü demeye bin şahit ister binlerce eser var ortalıkta.haluk levente ikincie eleştirim de şuydu ki hala aynı fikirdeyim.haluk leventin şarkı sözü yazarliği çok vasat.tamam iyi şarkıları var ama geneline bakıldığında ortalamanın altında işler yapıyor bence.en iyi örnek ise son albümü.kalıcı hiç bir yanı yok bence bu albümün.bu sadece benim görüşüm değil çoğu arkadaşım da böyle düşünüyor.dilerim daha iyi işler yapabilsin.bunu bende isterim.

sen somut bi örnek ver istersen hangisinin sözleri vasat? ikincisi bence türkü seçimleri güzel.. yani yörelerin en iyi türküleri seçilmiş ama sen bunları bilmediğin yaşayamadığın için böyle düşünüyorsun.. başkla bi şey daha gereği olmayan bi şey değil. ama işte kime anlatırsın sen bu albümün geçek amacını biraz daaha araştır, bil. sonra konuşmaya gel.. bu kadar basit..
hey allahım ne günlere kaldık yaa

yabanci86 demiş ki:
sen somut bi örnek ver istersen hangisinin sözleri vasat? ikincisi bence türkü seçimleri güzel.. yani yörelerin en iyi türküleri seçilmiş ama sen bunları bilmediğin yaşayamadığın için böyle düşünüyorsun.. başkla bi şey daha gereği olmayan bi şey değil. ama işte kime anlatırsın sen bu albümün geçek amacını biraz daaha araştır, bil. sonra konuşmaya gel.. bu kadar basit..
hey allahım ne günlere kaldık yaa
sen söyle bakalım son albümünde şöyle seni arkana yaslatan işte budur dedirten bi söz var mı?ayrıca bazı arkadaşlar h.leventin müziğine kültür açısından yaklaşarak beni epey güldürüyor.yani onu dinlememek sevmemek kültürünü bilmemek mi oluyor.müziğin kültürü yoktur bana göre.haluk leventin hangi şarkısında böyle bir şey var da bu söyleniyor anlamış değilim.dağ,taş,yol,yar kelimelerini birleştirip şarkı yapmak bizim kültürümüz mü?

Geri